Lovosice – Dukla 26:20 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 32:30 (kon.) | Jičín – Plzeň 21:22 (kon.)

58
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (26:20) (26:20)

58
    Sedmimetrový hod neproměňuje Petr Rams (DUK). (26:20) (26:20)

58
    Na konci zápasu přichází nemilá věc pro Lovosice, na 2 minuty je vyloučen Jiří Semerád (LOV). Navíc je nařízen sedmimetrový hod proti Adamíkovi. (26:20) (26:20)

58
    Na 2 minuty je vyloučen Jan Landa (LOV) za úder do oblasti hlavy. (26:20) (26:20)

57
    Hostům se podařilo zásluhou Vojtěcha Bělohlava (DUK) snížit náskok Lovosic na 5 branek. (25:20) (25:20)

53
    Žlutou kartu obdržel na lavičce hostů vedoucí týmu, Jiří Kotrč. (24:17) (24:17)

53
    Na 2 minuty je vyloučen Milan Kotrč (DUK). (24:17) (24:17)

52
    Na rozdíl již 8 branek odkakují Lovosice zásluhou Václava Klimta (LOV), který poslal nekompromisní střelu pod nohy brankáře hostů. (24:16) (24:16)

47
    Na dvě minuty je dnes již podruhé vyloučen Jan Syřínek (DUK). (21:15) (21:15)

46
    Jan Landa (LOV) dokázal proměnit nařízený sedmimetrový hod. (21:14) (21:14)

45
    Dvacátou branku Lovosic přidává Miloslav Krahulík. (20:13) (20:13)

44
    Josef Jonáš (LOV) nedokázal prostřelit Rangla, následně ani Klimt. Lovosice i tak zůstávají u míče. (19:13) (19:13)

41
    Oddechový čas pro HC Dukla Praha. (17:11) (17:11)

39
    Na 2 minuty je vyloučen Jan Syřínek (DUK) za likvidující faul na Josefa Jonáše. Jeden z rozhodčích sahal po červené kartě, ale druhý ho vyloučil pouze na dvě minuty, u čehož nakonec zůstalo. (15:11) (15:11)

37
    Rozhodčí tak silně rozčílili svým rozhodnutím domácí lavičku, že všichni vyskočili a měli narážky vůči rozhodčím. Nervy uklidnit musel až rozhodčí udělením žluté karty pro Vladimíra Šumu (LOV). (14:10) (14:10)

36
    Jiřímu Motlovi (LOV) je odpískáno prorážení, což se nelíbí ani jednomu z fanoušků, neboť to byl diskutabilní "faul". (14:10) (14:10)

31
    David Polášek (DUK) je vyloučen na 2 minuty. (12:8) (12:8)

29
    Petr Rams (DUK), který se postavil k sedmimetrovému hodu byl neúspěšný, Adamík (LOV) chytil jeho pokus rukou. (12:8) (12:8)

29
    Jakub Kolomazník (LOV) švihl se svým soupeřem o zem jako bojovník suma. Za tento faul si zasloužil od rozhodčích vyloučení na 2 minuty. (12:8) (12:8)

21
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha. (10:6) (10:6)

21
    Tomáš Petržala (DUK) předvedl skvělý zákrok proti trháku Hese. (9:6) (9:6)

18
    Žlutou kartu vidí Josef Jonáš (LOV). (7:5) (7:5)

17
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (6:5) (6:5)

15
    Petr Rams (DUK) se štěstím překonává Artura Adamíka (LOV). (6:5) (6:5)

15
    Na 2 minuty je vyloučen Václav Klimt (LOV). (6:4) (6:4)

14
    Adamík (LOV) přidává další a další zákrok. (6:4) (6:4)

14
    Na 2 minuty je vyloučen Jakub Kastner (DUK). (6:4) (6:4)

13
    K sedmimetrovému hodu se postavil Miloslav Sýkora (LOV), který svojí střelou vyprášil pouze nohy Petržaly (DUK). (6:4) (6:4)

11
    Po střele Milana Kotrče (DUK), která šla mimo bránu se na zemi ocitl právě tento hráč zásluhou Jana Landy (LOV), který dostává za svůj zákrok žlutou kartu. (5:4) (5:4)

9
    Miloslav Krahulík (LOV) je vyloučen na 2 minuty. (5:4) (5:4)

9
    Po této brance ukládají rozhodčí Vojtěchu Belohlavovi (DUK) žlutou kartu. (5:4) (5:4)

6
    Také domácí již mají zásluhou Miloslava Krahulíka (LOV) žlutou kartu. (3:2) (3:2)