Lovosice – Dukla 26:20 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 32:30 (kon.) | Jičín – Plzeň 21:22 (kon.)
Zubří – Přerov 32:25 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
26:20 (12:8)
HC Dukla Praha
Sobota 29.03.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý podvečer, vítejte u dalšího kola nadstavby o 1.-6. místo Triglav pojišťovna Extraligy, ve kterém se utká celek HK .A.S.A. Město Lovosice proti celku HC Dukla Praha. Zápas se odehraje ve sportovní hale Chemik.

2) Daniel Rangl – 40,05%

Do Lovosic přijede bojovný tým, který se umí speciálně v nadstavbové části patřičně motivovat na své herní výkony. V minulém kole sice Dukla podlehla Hranicím a v prvním kole nestačila na Plzeň, o to více se ale bude snažit o zisk prvních nadstavbových bodů právě na severu Čech. K tomu by jí určitě měl pomoci výkon brankáře Petržaly, který patří k nejlépe hodnoceným brankářům v celé extralize. Jeho dobré zákroky pak budou základem pro rychlý protiútok, ve kterém dominují především křídla Kotrč, Kastner a z prostoru spojky Lovce v posledním zápase nejvíce potrápil Šůstek. Nesmím zapomenout ani na velmi zkušeného pivota Piskače.

6) Dukla Praha – 26 bodů

V letošní sezóně sehráli Lovci s Duklou již dva zápasy, přičemž z nich mají pozitivní bilanci. V podzimní části Lovosice soupeře porazili v domácím prostředí 31:26, v jarní odvetě pak remizovali poměrem 26:26. Lovosicím patří druhá pozice se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Plzeň. Na záda jim mocně dýchají Hranice, kterým se výtečně vydařil vstup do nadstavbové části (dvakrát vyhrály venku) a mají za týmem ze severu Čech již jen dvoubodovou ztrátu. Dukle zatím patří šestá příčka se sedmibodovou ztrátou na lovosický celek. Vyrovnaná tabulka nedává šanci na zbytečné ztráty a Lovci tak v sobotu musejí bodovat, neboť ztráta bodů z domácího prostředí bude zřejmě rozhodujícím faktorem konečného umístění.

5) Zdeněk Polášek – 53 branek

Domácí trenér, Vladimír Šuma, o zápasu s Duklou: "Čeká nás druhý zápas v nadstavbové části v domácím prostředí a my z něho nebereme nic jiného než vítězství. Po nepovedeném prvním poločase v zápase v Plzni jsme se snad konečně probudili a ukázali to, co umíme hrát. Celý zápas bude o koncentraci na utkání a nepodcenění soupeře. Toho jsme viděli na vlastní oči v posledním jeho zápase proti Hranicím. Dukla praktikuje vysunutou obranu 1:5 s její velkou zbraní, kterou je přechod do rychlého protiútoku. Za obranou stojí velmi dobrý brankář Petržala. Ani do zápasu s Duklou nepůjdeme kompletní, šanci dostane opět dorostenec Barth, který s námi cestoval již do Plzně. Velmi důležitý bude náš včasný návrat do obrany, kterým chceme pokrýt velkou zbraň Dukly. Přijímáme roli favorita a věřím, že do zápasu vstoupíme lépe než tomu bylo v posledním utkání.“

17.9.2011 Dukla – Lovosice 24:24

Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Michal Nezbeda a Václav Zelenka. Roli delegáta svazu dnes zaujímá Václav Formánek.

Jak nakonec utkání mezi oběma celky dopadne a kdo bude po jeho konci radostnějším týmem, se dozvíme již dnes večer.

Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u dnešního zápasu mezi celkem HK .A.S.A. Město Lovosice a celkem HC Dukla Praha, tentokrát už z lovosické sportovní haly Chemik.

Obě mužstva se již intenzivně rozcvičují na palubovce.

HK .A.S.A. Město Lovosice: Adamík (Šálek) – Krahulík, Landa, Sýkora, Motl, Chroustovský, Barth, Klimt, Hes, Berka, Semerád, Jonáš, Kolomazník
    Trenér: Vladimír Šuma
    Asistent trenéra: Andrea Řezníčková

HC Dukla Praha: Petržala (Rangl) – Kern, Kastner, Mráz, Piskač, Kotrč, Polášek, Rams, Reichl, Jeníček, Syřínek, Šůstek, Bělohlav
    Trenér: Pavel Pauza

Rozhodčí: Michal Nezbeda, Václav Zelenka
    Delegát: Václav Formánek.

Probíhá představování hráčů Dukly Praha.

Za bouřlivých ovací probíhá také představení hráčů Lovosic.

Odhadem se na zápas přišlo podívat přibližně 650 diváků.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Výhodu úvodního výhozu má Dukla. (0:0) (0:0)

1
    Adamík (LOV) si připisuje první zákrok. (0:0) (0:0)

1
    Jakub Kern (DUK) vidí hned v úvodu zápasu žlutou kartu. (0:0) (0:0)

2
    Na zemi se po jednom ze střetů ocitl na palubovce Milan Kotrč (DUK). Už je ale na svých nohách a pokračuje ve hře. (0:0) (0:0)

2
    Jiří Motl (LOV) posílá střelu mimo bránu. (0:0) (0:0)

3
    Prvním střelcem dnešního utkání je Vojtěch Bělohlav (DUK). (0:1) (0:1)

3
    Seběhnutí na falešného pivota z pohledu Tomáše Hese (LOV) dopadlo na výbornou. (1:1) (1:1)

4
    Krahulík (LOV) zahrál nohama na vlastní polovině. (1:1) (1:1)

4
    Střela Radka Mráze (DUK) z devíti metrů končí v bráně. (1:2) (1:2)

4
    Na straně Lovosic se z rychlého protiútoku trefuje Jiří Motl (LOV). (2:2) (2:2)

4
    Společně s brankou Lovosic přichází žlutá karta pro Davida Šůstka. (2:2) (2:2)

5
    Odpískána pasivita hostů. (2:2) (2:2)

6
    Nejzkušenější hráč na hřišti, Milan Berka (LOV) se trefuje střelou z kroku. (3:2) (3:2)

6
    Také domácí již mají zásluhou Miloslava Krahulíka (LOV) žlutou kartu. (3:2) (3:2)

6
    Artur Adamík (LOV) vytáhl zákrok proti střele protihráče, který střílel z brankoviště. (3:2) (3:2)

6
    Hra je přerušena, na palubovce klečí s hlavou v dlaních Jiří Motl (LOV). Ten také odchází raději střídat. (3:2) (3:2)

7
    Krahulík dostal přihrávku na brankoviště, toto území však přešlápl. (3:2) (3:2)

8
    I hosté se provinili stejným způsobem. (3:2) (3:2)

8
    Hes zachytil přihrávku Berky (LOV) až v zámezí. (3:2) (3:2)

8
    Z trháku se po levém křídle dokázal prosadit Vojtěch Bělohlav (DUK). (3:3) (3:3)

9
    Tomáš Hes (LOV) rozradostnil střelou přes hlavu Petržaly lovosické fanoušky. (4:3) (4:3)

9
    Za hosty skóruje z devíti metrů Zdeněk Polášek (DUK). (4:4) (4:4)

9
    Na to odpovídá Tomáš Hes (LOV) brankou z pozice spojky, do které se naběhl. (5:4) (5:4)

9
    Po této brance ukládají rozhodčí Vojtěchu Belohlavovi (DUK) žlutou kartu. (5:4) (5:4)

9
    Miloslav Krahulík (LOV) je vyloučen na 2 minuty. (5:4) (5:4)

10
    Hosté se nedokázali prosadit technickou střelou z ruky Radka Mráze (DUK). (5:4) (5:4)

11
    Odpískána pasivita Lovců. (5:4) (5:4)

11
    Domácí dokázali zabránit střele Radka Mráze (DUK) z pozice pravé spojky. (5:4) (5:4)

11
    Po střele Milana Kotrče (DUK), která šla mimo bránu se na zemi ocitl právě tento hráč zásluhou Jana Landy (LOV), který dostává za svůj zákrok žlutou kartu. (5:4) (5:4)

11
    Lovosice v plném počtu. (5:4) (5:4)

12
    Domácí Miloslav Sýkora (LOV) se prosazuje nechytatelnou ranou, která mířila k pravé tyči, povedená střela! (6:4) (6:4)

12
    Lovosice podržel svým zákrokem Artur Adamík (LOV). (6:4) (6:4)

13
    Lovosice budou zahrávat sedmimetrový hod. (6:4) (6:4)

13
    K sedmimetrovému hodu se postavil Miloslav Sýkora (LOV), který svojí střelou vyprášil pouze nohy Petržaly (DUK). (6:4) (6:4)

13
    Artur Adamík (LOV) předvádí další ze svých zákroků. (6:4) (6:4)

14
    Na 2 minuty je vyloučen Jakub Kastner (DUK). (6:4) (6:4)

14
    Na střelu z ruky Jana Landy (LOV) si Petržala (DUK) počkal a poté vytěsnil mimo bránu. (6:4) (6:4)

14
    Adamík (LOV) přidává další a další zákrok. (6:4) (6:4)

15
    Na druhé straně se blýskl zákrokem Tomáš Petržala (DUK) proti střele Jonáše (LOV). (6:4) (6:4)

15
    Na 2 minuty je vyloučen Václav Klimt (LOV). (6:4) (6:4)

15
    Je nařízen sedmimetrový hod pro Duklu. (6:4) (6:4)

15
    Petr Rams (DUK) se štěstím překonává Artura Adamíka (LOV). (6:5) (6:5)

16
    Hosté v plném počtu. (6:5) (6:5)

16
    Rána Josefa Jonáše (LOV) skočila v bráně, ale ještě předtím pískali rozhodčí faul. (6:5) (6:5)

16
    Střela při signalizované pasivitě neměla potřebné parametry a tak se hosté dostávají snadno k míči. (6:5) (6:5)

17
    Milan Kotrč (DUK) se pokusil o podstřel, ten skončil jen v boční síti. (6:5) (6:5)

17
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (6:5) (6:5)

17
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje. (6:5) (6:5)

17
    Lovci v plním počtu. (6:5) (6:5)

17
    Přesně ve chvíli vyloučeného hráče se prosazuje z pozice levého křídla modla Lovosic, Jiří Motl (LOV). (7:5) (7:5)

18
    Žlutou kartu vidí Josef Jonáš (LOV). (7:5) (7:5)

18
    Za hosty snižuje na rozdíl jediné branky Milan Kotrč (DUK). (7:6) (7:6)

19
    Zákroky obou brankářů znamená nezměnění skóre. (7:6) (7:6)

19
    Změna skóre přichází až po střele z levé ruky Josefa Jonáše (LOV). (8:6) (8:6)

20
    Hosté špatně rozehráli, míč má ve své moci Artur Adamík (LOV). (8:6) (8:6)

20
    Petržala vyrazil střelu Milana Berky (LOV) do autu. (8:6) (8:6)

20
    Josef Jonáš (LOV) zastaven hostujícím hráčem. (8:6) (8:6)

21
    Podstřel Milana Berky (LOV) skoro z poloviny hřiště končí v bráně. (9:6) (9:6)

21
    Tomáš Petržala (DUK) předvedl skvělý zákrok proti trháku Hese. (9:6) (9:6)

21
    Ale trhák Jiřího Motla (LOV) už končí v bráně hostů. (10:6) (10:6)

21
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha. (10:6) (10:6)

21
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje. (10:6) (10:6)

22
    Nadvakrát musel překonávat Adamíka (LOV) Vít Reichl (DUK). (10:7) (10:7)

23
    Střela z nouze v podání Jakuba Kolomazníka (LOV) končí v bráně Petržaly (DUK). (11:7) (11:7)

23
    Na popud fanoušků domácích odpískali rozhodčí po dohodě aut pro Duklu. (11:7) (11:7)

24
    Z kroku vystřelil Petr Rams (DUK), ale Adamík chytil jeho střelu. (11:7) (11:7)

24
    Poprvé se v nejvyšší tuzemské soutěži představuje Tomáš Barth (LOV). jeho premiérová střela končí na pravé tyči, až to v hledišti zahučelo. (11:7) (11:7)

25
    Jiří Motl (LOV) je z levého křídla zatím stoprocentní. (12:7) (12:7)

26
    Jan Landa (LOV) chtěl poslat své spoluhráče do trháku, ale přišel taktický faul hostů. (12:7) (12:7)

26
    Václav Klimt (LOV) byl již dvakrát ubráněn hostující obranou. (12:7) (12:7)

26
    Střela Bartha (LOV) ani střela Poláška (DUK) nebyla dost razantní, aby ohrozila brankáře. (12:7) (12:7)

27
    Po 4 minutách se prosazují hráči hostů, respektive Petr Rams (DUK). (12:8) (12:8)

28
    Odpískán útočný faul Lovců. (12:8) (12:8)

29
    Jakub Kolomazník (LOV) švihl se svým soupeřem o zem jako bojovník suma. Za tento faul si zasloužil od rozhodčích vyloučení na 2 minuty. (12:8) (12:8)

29
    Adamík (LOV) sice předvedl 2 skvělé zákroky, ale u druhé střely podle rozhodčích fauloval Tomáš Hes (LOV) a je nařízen sedmimetrový hod. (12:8) (12:8)

29
    Petr Rams (DUK), který se postavil k sedmimetrovému hodu byl neúspěšný, Adamík (LOV) chytil jeho pokus rukou. (12:8) (12:8)

30
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu. (12:8) (12:8)

30
    Josef Jonáš (LOV) se pokusil překvapit Petržalu (DUK) střelou z místa, ale ten jeho střelu vyráží. (12:8) (12:8)

30
    První poločas skončil. (12:8)

První poločas se odehrával ve vysokém tempu obou mužstev. Začátek poločasu byl velmi vyrovnaný a skóre se otáčelo ze strany na stranu. Ale od 9. minuty se vedení zhostili domácí a toto vedení už nepustili. Ve 25. minutě vedli domácí Lovci dokonce už o 5 branek, ale hosté dokázali ubrat z tohoto vedení 1 branku a poločasový stav se tak zastavil na 12:8. Toto skóre už platí celé 3 minuty!

Druhý poločas začne přibližně v 17:50.

Lovosice budou hrát ještě 5 sekund v oslabení, ale mají výhodu výhozu.

31
    David Polášek (DUK) je vyloučen na 2 minuty. (12:8) (12:8)

32
    Hosté do druhého poločasu nasadili do brány Daniela Rangla. (12:8) (12:8)

32
    Jan Landa (LOV) podle rozhodčích přešlápl do brankoviště, což se domácímu hráčovi evidentně nelíbí. (12:8) (12:8)

33
    Tomáš Hes (LOV) si dokázal najít skulinku mezi dvěma obránci, kudy proskočil a míč dostal za zády brankáře hostů. (13:8) (13:8)

33
    Šikovný manévr předvedl Zdeněk Polášek (DUK), kterým se zbavil jednoho ze svých obránců a z volné pozice dokázal procedit míč do brány. (13:9) (13:9)

33
    Hosté v plném počtu. (13:9) (13:9)

34
    Zákroky brankářů na obou stranách, oba míč vykopli nohou. (13:9) (13:9)

34
    S tečovanou střelou Jana Landy (LOV) měl Rangl (DUK) hodně práce, ale přeci jen se mu povedlo střelu vytěsnit mimo bránu. (13:9) (13:9)

35
    Domácí modla Jiří Motl (LOV) dokázal svému soupeři vypíchnout míč z ruky a jít sám na Rangla (DUK), skončilo to jak jinak, než brankou. (14:9) (14:9)

36
    Za hosty se prosazuje dnes velmi aktivní Zdeněk Polášek (DUK). (14:10) (14:10)

36
    Jiřímu Motlovi (LOV) je odpískáno prorážení, což se nelíbí ani jednomu z fanoušků, neboť to byl diskutabilní "faul". (14:10) (14:10)

37
    Ten stejný hráč orazítkoval pravou tyč hostující brány. (14:10) (14:10)

37
    Rozhodčí tak silně rozčílili svým rozhodnutím domácí lavičku, že všichni vyskočili a měli narážky vůči rozhodčím. Nervy uklidnit musel až rozhodčí udělením žluté karty pro Vladimíra Šumu (LOV). (14:10) (14:10)

38
    Rozhodčí začínají nezvládat dnešní zápas a znovu udělali špatné rozhodnutí. Evidentní faul na Milana Berky (LOV), ale bylo pískáno naopak. (14:10) (14:10)

39
    Branku za domácí vstřelil právě Milan Berka (LOV). (15:10) (15:10)

39
    Za hosty se trefuje David Šůstek (DUK). (15:11) (15:11)

39
    Na 2 minuty je vyloučen Jan Syřínek (DUK) za likvidující faul na Josefa Jonáše. Jeden z rozhodčích sahal po červené kartě, ale druhý ho vyloučil pouze na dvě minuty, u čehož nakonec zůstalo. (15:11) (15:11)

40
    Při početní výhodě se dokázal prosadit ze své pozice Tomáš Hes (LOV). (16:11) (16:11)

40
    Artur Adamík (LOV) zlikvidoval střelu Poláška (DUK). (16:11) (16:11)

41
    Na druhé straně se z trháku, z pozice střední spojky prosazuje Jan Landa (LOV) a Lovosice jdou do vedení již o 6 branek. (17:11) (17:11)

41
    Oddechový čas pro HC Dukla Praha. (17:11) (17:11)

41
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje. (17:11) (17:11)

41
    Na levém křídle zůstal zcela osamocen Jiří Motl (LOV), který toho dokázal náležitě využít. (18:11) (18:11)

42
    Netradičně z devítimetrové hranice a z místa se prosazuje Kamil Piskač (DUK). (18:12) (18:12)

42
    Další branku Lovců přidává Václav Klimt (LOV), jehož střela zapadla přesně do levého růžku Randlovi brány. (19:12) (19:12)

43
    Roman Polášek (DUK) se dokázal se štěstím prokousat k brance. (19:13) (19:13)

43
    Lovosice budou zahrávat sedmimetrový hod po faulu na Miloslava Sýkoru. (19:13) (19:13)

44
    Josef Jonáš (LOV) nedokázal prostřelit Rangla, následně ani Klimt. Lovosice i tak zůstávají u míče. (19:13) (19:13)

45
    Dvacátou branku Lovosic přidává Miloslav Krahulík. (20:13) (20:13)

45
    Hosté snižují na rozdíl 6 branek zásluhou Radka Mráze (DUK). (20:14) (20:14)

46
    Jan Landa (LOV) dokázal proměnit nařízený sedmimetrový hod. (21:14) (21:14)

46
    Milan Kotrč (DUK) posílá svojí střelu z levého křídla pouze do ochranné sítě za bránou. (21:14) (21:14)

47
    Autorem branky hostů se z trháku stal Milan Kotrč (DUK). (21:15) (21:15)

47
    Kombinace Tomáše Bartha (LOV) byla zastavena hostující obranou. (21:15) (21:15)

47
    Na dvě minuty je dnes již podruhé vyloučen Jan Syřínek (DUK). (21:15) (21:15)

48
    nadvakrát se povedlo Lovcům překonat hostujícího brankáře. Nejprve se neprosadil Václav Klimt, ale dorážka Milana Berky (LOV) už byla úspěšná. (22:15) (22:15)

48
    Na druhé straně se celkem šťastnou náhodou prosazuje Radek Mráz (DUK). (22:16) (22:16)

49
    Bomba, která vylétla z ruky Václava Klimta (LOV) letěla mimo bránu. (22:16) (22:16)

49
    Odpískán útočný faul hostů. (22:16) (22:16)

49
    Následně, po zisku míče také kroky hráčů Dukly. (22:16) (22:16)

50
    Velmi šikovný podstřel Pavla Chroustovského (LOV) končí v síti Dukly. (23:16) (23:16)

51
    Lovosice brání zuby nehty a své soupeře nenechává vystřelit. (23:16) (23:16)

51
    Až po minutě se ke střele odhodlal David Šůstek (DUK), ale jeho slabou střelu chytá Adamík do ruky. (23:16) (23:16)

52
    Na rozdíl již 8 branek odkakují Lovosice zásluhou Václava Klimta (LOV), který poslal nekompromisní střelu pod nohy brankáře hostů. (24:16) (24:16)

52
    Již druhý oddechový čas pro tým HC Dukla Praha. (24:16) (24:16)

52
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje. (24:16) (24:16)

52
    Domácí chtěli vyzkoušet jít do trháku, hosté však udělali taktický faul. (24:16) (24:16)

53
    Po ztrátě míče se ale z pozice pravého křídla prosazuje Jan Syřínek (DUK). (24:17) (24:17)

53
    Na 2 minuty je vyloučen Milan Kotrč (DUK). (24:17) (24:17)

53
    Žlutou kartu obdržel na lavičce hostů vedoucí týmu, Jiří Kotrč. (24:17) (24:17)

54
    Střela Petra Ramse se otřela o tyč Adamíkovy brány. (24:17) (24:17)

54
    Domácím odpískány kroky. (24:17) (24:17)

54
    Dukla snižuje na rozdíl sedmi branek prostřednictvím branky Petra Ramse. (24:18) (24:18)

55
    Na straně Lovosic přidává dvacátou pátou branku Jan Landa (LOV). (25:18) (25:18)

55
    Hosté v plním počtu. (25:18) (25:18)

56
    Z proskoku se prosazuje Kamil Piskač (DUK). (25:19) (25:19)

56
    Miloslavu Sýkorovi (LOV) odpískáno prorážení. (25:19) (25:19)

57
    Hostům se podařilo zásluhou Vojtěcha Bělohlava (DUK) snížit náskok Lovosic na 5 branek. (25:20) (25:20)

57
    Domácí Miloslav Sýkora (LOV) si zpravil chuť po předchozím faulu vstřelením branky. (26:20) (26:20)

58
    Na 2 minuty je vyloučen Jan Landa (LOV) za úder do oblasti hlavy. (26:20) (26:20)

58
    Na konci zápasu přichází nemilá věc pro Lovosice, na 2 minuty je vyloučen Jiří Semerád (LOV). Navíc je nařízen sedmimetrový hod proti Adamíkovi. (26:20) (26:20)

58
    Sedmimetrový hod neproměňuje Petr Rams (DUK). (26:20) (26:20)

58
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (26:20) (26:20)

58
    Konec oddechového času, hra pokračuje. (26:20) (26:20)

58
    Hosté hrají osobní obranu na Milana Berku a Pavla Chroustovského. (26:20) (26:20)

59
    Hostům odpískány kroky. Lovosice tak můžou šetřit drahocenné vteřiny. (26:20) (26:20)

59
    Hosté se znovu proviňují, tentokráte útočným faulem na brankovišti Lovců. (26:20) (26:20)

59
    Dnešní utkání sleduje 452 diváků.

60
    Proti střele Jana Syřínka (DUK) si Adamík skvěle vyběhl a střelu chytil. (26:20) (26:20)

60
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání (26:20) (26:20)

60

60
    Diváci obměňují své hráče potleskem ve stoje. (26:20) (26:20)

60
    Po faulu domácích přichází konec zápasu. (26:20) (26:20)

60
    Konec zápasu. (26:20)

Hráči si teď na polovině hřiště podávají ruce a děkují tak svým soupeřům za dnešní zápas.

Všichni diváci v hale Chemik stojí na nohách a společně s domácími házenkáři, kteří se drží kolem ramen, zpívají hymnu Lovců.

Kamera České televize si odchytla Zdeňka Poláška za tým Dukly k rozhovoru.

Ke kameře si za domácí přivolala televize Tomáše Hese.

Domácí nakonec svůj náskok ubránili. Od začátku druhého poločasu svůj náskok dokonce navyšovali a ve 49. minutě byl dokonce rozdíl mezi oběma mužstvy 8 branek! Hosté se ale v posledních minutách vschopili a začali náskok Lovosic snižovat, v jednu chvíli byl rozdíl už jen o 5 branek, ale nakonec přeci jen dokázali domácí Lovci kosmeticky upravit na 26:20, což je konečný stav dnešního utkání. Utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu a oko diváka si muselo přijít na své, zápasu nescházelo nic.

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (18:37:31)