Žatec – Litol 3:1 (kon.) | Blansko – Stará Říše 1:0 (kon.)
FK Blansko
1:0 (0:0)
FSC Stará Říše
Sobota 29.03.2014, 15:30 • fotbalový stadion Blansko, na Údolní • Divize skupina D

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Poprvé v roce 2014 Vás zdravíme z fotbalového stadionu na Údolní v Blansku. Dnes je na programu 19. kolo Moravskoslezské divize, skupiny D. V jeho rámci hostí fotbalisté FK Blansko aktuálně 9. celek tabulky, FSC Starou Říši.

Hosté ze Staré Říše v minulém kole remizovali na domácím trávníku s Bohunicemi 1:1. Blansko se představilo ve Vyškově, odkud nakonec po vyhraném prvním poločase odjeli s prázdnou po výsledku 1:3.

Jak si vedli v posledním kole:
    18. kolo:
    FSC Stará Říše – TJ Tatran Bohunice 1:1 (0:0)
    Branky: 58. Vodáček – 50. Suchý
    Stará Říše: Břínek – Bartoš, Dvořák, Kadlec, Příborský – Rygl (57. Brnický), Ticháček, Vodáček, M. Pokorný – Osumanu, Vácha (71. R. Pokorný)
    Trenér: Luděk Kovačík

MFK Vyškov – FK Blansko 3:1 (0:1)
    Branky: 46. vlastní (Müller), 66. M. Kollár, 85. M. Lička – 23. Trtílek
    Blansko: Juran – Gromský, Müller, Čoupek, Šplíchal – M. Skoupý, T. Zouhar, Nečas (C), Buchta (59. Pokorný) – Koudelka – Trtílek (69. Hansl)
    Trenér: Jiří Hajský

FK Blansko: Juran – Gromský, Müller, Čoupek, Šplíchal – M. Skoupý, T. Zouhar, Nečas (C), Buchta – Koudelka, Trtílek

FSC Stará Říše: Neuman – Vodáček, Osumanu, Priborský, Dvořák, Tichánek (C), Kadlec, Brnický, Vácha, Bartoš, Rygl.

Rozhodčí: Gloser – Růžička, Denev

Delegát: Kuba

1

4
    Skoupý se prodíral do vápna, hosté odvrací na roh.

5
    Centr Čoupka vyboxoval brankář Neuman, následně nesedla střela Koudelkovi.

12
    Koudelka se prosmýkl do vápna, jeho centr hosté odvrací mimo šestnáctku.

13
    Koudelka to opět zkoušel individuálně, s jeho střelou si Neuman poradil.

15
    Na hřišti zůstává ležet Buchta, který je již v péči maséra.

17
    Domácí záložník s pomocí maséra odchází po svých za lajnu.

20
    Domácí již hrají v jedenácti, Buchta se vrací do hry.

22
    Buchta přistrčil míč Koudelkovi, který z 20 metrů pálil vedle pravé tyče.

31
    Z rohového kopu rozehrál míč Čoupek na Koudelku, který po zasekávačce pálil levačkou, houštinou těl však míč k brance neprošel.

35
    Po rohovém kopu Blanska hosté rychle přenesly míč na Osumana, ten ho posouval do úniku Váchovi, brankář Juran však všas vyběhl a hostujícího záložníka odzbrojil.

44
    Žlutou kartu obdržel domácí M. Skoupý.

45
    Žlutou kartu obdržel domácí obránce Gromský.

45

V prvním poločase si ani jeden tým nedokázal vypracovat stoprocentní brankovou příležitost, proto zatím diváci v Blansku gól neviděli. Věřme, že se po změně stran dočkáme.

46

46
    Domácí vystřídali, M. Skoupého nahradil Pospíšil.

47
    Pospíšil našel přetaženým centrem Koudelku, který však hlavičkoval v záklonu a míč tak končí v autu.

51
    Po rohu nakrátko pálil Čoupek, hosté míč odvrátili, následně Koudelka míč poslal k zadní tyči, kde ho před branku vrátil Müller, volej Koudelky končí vysoko nad.

56
    Trtílek poslal míč za obranu na Koudelku, ten se pokoušel uvolnit přes Kadlece, který se však zaskončit nenechal, akce domácích tak končí.

58
    Za nafilmovaný pád ve vápně vidí žlutou kartu hostující Brnický.

60
    Ostrý centr Koudelky hosté odvrací do zázemí, domácí budou rozehrávat rohový kop.

61
    Čoupkův centr vyráží Neuman mimo vápno.

61
    Domácí střídají, místo Buchty jde do hry Hansl.

65
    Po centru Zouhara hosté zablokovali volej Nečase.

71
    Hosté střídají, Brnického nahrazuje Radek Pokorný.

Dnešní utkání sleduje 260 diváků.

74
    Hosté střídají, Rygla nahrazuje Kratochvíl.

75
    Ránu Priborského z 20 metrů likviduje nadvakrát Juran.

78
    Domácí podržel výrazně brankář Juran, který chytil nejprve vyrazil střelu Vodáčka a o chvíli později i tečovaný pokus Váchy.

80
    Žlutou kartu obdržel Osumanu.

81
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Nádherný fotbalový moment, Jan Koudelka se uvolnil a střelou do šibenice posílá Blansko do vedení – 1:0.

84
    Za nadávky směrem k pomeznímu rozhodčímu si vysloužil žlutou kartu Koudelka.

85
    Po centru Osumana Juran vyráží na roh hlavičku Kadlece, který se vysunul na hrot.

86
    Žlutou kartu za protesty obdržel brankář hostů Neuman

87
    Rána Hansla z trestného kopu se mezi tři tyče nevešla.

87
    Odraženého míče se zmocnil Vodáček, jehož střela mířila vysoko nad.

88
    Domácí střídají, střelce jediné branky Koudelku nahrazuje Hepp.

90
    Domácí střídají, Trtílka nahrazuje Martin Pokorný.

Bojovné utkání s minimem šancí končí vítězstvím domácího Blanska, jehož jedinou branku vstřelil v 81. minutě Jan Koudelka. Z Blanska se loučíme a těšíme se za 14 dní při utkání s Hodonínem napočtenou.