NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Nashville 0:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
Winnipeg Jets
Neděle 06.04.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

39:30
    Tobias Enstrom (WPG) dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo kluziště. Na vyloučení: 2-4.

36:34
    Tlak hostů je korunován přesilovou hrou, Adam Party byl držen Paulem Rangerem (TOR), který si půjde na dvě minuty odpočinout. Na vyloučení: 2-3.

30:25
    Nyní k tomu ale budou mít hosté mnohem lepší možnost, jelikož Nikolaj Kuljomin (TOR) dostává dvě minuty za hákování. První přesilovka Winnipegu v zápase. Na vyloučení: 1-3.

27:18
    Po komerční přestávce bude následovat další přesilovka Toronta, jelikož se Mark Stuart (WPG) provinil faulem loktem. Na vyloučení: 0-3.

24:47
    Matt Halischuk (WPG) si navíc při souboji pomohl vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Vyloučení: 0-2.

13:00
    Napoprvé se nahozenému kotouči obrana hostů ještě ubránila, napodruhé se již Tobias Enstrom (WPG) provinil podražením Troye Bodieho a Toronto si tak zahraje přesilovou hru. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Kessel (Bozak, Riemsdyk), 14. Kadri – 7. Little (Frolík, Stuart), 20. Trouba (Frolík, Ladd), 38. Enstrom (Hutchinson, Wheeler), 48. Jokinen (Wheeler, O´Dell)

Toronto Maple Leafs: Reimer (MacIntyre) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Gleason – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Raymond, Bolland, Clarkson – Lupul, Kadri, Bodie – Kuljomin, McClement, Ranger. Trenér: Randy Carlyle.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Stuart, Trouba, Enstrom, Postma, Pardy, Redmond – Ladd, Little. Frolík – Byfuglien, Jokinen, Wheeler – Setoguchi, O´Dell, Halischuk – Peluso, Slater, Tangradi. Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: 4 Wes Mc Cauley, 20 Tin Peel – 96 David Brisebois, 89 Steve Miller

Diváci: 19.544