Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 4:0 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 4:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (0:0, 2:1, 3:1)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 07.04.2014, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Kvalifikace o Chance ligu

Urputný boj je u konce. Vítězně z něj vychází domácí celek SC Kolín a má tak 3 body do barážové tabulky. Ve třetí třetině se o branky postarali, nejdříve skóre srovnal ve 47. minutě Aleš Půlpán, poté se do kasy za Šimbocha trefil David Šafránek, 58. Martin Mejzr a v 60. David Šafránek!

Nejlepšími hráči jsou: Petr Morkes a Aleš Půlpán!

Tímto se s vámi pro dnešek loučím a příští týden napočtenou! (20:29:38)

60:00

59:53
    Kozlové právě vstřelili branku!

Vítězství potvrzuje pátým gólem těsně před konce DAVID ŠAFRÁNEK! A domácí se tak mohou radovat ze 3 vybojovaných bodů. Stav utkání 5:2.
    Asistence: Martin Ježek

57:17
    Oddechový čas pro domácí.

57:17
    Osobní trest si odpyká Aleš Půlpán!

57:17

Po výborné spolupráci 2 na 1, domácí skórují! Nejdříve puk do útočné třetiny vyvezl Josef Malý, který vzápětí přihrál nalevo najíždějícímu MARTINU MEJZROVI, který tak střílí 4. gól Kolína! Stav utkání 4:2.
    Asistence: Josef Malý

56:36
    Další neodpískaný faul na kolínského Semiráda, také se obešel bez povšimnutí.

55:43
    Domácí v obrovské šanci! Ale Ježek byl hrubě ubráněn, jenže tento zákrok sudí nepotrestal faulem a hra normálně pokračuje.

55:23

54:12
    Domácí si opět dobře brání svou modrou čáru a hosty jen tak za ní nepustí! Nyní puk posílají za branku Šimbocha.

53:25
    Hosté mohli nyní inkasovat, ale Martin Sejpal podržel kotouč mezi nohy. Hosté se snaží stav vyrovnat!

53:23
    Sudí posílá tentokrát do 4 domácí! Potrestán Jan Hanzl (kol) na 2 minuty za podražení.

52:16

Na předchozí otázku známe odpověď. V čase 52:16, se za brankou Šimbocha rozsvítilo brankové světlo, které značí gól. Domácí posílá do vedení DAVID ŠAFRÁNEK! Stav utkání 3:2
    Asistence: Petr Morkes

52:00
    Tentokrát přichází světlá část pro domácí! Potrestán Dominik Šteiner na 2 minuty za krosček. Uvidíme gól nyní?

51:15
    Domácí fanoušci se probudili a povzbuzují tým k vytouženým 3 bodům!

50:57

50:35
    Domácí opět vyhazují.

50:05
    Ještě chvíli to bude muset Kolín vydržet v oslabení, ale zatím brání bravurně! Hosty nepustí k žádné šanci.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 23. Kadlec (Šafránek), 39. Pácal (Valášek), 53. Šafránek (Morkes), 58. Mejzr (Malý), 60. Šafránek (Ježek) – 24. Kubeš (Matějka, Jebavý), 47. Půlpán (Kužel)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Chaloupka, Barták – Valášek, Kadlec "A", Morkes "A" – Šifta, Mejzr, Malý "C" – Ježek, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Chalupa, Sklenička, Čelikovský, Půlpán, Babka, Hrdel "A", Kubeš "C", Stromko "A", Malý, Matějka, Šteiner, Markulinec, Vrba, Finistr

Rozhodčí: Doležal, Úlehla – Kis, Svoboda