Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 4:0 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 4:2 (kon.)

53:23
    Sudí posílá tentokrát do 4 domácí! Potrestán Jan Hanzl (kol) na 2 minuty za podražení.

52:00
    Tentokrát přichází světlá část pro domácí! Potrestán Dominik Šteiner na 2 minuty za krosček. Uvidíme gól nyní?

48:57
    Tak a Kolín jde do 3. To už je vůbec špatné znamení. Bylo to celkem sporný ale budíž na trestnou lavici míří Martin Mejzr za vysokou hůl!

47:53
    Domácí se vrací do 4! Potrestán David Šafránek (KOL) na 2 minuty za vyhození kotouče ze své třetiny ven ze hřiště. To je pro domácí špatný signál!

45:24
    Hosté mají možnost vyrovnat skóre. Zahrají si přesilovku 5 na 4. Na trestnou lavici míří Martin Mejzr na 2 minuty za hákování.

36:46
    Hosté se vrací do čtyřech. Sudí potrestal nejproduktivnějšího hráče hostů v baráži Aleše Půlpána na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:39
    Síly se na ledě vyrovnávají! Na trestnou lavici míří David Sklenička (BER) který byl potrestán za vražení na 2 minuty! Hra pokračuje 4 na 4!

31:17
    Vyloučen Jan Hanzl (Kol) na 2 minuty za držení.

27:56
    Hosté si zahrají oslabení !!! Na trestnou míří Lukáš Chalupa, který je vyloučen 2 minut za hrubost a nejen to, ještě k tomu 10 minut za nesportovní chovaní! 2 minuty odsedí Daniel Finstr.

23:14
    Karty se obrací, a přesilovka přichází pro hosty! Na trestný lavici se 2 minuty odsedí Lukáš Skokan za podražen.

22:29
    Tentokrát přichází přesilová hra domácích! Na trestnou lavici si odsedí 2 minuty Dominik Šteiner (BER) na 2 minuty za hákování!

15:47
    Hosté si zahrají první přesilovku. Na trestnou lavici usedá Josef Malý – 2 minuty vysoká hůl.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 23. Kadlec (Šafránek), 39. Pácal (Valášek), 53. Šafránek (Morkes), 58. Mejzr (Malý), 60. Šafránek (Ježek) – 24. Kubeš (Matějka, Jebavý), 47. Půlpán (Kužel)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Chaloupka, Barták – Valášek, Kadlec "A", Morkes "A" – Šifta, Mejzr, Malý "C" – Ježek, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Chalupa, Sklenička, Čelikovský, Půlpán, Babka, Hrdel "A", Kubeš "C", Stromko "A", Malý, Matějka, Šteiner, Markulinec, Vrba, Finistr

Rozhodčí: Doležal, Úlehla – Kis, Svoboda