NY Islanders – Ottawa 1:4 (kon.) | Columbus – Arizona 4:3 (po pr.) | Buffalo – Detroit 2:4 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Tampa – Toronto 3:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:5 (kon.)
St. Louis – Washington 1:4 (kon.) | Minnesota – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Dallas – Nashville 3:2 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Colorado 1:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 09.04.2014, 18:00 • Zimní stadion, Beroun • Kvalifikace o Chance ligu

54:00
    Venkrbec (PRO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

52:37
    Kolibár (PRO) dostává dvě minuty za hákování. Hra pokračuje čtyři na čtyři.

49:03
    Tak nakonec je potrestán hráč Berouna za tvrdý zákrok. Matějka (BER) dostává pět minut + trest do konce utkání za naražení na hrazení.

46:42
    Půlpán (BER) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

40:50
    Chalupa (BER) dostává dvě minuty za krosček.

39:07
    Kučera (PRO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

37:41
    Půlpán (BER) dostává dvě minuty za krosček. Beroun hraje pořád v oslabení.

35:23
    Hrdel (BER) dostává dvě minuty za zdržování hry.

32:35
    Knesl (PRO) dostává dvě minuty za pád pod nohy.

30:42
    Stromko (BER) dostává dvě minuty za hrubost.

28:40
    Stromko (BER) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

21:54
    Kubeš (BER) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

18:14
    A je po přesilovce Berouna. Půlpán (BER) dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

16:57
    Hosté jdou na třicet šest vteřin do tří. Za nedovolené bránění je vyloučen Veselý (PRO).

15:33
    Tak a další vyloučení. Stejskal dostává dvě minuty za hákování.

14:49
    Beroun jde opět do čtyř. Malý (BER) dostává dvě minuty za hrubost.

11:44
    Další vyloučení, tentokrát na straně Berouna. Hrdel dostává dvě minuty za faul loktem.

09:24
    A máme tady další vyloučení na straně Prostějova. Indra si jde odpykat dvouminutový trest za nedovolené bránění.

03:22
    Matějka (BER) dostává dvě minuty za sekání. Hra se vyrovná a bude pokračovat čtyři na čtyři.

01:42
    Indra (PRO) se provinil trestným zákrokem a nyní usedá na dvě minuty na lavici hanby.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 35. Malý (Markulinec) – 9. Venkrbec (Luňák, Stejskal), 15. Černý (Kolibár, Veselý), 28. Černý (Duba), 30. Venkrbec (Luňák, Stejskal), 51. Kolibár (Černý)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Čelikovský, Jebavý, Sklenička – Vrba, Babka, Divíšek, Matějka, Stromko, Půlpán, Malý, Hrdel, Kubeš, Finstr, Markulinec
    LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Rozum) – Knesl, Švaříček, Veselý, Kolibár, Polák, Nedbálek, Malý – Luňák, Černý, Šebek, Antončík, Stejskal, Coufal, Belay, Indra, Duba, Kučera, Venkrbec

Rozhodčí: Souček, Svoboda – Šperl, Zíka