NY Islanders – Ottawa 1:4 (kon.) | Columbus – Arizona 4:3 (po pr.) | Buffalo – Detroit 2:4 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Tampa – Toronto 3:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:5 (kon.)
St. Louis – Washington 1:4 (kon.) | Minnesota – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Dallas – Nashville 3:2 (2:1 po s.n.)

Tampa právě vstřelila branku!
    VICTOR HEDMAN se již ve svém nájezdu na prázdnou branku nemýlí a přidává pojistku na vítězství svého týmu! Zároveň tím definitivně pohřbívá veškeré šance Toronta na play off! Bez asistence.

58:52
    Teď již je hostující gólman na střídačce a Toronto v šesti hráčích!

54:43
    Kadri se dostal před brankovištěm k puku, bekhendem však nedokázal najít skulinu v Lindbackově výstroji!

44:49
    Johnson byl v pravém kruhu úplně sám! Avšak svoji šanci trestuhodně zahodil.

43:23
    Tampa mohla zvýšit svůj náskok, ale Reimer rychlým přesunem zmrazil úsměv na rtech J.T. Browna!

35:45
    Bleskurychle využitá přesilovka! Vyhrané buly, Stamkos pálil z levého křídla, ale branku netrefil. Puk se však od zadního mantinelu odrazil ke druhé tyči přesně na hůl ONDŘEJE PALÁTA, který ho vrátil za záda přesouvajícího se Reimera! Tampa vede již 2:0! Asistence: Steven Stamkos, Victor Hedman.

35:38
    Ve 36. minutě se první přesilovky dočkali i domácí. Bodie jde na 2 minuty za podražení.

29:53
    Kadri aspoň vybojoval přesilovku, Killorn ho bránil nedovoleně a jde si odpočinout za hákování.

29:19
    To je šok! Toronto celou druhou třetinu neskutečně tlačí, ale do vedení jde domácí Tampa! ONDŘEJ PALÁT přejel modrou čáru, švihem vypálil a trefil se dokonale do šibenice nad Reimerovou lapačkou! Asistence: Victor Hedman, Radko Gudas.

22:17
    Maple Leafs jeli 2 na 1! Kessel dostal ideální přihrávku, ale v zakončení žalostně selhal, když místo téměř prázdné branky trefil pouze boční oblouk!

19:21
    Vzápětí Stamkos táhl útok 2 na 1! Přihrál Palátovi, bohužel příliš blízko brankové čáře a Palát již nedokázal usměrnit puk mezi tyče!

19:05
    Obrovská šance domácích! Stamkos stojící před branku posloužil jako odrazová plocha pro puk vyslaný spoluhráčem z rohu a kotouč mířil do branky! Reimer však prokázal skvělý postřeh a holí na poslední chvíli zasáhl!

16:32
    Pěkná kombinace uvolnila Kessela ve velmi zajímavé pozici, ten však nedokázal přesněji zamířit a Lindback jeho ránu chytá!

15:55
    Druhá přesilovka Toronta v první třetině. Šustr si počínal neobratně a zasáhl Bodieho vysokou holí.

13:05
    Stamkos si najížděl na brankoviště a těsně před ním dostal od bočního mantinelu nabídku na teč. Nikým nehlídán nabídku využil, Reimer se však dokázal přesunout a zabránil gólu!

06:26
    Obrovská šance hostů! Mohli jet tři na jednoho, avšak přihrávka na Clarksona přeskočila hůl tohoto hráče!

05:43
    Bishop odchází v doprovodu lékaře rovnou do šatny, do domácí branky se staví Anders Lindback!

03:45
    Carle nechal hůl pod nohami pronikajícího Gleasona a je z toho první přesilovka utkání pro Toronto.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 30. Palát (Hedman, Gudas), 36. Palát (Stamkos, Hedman), 60. Hedman

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Salo, Hedman, Šustr, Brewer – Johnson, Stamkos, Palát – Callahan, Filppula, Killorn – Purcell, Pyatt, Pánik – Brown, Thompson, Kučerov.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (MacIntyre) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Franson, Gleason, Rielly – Kessel, Bozak, van Riemsdyk – Clarkson, Kadri, Ashton – Bodie, Kuljomin, Raymond – Orr, McClement, D'Amigo.

Rozhodčí: Kowal, Peel – Galloway, Heyer

Diváci: 18 896