Belenenses – Arouca 1:0 (kon.) | FC Ferreira – Coimbra 2:4 (kon.) | Setúbal – Olhanense 3:1 (kon.)
Guimarães – Braga 1:0 (kon.) | Porto – Benfica 2:1 (kon.)
FC Porto
2:1 (2:1)
Benfica Lisabon
Sobota 10.05.2014, 19:00 • Estádio do Dragão, Porto • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního utkání a z letošního ročníku portugalské ligy vše, já se s vámi budu těšit v další sezóně. (20:53:36)

Je dohráno, Porto vítězí 2:1. Ve druhém poločase jsme branku neviděli a ačkoliv Benfica měla na vyrovnání, nepodařilo se jí srovnat krok. Letošní mistr se tak loučí s ročníkem prohrou. Porto konečně zlomilo nepříznivou sérii nad Benficou a odnáší si letos třetí místo.

90+3

90+3
    Standartka se Benfice nepovedla a hostující hráči se musejí vracet až na svou půli.

90+2
    Žluté varování vidí i hostující Mori.

90+2
    Danilo za faul nohou vyfasoval žlutou kartu.

90+1
    Hosté rozehrávají z obrany, ale času už moc není a měli by spíše zkoušet přímočaré akce.

90
    Rozodčí nastavuje tři minuty.

90
    Markovic byl při útočném průniku podražen.

89
    Obránci Porta spolehlivě brání ve vápně a v posledních minutách nechtějí o vedení přijít.

88
    Jardel nechtěně zahrál rukou, rozhodčí však přerušuje hru.

86
    Benfice jako by docházely síly, útočný fotbal, který hrála v druhém poločase už není k vidění ze strany hostů.

85
    Nejlepší obrana je útok, tímto heslem se domácí řídí v závěru utkání a drží míč na útočné polovině.

84
    Porto chce závěr sezóny ukončit výhrou před domácím publikem a nyní mohlo zpečetit skóre. Lopes vyrazil míč přímo ke Quinterovi, který velmi dobrou střelou těsně minul branku!

82
    Přibližně deset minut zbývá do závěrečného hvizdu a Benfica zřejmě bude mobilizovat všechny síly do útoku.

81
    I hosté využívají poslední střídání, Djuricice nahradí Silva.

79
    Poslední střídání domácího celku, nevýrazného Quaresmu vystřídá Kelvin.

78
    Djuricic zůstal ležet na trávníku, ale zřejmě je v pořádku, rozhodčí ani nepřerušil hru.

77
    Pro míč po standartce Porta si vyskočil Lopes, který ve druhém poločase drží svůj tým.