Kostarika – Japonsko 1:3 (kon.) | Česko – Rakousko 1:2 (kon.) | Švýcarsko – Peru 2:0 (kon.)
Brazílie – Panama 4:0 (kon.)
Kostarika
1:3 (1:0)
Japonsko
Úterý 03.06.2014, 03:00 • Raymond James Stadium (Tampa, Florida) • Reprezentační zápasy

Máme tu konec zápasu! Po prvním poločase sice Kostarika po brance Ruize vedla 1:0, ve druhém poločase však Japonci předvedli dokonalý obrat a po brankách Enda, Kagawy a Kakitaniho si připsali vítězství 1:3! Z týmu Kostariky bych vyzdvihl výkon brankáře Navase, který zneškodnil několik vyložených šancí Japonců! Z japonského týmu bych vybral dvojici Kagawa Honda. Tito hráči působili obraně Kostariky největší potíže.

Skvělá pozvánka na MS 2014 v Brazílii! Dnes se hrál opravdu skvělý zápas.

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a někdy opět na počtenou. (05:07:09)

90+3

90+2
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je YOICHIRO KAKITANI, který předvedl skvělý důraz, po dobré přihrávce dokázal přetlačit bránícího hráče a technickou přízemní střelou zhruba z penalty zvyšuje na 1:3! Dnes je rozhodnuto!

90+1
    Po rohovém kopu se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde stál připravený Kagawa! Jeho sražená střela však končí mimo.

90+1
    Japonci budou mít ještě šanci zahrávat rohový kop ...

89
    Kakitani vyslal tvrdou střelu z hranice velkého vápna! Těsně vedle pravé tyčky! Mohlo být rozhodnuto ...

84
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Campbell, přichází Brenes.

84
    Hráči Kostariky se hnali do protiútoku! Na poslední chvíli se však Japonci stihli vrátit a odklidili míč do bezpečí.

84
    Nagatomo se hnal do další brankové příležitosti, zastavil ho však praporek pomezního rozhodčího.

83
    Japonci nabuzeni druhou vstřelenou brankou nyní doslova kralují na hřišti. Drží míč na svých kopačkách a dobře kombinují ...

80
    Autorem branky je SHINJI KAGAWA. Obrat je dokonán! Kagawa si poradil se skákavou přihrávkou, obhodil si bránícího hráče, dostal se do vápna a technickou střelou překonal Navase. Krásný gól! 1:2!

79
    Do konce utkání zbývá i s nastavením nějakých 13 minut a skóre je stále nerozhodné. Kdo strhne vedení na svou stranu? Dokáží Japonci dokonat obrat?

76
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Tejeda, přichází Cubero.

76
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Osako, přichází Kakitani.

75
    Umaña se pomaloučku zvedá a zdá se, že bude v pořádku ...

74
    Japonský celek se hnal do protiútoku! Obrana Kostariky se však včas vrátila, takže nakonec Yamaguchiho tvrdou střelu schytal bránící Umaña, který se nyní bolestivě svíjí na hrací ploše.

73
    Hráči Kostariky nyní pohledně kombinují na polovině soupeře ...

71
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Uchida, přichází Sakai.

69
    Kostarika se ocitla v další šanci. Tentokrát zakončoval Borges! Jeho zakončení však chyběla razance, takže brankář Kawashima neměl s tímto pokusem sebemenší problém.