Kostarika – Japonsko 1:3 (kon.) | Česko – Rakousko 1:2 (kon.) | Švýcarsko – Peru 2:0 (kon.)
Brazílie – Panama 4:0 (kon.)
Švýcarsko
2:0 (0:0)
Peru
Úterý 03.06.2014, 20:30 • Swisspor arena, Lucern • Reprezentační zápasy

Skončilo přátelské mezistátní utkání, ve kterém se utkala reprezentace Švýcarska a Peru. V utkání byli lepší domácí fotbalisté, kteří podle předpokladu svého soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili 2:0, když se ve druhém poločase trefili Lichtsteiner a Shaqiri. (22:25:39)

90+4
    Domácí fotbalisté stále kontrolují hru a míč mají ve své moci.

90+2
    Deza přešel s míčem snad tři čtvrtiny hřiště a poté vypálil, v zakončení už však neměl dostatek sil a jeho střela byla pomalá a navíc i nepřesná.

90+1
    Střídání v týmu Švýcarsko: Lichtsteiner přepouští místo Langovi.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Nyní už s míčem hrají domácí, kteří kombinují ve středu hrací plochy a hlídají si pohodlný dvoubrankový náskok.

88
    Míč mají na svých kopačkách hráči Peru, ale budou mít už velmi složité s nepříznivým výsledkem něco udělat.

87
    Střídání v týmu Švýcarsko: hřiště opouští Mehmedi, nahrazuje jej Gavranovič.

84
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcaři během chvíle přidávají druhou branku! Míč dolétl až k XHERDANU SHAQUIRIMU, který si jej zpracoval hrudí, poté si jej potáhl a z kroku vystřelil přesně podél brankáře Forsytha.

83
    Střídání v týmu Peru: ze hřiště jde Cruzado, opačným směrem putuje Deza.

83
    Střídání v týmu Peru: přišel Ruidíaz, odešel Carrillo.

83
    Ostrý centr před bránu Švýcarska srazil domácí brankář Benaglio.

82
    Hráči Peru se vydali na útočné choutky po levé straně hřiště, vybojovali autové vhazování.

81
    Nyní jsou napadajícími hráči Peru zahnáni dokonce až ke své brance.

80
    S míčem hrají domácí fotbalisté, ti ale kombinují pouze ve středu hřiště.

78
    Domácí se dostali do útoku, kde z pravé strany hřiště dolétl po centru míč na hlavu STEPHANA LICHSTEINERA, který svou střelou hlavou umístil přesně pod břevno a hostující brankář se po míči již natahoval marně.

77
    Von Bergen se ve středu hřiště dopustil nedovoleného zákroku a s míčem budou hrát hostující fotbalisté.

76
    V následujících minutách uvidíme, zda se některému z týmů podaří překlopit pomyslné misky vah na svou stranu a zvítězit, nebo výsledek utkání zůstane nerozhodný.