Kostarika – Japonsko 1:3 (kon.) | Česko – Rakousko 1:2 (kon.) | Švýcarsko – Peru 2:0 (kon.)
Brazílie – Panama 4:0 (kon.)
Brazílie
4:0 (2:0)
Panama
Úterý 03.06.2014, 21:05 • Estádio do Governo do Estado de Goiás (Serra Dourada), Goiânia, Goiás • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:51)

Dnešní utkání ovládl jasně favorit. Panama se v úvodu zápasu snažila, několikrát i soupeře zatlačila před jeho branku, ale v koncovce se nedařilo. To neplatilo pro Brazílii, která byla neskutečně produktivní a hned z prvních střel na branku padaly góly. Těch nakonec favorit zápasu nastřílel celkem čtyři a před startem MS ve fotbale potvrdil svou formu!

90+3
    Běží již třetí minuta nastaveného času, Brazílie s míčem na polovině soupeře.

90+1
    A již v první minutě nastaveného času centruje Maxwell z levé strany, ale nepřesně, bude to pouze odkop od branky.

90
    Další gólová šance Brazílie, tentokrát střelu Neymara, uvnitř pokutového území, zablokoval obránce Panamy.

89
    Maxwell přenechává na levé straně Neymarovi, který ale v souboji s bránícím hráčem Panamy ztrácí míč.

88
    A opět pálí Neymar, jehož střela zpoza vápna míří pouze vedle branky.

87
    Na druhé straně centr do pokutového území, kde se snaží míč zpracovat Neymar, bezúspěšně.

86
    Po dlouhé době sledujeme kombinaci fotbalistů Panamy na polovině domácí reprezentace.

85
    Maicon s míčem na pravé straně, na polovině soupeře, ale nic nevymýšlel a hledal Neymara, ten si to namířil k bráně, vypálil a míč skončil vedle branky.

83
    Panama tak po vyloučený Gómez bude dohrávat pouze o deseti.

81
    Červenou kartu dostává Gómez (Panama) za hraní rukou po hlavičce Neymara.

81
    Velká šance Brazílie, po centru Neymara a hlavičce Williana se míč odráží od břevna před branku, kde nedokázali hráči ve žlutém dostat míč do branky, hosté se ubránili.

80
    Poslední desetiminutovka zápasu, Willian vybojoval volný kop pro Brazílii, v blízkosti pokutového území soupeře.

77
    Jiménez, který přišel na hřiště v 56. minutě, nyní opouští hrací plochu na elektrickém vozíku a zápas pro něho, zdá se, skončil.

76
    G. Torres rozehrál z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky, ale defenziva soupeře odvrací.