Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:0 (2:0)
FC Zlín
Středa 09.07.2014, 17:00 • Slatinice • Přípravný zápas

To je tedy z fotbalu vše, díky za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:41:20)

Je dobojováno, Olomouc dokázala tento přípravný zápas zvládnout na jedničku, vstřelila tři góly a navíc ani jednou neinkasovala. I když se soupeř ve druhém poločase zlepšil, kýžený střelecký efekt to z pohledu Zlína nepřineslo.

88
    Ještě v závěru střílel domácí Hála a těsně minul bránu. Víc už se asi nestane.

86
    Své štěstí zkoušel olomoucký Vepřek, který utěšenou střelou nechal vyniknout zlínského brankáře, jenž špičkou rukavic vytěsnil míč nad.

84
    V dalším ofsajdu přistižen Zahradníček, který se sice dostal za obranu, ale dál pokračovat nemohl.

83
    Hostující fotbalista se dostal do střeleckého pokusu, ale pálil vysoko nad.

81
    Hostující Železník byl přistižen v ofsajdu, když se snažil střílet z dobrého prostoru. Nebylo mu to nic platné, je po akci.

79
    Olomoucký Vepřek byl v rohu hřiště a chtěl centrovat do vápna, ale byl čistě odzbrojen.

77
    O duelu je prakticky rozhodnuto, Zlín se sice ve druhém poločase herně zlepšil, ale nebylo mu to zatím nic moc platné. Výsledek hovoří jasnou řečí.

75
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Navrátil prchl po levé straně a přesným centrem našel DAVID HOUSKU, který střelou k tyči přidává třetí gól zlínské sítě. Dostál se natahoval marně.

72
    Za vytrvalého deště se bude hrát ještě zhruba dvacet minut, domácí Sigma stále kontroluje vývoj utkání a nyní je u míče.

70
    Oproti prvnímu poločasu se hra Zlína zlepšila, ale stále tomu chybí přesnější finální fáze.

67
    Po delší době zahrozil také Zlín, který si vypracoval svižnou a prudkou střelu, ale gólman Bárta podržel svůj tým.

64
    Sigma si vypracovala další dobrou šanci. Zahradníček mohl vsítit druhý gól, leč z úhlu se nedokázal prosadit. Míč proletěl jen malým vápnem.

61
    Domácí Navrátil se dostal do velmi slušné šance, jeho střela končí těsně vedle. Každopádně diváci tuto akci ocenili potleskem.

60
    Po hodině hry je momentálně aktivnější Zlín, zatím se však k nějaké kontaktní brance nepropracoval.

56
    Dobrou střelou se prezentoval aktivní Holík, který hraje velice slušně, nicméně jeho střela neměla potřebné a ideální parametry.

55
    Střídající Malý se dostal k hlavičce, ale přesně do míst, kde byl olomoucký brankář.