Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
FK Teplice
3:1 (3:0)
SK Sparta Kolín
Středa 09.07.2014, 17:00 • Roudnice nad Labem, F. A. Pod Lipou • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek z toho přátelského zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například u některého dalšího textového online přenosu na našem portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! (18:42:45)

Statistiky celého zápasu

Střely na bránu: 5-2
    Střely mimo bránu: 8-9
    Rohy: 3-6
    Ofsajdy: 5-4
    Penalty: 1-0

Teplice už nebyli ve druhém poločase tak aktivní, jako v poločase prvním. Několik šancí bylo vidět na obou stranách, ale dostavit míč do sítě soupeře dokázal jen kolínský Kalaš, který ve 47. minutě dokázal hlavičkou překonat padajícího Grigara, ten si na míč sáhl, ale zabránit brance nedokázal.

88
    Stejskal dostal v pravou chvíli přihrávku do běhu, když se najednou objevil za zády všech teplických obránců, dokonce si obešel Grigara, ale míč do brány nedokázal zasunout.

86
    Centr z obranných řad Teplic nedokázal Litsingi doběhnout.

85
    Roh, který byl zahrán na krátko nebyl zakončen.

85
    Z rychlého protiútoku vybojovali hráči Kolína aspoň roh.

84
    Útok Teplic končí u Krátkého, který nedokázal ideálně zpracovat míč.

83
    Takács poslal příliš dlouhou přihrávku na Nivalda.

82
    Hráči Kolína obehráli Litsingiho, hrajícího na levé straně záložníka. Celou akci ale zpomalila přihrávka do obranné řady.

81
    Volný přímý kop Kolína končí mimo bránu.

81
    Jablonský musel faulovat Schöna, který se řítil na bránu a byla by z toho nejspíš branka.

80
    Vřískot Nivaldiho byl slyšet byl přes celý stadion, po zasažení loktem do obličeje.

79
    Akce Roudnice končí u kopaček Čižinského, který v druhém poločase nemá rozhodně tolik práce, co v prvním poločase Pechatý.

78
    Tepličtí hráči začínají kupit chyby, ale hráči Kolína toho nedokáží využít.

76
    Teplice znovu střídají. Ze hřiště odchází Ulrich Kapolongo který byl aktivní především v prvním poločase. Na jeho místo nastoupil na posledních pár minut Marek Krátký.

76
    Kolín bude po zajímavém centru z pravé strany zahrávat aspoň roh.

74
    Ve druhém poločase je Kolín svému soupeři rozhodně rovnocennějším soupeřem, než tomu bylo v poločase prvním.