Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:2 (1:1)
CS Concordia Chiajna
Středa 09.07.2014, 18:00Přípravný zápas

Dnešní zápas už je minulostí. FK Mladá Boleslav nestačila v přípravném utkání na rumunský celek CS Concordia Chiajna, kterému podlehla 1:2. První poločas byl velmi vyrovnaný a trefily se v něm oba týmy. Úvodní gól padl ve 40. minutě a do vedení šel tým Concordia, avšak ve 45. minutě Boleslav vyrovnala a stav skóre byl 1:1. Ve druhé polovině utkání byla Concordia maličko aktivnější a přesnější, no a to se jí vyplatilo. V 77. minutě se dostala opět do vedení a toto vedoucí skóre už si pohlídala. Mladá Boleslav se snažila a nebyla nijak horším týmem, avšak štěstí při ní nestálo. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního dne.

89
    Do protiútoku pospíchala Concordia, ale sudí hru přerušil. Byl odpískán ofsajd.

88
    Nicméně branka na 2:2 z něj nepadla. Mladoboleslavští se prezentovali zajímavým pokusem, ale brankář byl pozorný.

88
    Mladá Boleslav má k dispozici volný přímý kop.

86
    Tým Concordia podnikl zajímavou útočnou akci, ale sudí ji musel přerušit. Jeden z fotbalistů se zapomněl v ofsajdu.

83
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.

80
    Hra je přerušena, jeden z hráčů potřebuje ošetřit.

80
    Odchází také Ďuriš, kterého nahrazuje Šultes.

80
    Ze hřiště odešli Skalák, Šisler, Vukadinovič a nahradili je Bartl, Milla a Bořil.

79
    Mladoboleslavští fotbalisté se přesunuli na útočnou polovinu, kde na svého soupeře vyvinuli tlak a získali výhodu rohového kopu. Nicméně pak přišla pouze nepřesná střela, která se do branky nevešla.

78
    Do konce utkání už moc času nezbývá, a tak Boleslav na vyrovnání moc času nemá, avšak nic není nemožné.

77
    Tým Concordia Chiajna právě vstřelil branku!
    Tentokrát už se Mladá Boleslav neubránila a inkasovala dnes druhou branku.

76
    Mladá Boleslav teď čelila nepříjemné střele, ale brankář svůj tým podržel.

73
    Pomalu přichází přechod na soupeřovu polovinu, ale Mladá Boleslav rozehrávku napadá a teď odkopla míč do zámezí. Následuje autové vhazování.

73
    Concordia je u míče, ale momentálně se s ním pohybuje ve středu hřiště.

69
    Mladoboleslavští fotbalisté se dostali na soupeřovu polovinu, ale tam se provinili faulem a sudí musel hru přerušit. Rozehrávat bude Concordia.

67
    Rozhodčí v dnešním přátelském utkání kartami nešetří. Teď udělil už celkem pátou žlutou kartu, třetí v týmu CS Concordia Chiajna.