0
63 2
Sobota 12.07.2014, 16:03ATP Stuttgart - BOSS Open (antuka)

6:2
    Rosol má ruce nad hlavou! Zaútočil rovnou po returnu a přesnými údery zasypal Južného, který nedokázal odolat a LUKÁŠ ROSOL se stává finalistou turnaje ATP ve Stuttgartu, kde se zítra utká o turnajový triumf s šestadvacetiletým Španělem Robertem Bautistou-Agutem.

40-15
    Už jen jeden! Rosol honil soupeře po celé polovině kurtu a Južnyj se nakonec neubránil!

5:2
    Přímý bod z podání pro českého tenistu a Rosol vede v druhém setu již 5:2. Je tak jedinou hru od postupu do stuttgartského finále.

4:2
    Rosol si okamžitě po dobrém returnu připravil útočnou pozici a vítězným bekhendem získává první brejk druhého setu!

40-0
    Rosol znovu boduje z returnu a má tři brejkboly!

7:6
    Lukáš Rosol trefil hned po svém servisu vítězný forhend a v prvním setu vítězí díky úspěchu 7:3 ve zkrácené hře.

3:4
    Lukáš Rosol trefil vítězný return k základní čáře, podruhé v zápase bere Južnému servis a zatímco to před chvílí mohlo být 1:5, tak Rosol se vrací zpět do hry a za stavu 3:4 půjde servírovat na vyrovnání skóre.

40-0
    Po druhém servisu Južného zahrál Rosol agresivní return a Južného kontr z forhendu nepřeletěl síť. Tři brejkboly pro Rosola!

1:3
    Južnému se povedl další výborný return, který Rosol odvrací jen do zámezí a Rus i podruhé bere Rosolovi servis.

1:2
    Při druhém brejkbolu si Rosol našel cestu k síti, tam ale spotřeboval hned tři útočné údery, než se mu konečně podařilo výměnu zakončit. V každém případě si ztracený brejk bere zpět a po změně stran půjde podávat na vyrovnání prvního setu.

0:2
    Křižný forhend Lukáše Rosola dopadá do deblového koridoru a Južnyj získává úvodní brejk tohoto zápasu hned v samém úvodu.