Valletta – Karabach 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – New Saints 1:0 (kon.) | BATE – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Sutjeska 2:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
FK Rabotnički – Helsinki 0:0 (kon.) | Cliftonville – Debrecín 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – HB Tórshavn 3:0 (kon.) | Sparta – Levadia Tallinn 7:0 (kon.) | Reykjavík – Celtic 0:1 (kon.)
BATE Borisov
0:0 (0:0)
KF Skënderbeu
Úterý 15.07.2014, 19:00 • New Borisov Arena • Liga mistrů (předkola)

Je konec dnešního prvního zápasu 2. předkola Ligy Mistrů mezi BATE Borisov a Skenderbeu Korca.

Zápas nenabídl pohledný fotbal a k vidění bylo pouze pár zakončení. O něco lepším týmem byl domácí Borisov ale své kvality dostatečně nepotvrdil a bude muset bojovat na albánské půdě. Největší šance byla k vidění v prvním poločase, kdy Orelesi poslal nebezpečný projektil pod břevno Chernikova, ten ovšem jeho pokus odzbrojil.

Ve druhém poločase nebylo k vidění nic kromě pár ošklivých faulů. Domácí sice zvýšili svůj tlak ale k brance to nevedlo.
    Hosté ukázali bojovného ducha a vezou nadějný výsledek do odvety.

Odvetné utkání je na programu 22. července.

To je ode mne pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou. (21:02:56)

90+5
    Rozhodčí kouká po hodinkách zřejmě se chystá ukončit dnešní zápas.

90+4
    Začíná poslední minuta nastaveného času.

90+3
    Jasnica nahradí Progniho, kterého v závěru chytily křeče a byl nucen odstoupit nedobrovolně.

90+2
    Domácí hráči BATE Borisov posílají nákopy k vápnu soupeře a snaží se vstřelit gól, který by jim dal uklidnění do odvety.

90+1
    Hosté drží míč daleko od svého pokutového území.

90+1
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

90
    Hosté takticky střídají. Hřiště opouští Sefa. Jeho místo na pár chvil nahradí Riba.

89
    Minutu do konce. Uvidíme kolik rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby

88
    U míče ale i před vápnem Chernikova opravdu po dlouhé době hosté.

87
    Poslední tři minuty budou jistě zajímavé. Domácí BATE zvyšuje svůj tlak a dostává se do zakončení ale tyto pokusy vždy nenajdou místo mezi třemi tyčemi.

86
    Roh pro BATE.

85
    Domácí zvýšili aktivitu před posledními pěti minutami druhého poločasu.

85
    Osmani již pokračuje ve hře.

84
    Opět se v pokutovém území povaluje jeden z hostujících obránců.

82
    Nepříjemnost pro hosty Osmani se po kontaktu ocitl na zemi, při pádu spadl přímo na záda a zřejmě si vyrazil dech.

81
    Domácí při výměně míče si počínají opravdu zbrkle a mnohdy právě skončí na nohách soupeře.