Valletta – Karabach 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – New Saints 1:0 (kon.) | BATE – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Sutjeska 2:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
FK Rabotnički – Helsinki 0:0 (kon.) | Cliftonville – Debrecín 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – HB Tórshavn 3:0 (kon.) | Sparta – Levadia Tallinn 7:0 (kon.) | Reykjavík – Celtic 0:1 (kon.)
FK Partizan Bělehrad
3:0 (1:0)
HB Tórshavn
Úterý 15.07.2014, 20:45Liga mistrů (předkola)

Zápas je u konce a domácí FK Partizan Bělehrad poráží HB Torshavn 3:0. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy v poklidném tempu a navázali tak na hru z prvního poločasu. V 64. minutě se ale krásnou střelou prosadil již podruhé v zápase Lazovič a domácí byli na koni. Hru měli zcela ve své režii. Ta se ještě postupně kouskovala a hosté tak neměli příliš příležitostí se stavem něco udělat. V 71. minutě se navíc prosadil také Škuletič a domácí vedli již 3:0. Zbytek zápasu si Partizáni pohlídali a do odvetného zápasu půjdou s krásným tříbrankovým vedením. Ode mě je to dnes vše, užijte si zbytek večera a někdy zase na shledanou. (22:40:49)

90+1
    Standartku nakonec rozehrál Drinčič, tvrdou ránou po zemi ale bránu netrefil.

90
    Živkovič faulován Dosem Santosem, který navíc dostává žlutou kartu.

86
    Brašanac míč potáhl a tvrdě vystřelil, Gestsson sice střelu vyrazil před sebe, ale po následujícím souboji o míč se tvrdě srazil s hráčem Bělehradu a musel být ošetřován.

83
    Poslední dnešní změna je tady, odešel autor dvou branek Danko Lazovič, kterého nahradí Ninkovič

78
    Lazovič v ofsajdu.

77
    HB střídá i na potřetí. Dnes dohrál Jogvan Davidsen a jeho místo teď bude zastávat Flotum.

75
    Ilič zakončoval po rohu, ale Gestsson ho tentokrát vychytal.

72
    Druhá změna také na straně Bělehradu. Odešel Pantič a na trávník vbíhá Ilič.

71
    Partizan právě vstřelil branku!
    Vuličevič svým autem našel Lazoviče, ten se s míčem otočil a centrem našel PETARA ŠKULETIČE, jenž hlavou zamířil do pravého horního růžku a zvýšil tak už na 3:0.

69
    Lazovičova střela byla zablokována.

66
    Po inkasované brance dělá Torshavn druhou změnu, z útoku stahuje Mouritsena, kterého má zastoupit Ingason.

64
    Petrovič doběhl na levé straně balon a ocentroval přesně na hlavu Škuletiče, ten trefil břevno, ale od toho se míč odrazil k DANKU LAZOVIČOVI, který ho napálil přesně so šibenice.

63
    Také hosté vystřídali, místo R. Joensen nastupuje Wardum.

61
    Ten už hosté odrazili v pohodě a můžou si oddychnout.

60
    lazovič si seběhl pro přihrávku po zemi mezi obránce a pod velkým úhlem zkusil překvapit Gestssona, to se mu z části povedlo, vyrazil jen tak tak na roh.

59
    Velký závar teď před faerčany. Hned několik střel z velkého vápna, ta Živkovičova se dostala na roh.