Příbram – Táborsko 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Ostrava – Znojmo 2:2 (kon.)
Jablonec – Slovácko 4:1 (kon.) | Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:0 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:6 (kon.)
FK Jablonec
4:1 (1:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 11.08.2014, 14:00 • Jablonec nad Nisou • Juniorská liga

Jablonec si připisuje další vysokou výhru v letošním ročníku Juniorské ligy. Převahu ztratili Severočeši jen na začátku první půle po rychlé brance Slovácka, ještě do přestávky ale stihli vyrovnat a o zisku tří bodů rozhodl ve druhé půli hattrickem v rozmezí jedenácti minut Marián Kovář. (15:56:38)

90

85
    Další útok Slovácka skončil Loličovou střelou, která ale o 30 centimetrů minula Krásného branku.

83
    Na centr z rohu domácí gólman Krásný sice nedosáhl, na zadní tyči ale nenabíhal nikdo z hráčů Slovácka.

82
    Slovácko teď domácí na chvíli zmáčklo, výsledkem je ale zatím jen rohový kop.

80
    Po Bredově střele získali jablonečtí rohový kop.

76
    Mihálik běžel sám na bránu Slovácka, střelou a přední tyč ale neuspěl, nezamířil mezi tři tyče.

75
    Domácí Štemberk vidí žlutu kartu.

72
    Gólman Vitásek musel likvidovat rohový kop domácích.

69
    V dresu domácích opouští hřiště střelec dnešního hattricku Marián Kovář, nahradil ho Štědronský.

69
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: Hanáka nahradil Machač.

67
    Střelec první branky zápasu Leiva Rojas si nešikovně ukopl balon, vinou čehož se nedostal k centru.

66
    V jabloneckém dresu střídá Nováka Houser.

65
    Prajza cpal míč do vápna domácích, jejich obrana se štěstím odvrátila.

64
    Jablonec kontroluje hru, Slovácko dostaly tři rychlé branky do kolen.

60
    S dalším střídáním přispěchalo také Slovácko, Kübl nahradil Fojtáška.

60
    Jablonec právě vstřelil branku!
    MARIÁN KOVÁŘ završuje svůj dnešní hattrick, na který mu stačilo pouhých jedenáct minut! Tentokrát se nemýlil po Mihálikově přihrávce.