Příbram – Táborsko 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Ostrava – Znojmo 2:2 (kon.)
Jablonec – Slovácko 4:1 (kon.) | Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:0 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:6 (kon.)
FK Jablonec
4:1 (1:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 11.08.2014, 14:00 • Jablonec nad Nisou • Juniorská liga

76
    Mihálik běžel sám na bránu Slovácka, střelou a přední tyč ale neuspěl, nezamířil mezi tři tyče.

75
    Domácí Štemberk vidí žlutu kartu.

69
    V dresu domácích opouští hřiště střelec dnešního hattricku Marián Kovář, nahradil ho Štědronský.

69
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: Hanáka nahradil Machač.

66
    V jabloneckém dresu střídá Nováka Houser.

60
    S dalším střídáním přispěchalo také Slovácko, Kübl nahradil Fojtáška.

60
    Jablonec právě vstřelil branku!
    MARIÁN KOVÁŘ završuje svůj dnešní hattrick, na který mu stačilo pouhých jedenáct minut! Tentokrát se nemýlil po Mihálikově přihrávce.

59
    Další jablonecké střídání – odešel Rozkovec, nahradil ho Breda.

57
    S penaltou si poradil MARIÁN KOVÁŘ a dává tak svou druhou dnešní branku.

57
    Po faulu jednoho z hostujících obránců se bude kopat penalta!

53
    Dvojité střídání Jablonce: Odešli Sedláček a Kuhn, na hřišti jsou místo nich Mihálik a Kovačovič.

50
    Jablonečtí se krátce po pauze ujímají vedení 2:1! Centrovaný balon od Štemberka sklepl do sítě MARIÁN KOVÁŘ.

46
    Hned trojité střídání Slovácka proběhlo ve 46. minutě – Pilku nahradil Prajza, Jelečka Suchý a Bartoše Michna.

39
    Jablonečtí se krátce před pauzou dočkávají vyrovnání! ONDŘEJ ROZKOVEC si ve vápně zpracoval balon a z deseti metrů propálil brankáře hostí.

27
    Jablonec měl šanci na vyrovnání! Domácí Kovář se řítil sám na bránu, zkusil střelu na zadní tyč, se kterou si ale Vitásek poradil.

14
    Jablonecké inkasovaná branka zjevně zaskočila a Slovácko mohlo udeřit podruhé, Leiva Rojas ale akci po pravém křídle nezakončil přesně.

11
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Závar v pokutovém území Jablonce dokonale využil Gabriel Fernando LEIVA ROJAS, který pohotovým lobem přehodil gólmana Krásného.