Příbram – Táborsko 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Ostrava – Znojmo 2:2 (kon.)
Jablonec – Slovácko 4:1 (kon.) | Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:0 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:6 (kon.)
FK Jablonec
4:1 (1:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 11.08.2014, 14:00 • Jablonec nad Nisou • Juniorská liga

Jablonec si připisuje další vysokou výhru v letošním ročníku Juniorské ligy. Převahu ztratili Severočeši jen na začátku první půle po rychlé brance Slovácka, ještě do přestávky ale stihli vyrovnat a o zisku tří bodů rozhodl ve druhé půli hattrickem v rozmezí jedenácti minut Marián Kovář. (15:56:38)

90

85
    Další útok Slovácka skončil Loličovou střelou, která ale o 30 centimetrů minula Krásného branku.

83
    Na centr z rohu domácí gólman Krásný sice nedosáhl, na zadní tyči ale nenabíhal nikdo z hráčů Slovácka.

82
    Slovácko teď domácí na chvíli zmáčklo, výsledkem je ale zatím jen rohový kop.

80
    Po Bredově střele získali jablonečtí rohový kop.

76
    Mihálik běžel sám na bránu Slovácka, střelou a přední tyč ale neuspěl, nezamířil mezi tři tyče.

75
    Domácí Štemberk vidí žlutu kartu.

72
    Gólman Vitásek musel likvidovat rohový kop domácích.

69
    V dresu domácích opouští hřiště střelec dnešního hattricku Marián Kovář, nahradil ho Štědronský.

69
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: Hanáka nahradil Machač.

67
    Střelec první branky zápasu Leiva Rojas si nešikovně ukopl balon, vinou čehož se nedostal k centru.

66
    V jabloneckém dresu střídá Nováka Houser.

65
    Prajza cpal míč do vápna domácích, jejich obrana se štěstím odvrátila.

64
    Jablonec kontroluje hru, Slovácko dostaly tři rychlé branky do kolen.

60
    S dalším střídáním přispěchalo také Slovácko, Kübl nahradil Fojtáška.

60
    Jablonec právě vstřelil branku!
    MARIÁN KOVÁŘ završuje svůj dnešní hattrick, na který mu stačilo pouhých jedenáct minut! Tentokrát se nemýlil po Mihálikově přihrávce.

59
    Další jablonecké střídání – odešel Rozkovec, nahradil ho Breda.

57
    S penaltou si poradil MARIÁN KOVÁŘ a dává tak svou druhou dnešní branku.

57
    Po faulu jednoho z hostujících obránců se bude kopat penalta!

55
    Slovácko si roh ještě jednou zopakuje.

54
    Jablonec odvrací na roh.

54
    Hostující Fojtášek si došel pro faul a Slovácko bude mít možnost přímého kopu.

53
    Dvojité střídání Jablonce: Odešli Sedláček a Kuhn, na hřišti jsou místo nich Mihálik a Kovačovič.

52
    Tichého střelu obětavě zblokoval jeden ze stoperů Slovácka.

50
    Jablonečtí se krátce po pauze ujímají vedení 2:1! Centrovaný balon od Štemberka sklepl do sítě MARIÁN KOVÁŘ.

46
    Jablonec zahrával rohový kop, Kovář ale hlavou branku netrefil.

46
    Hned trojité střídání Slovácka proběhlo ve 46. minutě – Pilku nahradil Prajza, Jelečka Suchý a Bartoše Michna.

46

Jablonečtí vstoupili do zápasu lépe, ale na dlouhou dobu je zabrzdila inkasovaná branka z kopačky Leivy Rojase. Přesto se domácí ale stačili oklepat, ke konci poločasu přebrali taktovku hry a ve 39. minutě Rozkovcovou zásluhou vyrovnali.

45

43
    Kuhn hledal nabíhajícího Geberta, jeho přihrávce ale chyběla razance.

40
    Slovácko se pokusilo o nacvičený signál, se kterým ale domácí obrana neměla větší problém.

39
    Jablonečtí se krátce před pauzou dočkávají vyrovnání! ONDŘEJ ROZKOVEC si ve vápně zpracoval balon a z deseti metrů propálil brankáře hostí.

37
    Jablonecký Kovář v dobré pozici v pokutovém území podklouzl.

34
    Jablonec se snažil odpovědět rychlým kontrem, Kuhn ale nezpracoval balon na hranici šestnáctky.

33
    Slovácko na dobré dvě minuty obklíčilo pokutové území Jablonce, výsledkem byl ale jen volný přímý kop.

30
    Standardní situaci Jablonce si pohlídala obrana hostí.

28
    V pokutovém území Jablonce teď v dalším dobrém náběhu promáchl Leiva Rojas.

27
    Jablonec měl šanci na vyrovnání! Domácí Kovář se řítil sám na bránu, zkusil střelu na zadní tyč, se kterou si ale Vitásek poradil.

23
    Domácí se za krátkou chvíli dostali po delší době do pokutového území, před Kuhnem ale včas zasáhl brankář Vitásek.

23
    Hru plnou nepřesností přerušil jablonecký faul.

22
    Na hrací plochu se snesl prudký liják, záludnost terénu před malou chvílí okusil i domácí Kovář.

20
    Na druhé straně končí pokus o kombinaci tentokrát útočným faulem jednoho z jabloneckých hráčů.

18
    Další slibně se rozvíjející akci Slovácka zastavil ofsajd.

16
    Centr Slovácka z rohového kopu odvrátil gólman Krásný.

14
    Jablonecké inkasovaná branka zjevně zaskočila a Slovácko mohlo udeřit podruhé, Leiva Rojas ale akci po pravém křídle nezakončil přesně.

13
    Slovácko bude zahrávat rohový kop.

11
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Závar v pokutovém území Jablonce dokonale využil Gabriel Fernando LEIVA ROJAS, který pohotovým lobem přehodil gólmana Krásného.

8
    Slovácko sází zatím na dlouhé nákopy, jeden z nich teď zastavoval obránce Tichý.

6
    Dlouhý balon na domácího Kuhna si pohlídala obrana Slovácka.

4
    Domácí se od úvodu chopili taktovky zápasu a zatím příliš nepouštějí Slovácko k balonu.

1
    Jablonec hned zkraje zápasu rozehrával volný přímý kop, centr ale zlikvidoval brankář Slovácka Vitásek.

1
    Počasí není úplně ideální, na hřiště se snáší déšť a hráči obou týmů tak budou mít co do činění s kluzkým terénem.

1
    Utkání právě začalo, výkop bude mít domácí Jablonec.

FK Baumit Jablonec: Krásný – Tichý, Kovář, Novák, Rozkovec, Štemberk (C), Karásek, Sedláček, Žemba, Gebert, Kuhn
    Náhradníci: Houser, Breda, Kovačovič, Drozd, Štědronský, Mihálik, Masařík

1. FC Slovácko: Vitásek – Holík, Pilka, Vargas Campos, Jeleček, Bartoš (C), Hanák, Groulík, Leiva Rojas, Lolič, Fojtášek
    Náhradníci: Prajza, Michna, Suchý, Machač, Kübl, Sedláček.

Jako favorit bude do dnešního zápasu vstupovat domácí Jablonec. Severočechům vyšel úvod nové sezony, když porazili Bohemians 1905 a Příbram a ani v jednom ze zápasů navíc neinkasovali. Se šesti body a skóre 5:0 jsou zatím na čele tabulky.

Formu Slovácka nám mohl prozatím ukázat jen jeden zápas. V něm si ale tým z jihovýchodu Moravy dojel pro snadné body za výhru 3:0 na pražskou Julisku. Souboj Slovácka a Teplic ve 2. kole byl odložen a měl by se dohrávat tento čtvrtek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.