Nitra – Székesfehérvár 1:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 2:0 (kon.)
Piešťany – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Prostějov – Šumperk 4:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:0 (kon.)
Havířov – Žilina 3:1 (kon.) | Břeclav – Senica 5:3 (kon.) | Přerov – Opava 8:1 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 19.08.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion • Přípravné zápasy

První utkání Regionálního poháru zvládla domácí Dukla Jihlava na výbornou. Po bezbrankové první třetině rozhodla ve druhé a třetí, kdy v obou dala po dvou brankách. Příště napočtenou, Vojtěch Balaštík. (19:49:06)

60:00

59:03
    Rebelové si zahrají před koncem utkání ještě přesilovku. Na 2 minuty za hákování je vyloučen Matic Podlipnik (JIH).

58:30
    Oba týmy hrají v plném počtu.

56:52
    Nádherným gólem se prezentoval MAREK MELENOVSKÝ ! Z bezprostřední blízkosti nedal Dlouhému šanci a nekompromisně vyslal puk nad jeho lapačku.

56:20
    Hraje se 4 na 4 !

56:03
    Současně jsou vyloučení na 2 minuty Petr Kuchta (HBR) za držení hole a Michal Důras (JIH) za hákování. Hraje se 4 na 4 !

56:03
    Havlíčkův Brod si vyžádal oddechový čas.

54:53
    Podlipnik si teď k udržení pásma pomohl vysokou holí. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:59
    Martin Váchal (HBR) si jde odpykat 2 minuty za vysokou hůl.

53:00
    Dnešní utkání sleduje 683 diváků !

51:50
    Jakub Schejbal teď výstavním bodyčkem poslal k zemi Tomáše Chlubnu, který se z ledu dostal až s pomocí spoluhráčů !

50:19
    A zřejmě jsem to zakřikl ! Po pravé straně unikl DAVID BŘEZINA, natlačil se před Dlouhého a krásně s odrazem o tyč zavěsil.

50:10
    Přesilovky dnes domácím vážně nejdou. Hosté se znovu osvobozují.

48:39
    David Škůrek (HBR) obdržel 2 minuty za nedovolené bránění.

47:23
    Ofsajd domácích.

46:04
    Domácí hrají v plném počtu.

45:12
    Rebelové teď nebezpečně okupují Šťastného svatyni ! Všechny jejich střely ale hravě zlikvidoval !

44:04
    Adam Zeman (JIH) obdržel 2 minuty za vysokou hůl. Šance pro Havlíčkův Brod, který si zahraje přesilovku.

David Suchý (JI)

Branky a nahrávky: 29. Prokš, 33. Seman (Melenovský), 51. Březina (Prokš), 57. Melenovský (Čachotský) – 30. Jeník

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Sáblík) – Zadražil, Kaláb, Dobrovolný, Schejbal, Kolda, Podlipnik, Čáp, Štěbih, Melenovský – Štěpánek, Prokš, Březina, Důras, Zeman, Čachotský, Kuřítko, Malec, Mikeš, Seman, Kadlec
    BK Havlíčkův Brod: Dlouhý (Barus) – Jenáček, Zítka, Růžička, Kolář, Semrád, Jeník, Sedlák, Škůrek – Milfait, Kadlec, Chlubna, Maliník, Endál, Sedláček, Trummer, Váchal, Minárik, Řehák, Stehlík, Kuchta

Rozhodčí: Hejduk, Paulík, Kotlík, Polák