Zlín – Chomutov 4:0 (kon.) | Sparta – Kladno 4:1 (kon.) | Liberec – Třinec 3:4 (0:1 po s.n.)
Slavia – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 3:4 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 1:4 (kon.)
Berani Zlín
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Pátek 05.09.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky Zlín • DHL Extraliga juniorů

Junioři PSG Zlín dnes předvedli velmi dobrý a svědomitý výkon, poráží úřadujícího mistra z Chomutova 4:0 a získávají tak velmi důležité tři body do tabulky. Strůjcem vítězství byl především brankář Ondřej Haloda, který dnes mužstvo opravdu podržel. To je ode mne vše, hezký zbytek pátečního večera. (18:57:17)

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání, hosté kombinují ve své vlastní obranné třetině a už se prakticky čeká jen na závěrečnou sirénu.

57:53

57:10
    Chomutov se osvobodil vyhozením a může na poslední minuty poslat čerstvé síly.

55:53
    Ještě jedna přesilovka pro domácí. Chomutov si totiž nepohlídal počet hráčů na ledě a hráli v šesti.

54:21
    Ovšem ani tuto přesilovku nedokázali hosté proměnit a na ukazateli skóre svítí v jejich kolonce stále číslo 0.

52:21
    Chomutov si zahraje přesilovku. Domácí tahoun Matula bude pykat dvě minuty za krosček.

51:43
    Ševci se již nikam neženou. Mají pohodlný čtyřbrankový náskok a nechávají režii hry Chomutovu, který si s tím ovšem prozatím příliš neví rady.

50:37

49:59
    Petr Macháček se dostal ke střele z mezikruží ale Haloda je opět bezchybný. Bude se vhazovat po jeho pravici.

48:37
    Nyní jsme mohli vidět drobnou potyčku mezi Jurajem Talánem a Milanem Janákem. Hostující hráč vyvázl s dvouminutovým trestem, Talán dostal od Hradila 2+2 minuty. Hosté si tak zahrají po dlouhé době přesilovou hru.

47:38
    Ani z dalšího útoku Chomutova nic nebylo. Ondřej Haloda si tak dál jde svědomitě za svým dnešním cílem, a to čistým kontem.

46:24
    Domácím se přesilovka příliš nepovedla a hosté hrají v plném počtu.

44:34
    Nyní jsme byli svědky dalšího tvrdého zákroku. Jakub Hierman z Chomutova tak dostává menší trest za nedovolené bránění.

43:38
    Zbyněk Žabčík nahodil puk ze středního pásma na Dvořáka, ten puk pro jistotu kryje a bude se tak vhazovat po jeho levici.

43:00
    Puk je mimo hřiště, bude se vhazovat ve středním pásmu.

41:04
    Zlín právě vstřelil branku!
    Další branka, která padla na začátku třetiny a o výsledku je nejspíše rozhodnuto! DOMINIK HLADIŠ se nachomýtl ve správný čas na správném místě, dostal se k odraženému puku a tečoval jej přesně mezi betony Dvořáka. Bez asistence.

40:01

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 12. Dalajka (Matula), 22. Kobylík (Matula), 39. Hlaváč (Hladiš, Zbořil), 42. Hladiš

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Zbořil, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Talán, Stuchlík, Procházka – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček
    Piráti Chomutov: Dvořák (Danylec) – Meliško, Páleník, Ringler, Hierman, Cestr, Dubeň, Szathmáry, Černý – Šťovíček, Macháček, Kašpar, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Veselý, Janák, Hlava, Huňady, Macháček, Strunz

Rozhodčí: Hradil – Gebauer, Lederer