Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den (kon.) | Hokejová Liga mistrů – 7. hrací den (kon.)
Hokejová Liga mistrů – 7. hrací den

Sobota 06.09.2014, 12:00Hokejová Liga mistrů

22:11
    Ani třetí dnešní prodloužení nerozhodlo, budeme svědky samostatných nájezdů. Fribourg-Gottéron – Zlín.

22:01
    Zápas Zlína se Fribourgem bude muset rozhodnout prodloužení.

21:54
    Vítkovice snižují na 2:3! Michael Vandas vykřesal naději na zisk bodů, Vítkovice to budou mít ale težké, do konce zápasu zbývají necelé čtyři minut.

Ve strejném čase přidává Ženeva přidává šestou branku, jejím autorem je Goran Bezina.

21:11
    Artuu Ilomaki vsítil svojí druhou dnešní branku a třetí branku svého týmu. KalPa opět vede nad Spartou.

21:06
    Martin Réway si ke své asistence připisuje i branku ! Příklepem totiž překonal finského brankáře a vyrovnává na 2:2.

21:00
    Vítkovice dokázali snížit zásluhou Rudolfa Huni, který z prostoru mezi kruhy propálil brankáře Stephana.

EV Zug – Vítkovice Steel 2:1

20:56
    Naopak Sparta inkasuje a je opět o krok zpět k zisku bodů. Branku finského týmu zaznamenal Artuu Ilomaki.

Sparta Praha – KalPa Kuopio 1:2

20:53
    Zlín si ve 29. minutě bere své vedení zpět. Petr Leška si narazil při přečíslení 2 na 1 kotouč se Zdeňkem Okálem a pohodlně zakončil do již odkryté domácí klece.

20:27
    Sparta vyrovnává na 1:1 ! Réway pěkně přihrál Hlinkovi a ten se z první nemýlil.

20:16
    Sparta Praha – KalPa Kuopio 0:1. Hosté se dokázali prosadit, Jaako Rissanen lehkou tečí změnil dráhu puku, který skončil až za překvapeným Novotným.

Mezitím padla první branka také v Briançonu, kde domácí zásluhou Davida Labrecque vedou 1:0.

20:08
    Zug vede již o dvě branky. Daniel Sondell rozvlnil síť za Šindelářem poté co mu kotouč v pádu posunul Lino Martschini.

EV Zug – HC Vítkovice Steel 2:0

20:05
    Fribourg-Gottéron vyrovnává ! Thibaut Monnet vypálil přesně poté, co obdržel pěknou přihrávku zpoza branky, Kašík neměl sebemenší nárok na střelu reagovat.

HC Fribourg-Gottéron – PSG Zlín 1:1

Mezitím bylo vhozeno úvodní buly v pražské Tipsport aréně, kde domácí Sparta hraje s KalPou Kuopio.

19:56
    Zug otevírá skóre zápasu proti Vítkovicím v čase 5:13 se prosadil Pierre-Marc Bouchard.

19:50
    Zlínu stačilo ke vstřelení úvodní branky duelu pouhých 85 vteřin. Roman Vlach překonal gólmana Fribourgu.

HC Fribourg-Gottéron – PSG Zlín 0:1

19:37
    Košice se opět ujímají vedení. Peter Bartoš dostal pěknou přihrávku od Gabriela Špilara, Lašák se nestihl včas přesunou a slovenský útočník mířil přesně.

HC Košice – Bílí Tygři Liberec 4:3

18:59
    V Košicích se dějí věci, nejprve se dokázal střelou zápěstím prosadit Bulíř a zvrátil tím skóre na stranu Liberce. O 21 vteřin později však bylo srovnáno. Milan Kolena dokázal poměrně z velkého úhlu prostřelit Lašák a krátce před druhou přestávkou vyrovnává na 3:3.

18:50
    Liberečtí Bílí Tygři vyrovnávají, Martin Bartek se zbavil obránce a nenápadnou střelou propálil domácího brankáře.

HC Košice – Bílí Tygři Liberec 2:2

18:42
    Třinečtí hokejisté jdou opět do vedení! Bekhendový blafák Vladimíra Draveckého se ukázal být ideálním řešením samostatného úniku.

Stavanger Oilers – HC Oceláři Třinec 2:3

18:39
    Adam Lapšanský využívá další přesilovou hru Košic a obrací tak skóre v prospěch úřadujícího slovenského mistra.

HC Košice – Bílí Tygři Liberec 2:1

18:30
    Košice vyrovnávají. Ve 24. minutě se prosadil Adam Lapšanský, když tvrdou ranou z pravé strany našel přesně mezírku mezi Lašákovou výstrojí.

HC Košice – Bílí Tygři Liberec 1:1

18:05
    Třinečtí dokázali těsně před koncem druhé periody vyrovnat skóre na 2:2 ! Žejd pěkně přihrál Zbyňku Irglovi, který prostřelil domácího brankáře podruhé.

17:55
    Stavanger se ujímá vedení, další využitá přesilovka v podobě tohoto norského týmu. Dan Kissel zůstal úplně volný na úrovni brankoviště a posílá svůj tým do vedení.

Stavanger Oilers – HC Oceláři Třinec 2:1

17:44
    Přesilovou hru využívá i Liberec. Tomáš Bulík tvrdou ranou od modré čáry, s pomocí teče Michala Bulíře, který byl označen za autora branky, prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.

Košice – Liberec 0:1

17:38
    V Norsku se dějí hned na začátku věci, v 5. minutě domácí využívají přesilovku a srovnávají stav duelu na 1:1.

17:36
    Třinečtí Oceláři vstoupili do utkání velmi aktivně a ve 4. minutě dokázali vsítit úvodní branku utkání, jmenovitě se o to postaral Zbyněk Irgl, který dokázal překonat brankáře Smitha.

Stavanger – Třinec 0:1

12:23
    Třinečtí Oceláři dnes nastoupí ke svému čtvrtému duelu ve skupině E, jejich soupeřem bude Stavanger Oilers, ten jako jediný tým dokázal Oceláře porazit. Souboj o první místo skupiny E startuje v 17:30.