Chomutov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 3:0 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 5:3 (kon.)
Benátky n/J – Kladno 2:0 (kon.) | Kadaň – Most 3:4 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Ústí n/L 7:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 3:4 (po pr.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:4 (1:0, 2:3, 0:0 - 0:1)
AZ Havířov
Středa 10.09.2014, 18:03 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

59:14
    Úplně zbytečné vyloučení na straně Rebelů, kteří se připravili o přesilovku. Až do konce zápasu se bude hrát 4 na 4. Kapitán Rebelů Roman Maliník sice protestuje, jenže není to nic platné, za katr putuje Pavel Sedláček (HBR) za faul kolenem.

58:19
    Patrik Zdráhal (HAV) už znovu sedí v hokejovém vězení, tentokrát za vysokou hůl. Střídačka Rebelů si vyžádala oddechový čas, pokusí se ještě v závěru zápasu udeřit.

55:34
    Domácí mají slibnou šanci zasadit svému soupeři čtvrtý úder a dostat se opět do těsného vedení. Na lavici hanby usedl Martin Lenďák (HAV) za krosček.

39:17
    Branislav Jankovič (HBR) – 2 minuty – faul kolenem.

35:15
    Štěpán Jeník (HBR) – 2 minuty – sekání.

31:15
    Havířovský tlak končí nedovoleným zákrokem domácích. Tomáš Prokop (HBR) si pomohl krosčekem.

26:47
    Hodně nesportovní gesto předvedl proti radujícím se Rebelům útočník Patrik Zdráhal (HAV) a obdržel za nesportovní chování osobní trest na 10 minut.

24:58
    A poměr sil na ledové ploše se vyrovná. Na trestnou lavici usedl ke dvěma minutám Pavel Sedláček (HBR) za hákování.

24:22
    Zbytečného faulu se při souboji v rohu brodského pásma dopustil Jakub Šlahař (HAV) a pyká za držení protihráče.

19:07
    A poměr sil na ledové ploše se vyrovná. Gólman Jan Dlouhý vyhodil kotouč mimo hřiště a pyká za zdržování hry. Dvě minuty za něj odsedí jeden ze spoluhráčů.

17:33
    Hosté si pomohli za hranicí pravidel, na lavici hanby rozhodčí vykázal ke dvěma minutám Martin Jakúbek (HAV) za vysokou hůl.

10:29
    Patrik Zdráhal (HAV) – 2 minuty – sekání.

07:52
    Obrovská příležitost hostů! Patrik Zdráhal se natlačil až za obranu Rebelů a zblízka vypálil, jenže polovysokou střelou nastřelil jen hruď dobře postaveného gólmana Dlouhého! David Škůrek (HBR) dostal 2 minuty za podražení.

04:15
    Bojovníci z Kotliny teď diktovali tempo hry, jenže dopustili se úplně zbytečného útočného faulu. Ke dvěma minutám usedá na lavici hanby Pavel Sedláček (HBR) za sekání.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 11. Schleiss, 27. Schleiss, 31. Babka (Maliník) – 30. Pechanec (Klimša), 33. Jakúbek (Repe), 40. Tomi (Šlahař), 61. Hlinka (Ostrčil, Lenďák)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (R. Svoboda) – Pavlíček, Boháč, Semrád, Janáček, Prokop, Škůrek, Jeník, Zítka – Babka, Maliník (C), Sedláček – Endál, Přikryl, Rousek – Kňazev, Jankovič, Schleiss – Milfait, Minárik.
    AZ Havířov: L. Daneček (Turšner) – Dresler, Bezuška, Krisl (C), Foltýn, Ostrčil, Bahounek, Repe, Lenďák – Jiránek, Pechanec, Klimša – Jakúbek, Šlahař, Tomi – J. Daneček, Haas, Říčka – Zdráhal, Hlinka, Kucsera.

Rozhodčí: Jan Jílek – Milan Štofa, Václav Beneš.