Barcelona – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Malaga – Levante 0:0 (kon.) | Real Madrid – Atlético 1:2 (kon.)
Celta Vigo – Real Sociedad 2:2 (kon.)
Malaga CF
0:0 (0:0)
Levante UD
Sobota 13.09.2014, 18:00 • La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga

Z jednostranného, leč remízového zápasu je to vše vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (19:59:27)

Žluté karty: 1 – 2.

Ve druhém zápase dnešního programu Primera División branka nepadla, ale i přesto se diváci nemohli v žádném případě nudit. Málaga ostřelovala Fernándezovu branku z všemožných pozic, ale míč do branky zkrátka nedostala. Gólman Levante předvedl v první půli fantastický výkon, když si poradil s několika šancemi soupeře. Domácí hráči měli spoustu šancí i ve druhé půli, jenomže ve většině případů mířili mimo tři tyče. S dělbou bodů je spokojenější Levante, které vydřelo svůj první bod v ročníku 2014/15 i přes fakt, že ještě ani jednou neskórovalo.

90+3
    Střeleckou nemohoucnost završil Castillejo.

90+3
    Snad všichni hráči i fanoušci Málagy schovali tvář do dlaní, když viděli, jak zapomenutý Castillejo ve velké šanci branku přestřelil!

90+3
    Fernández s výkopem pochopitelně nepospíchá, a tak je pravděpodobné, že v tomto utkání žádnou branku neuvidíme.

90+2
    Levante se však v posledních minutách dostává více do útoku, střela z dálky v podání Moralese ale gólové parametry neměla.

90+1
    Ambiciózní střela Vitorina Antunese Fernándeze neohrozila, gólman Levante bude jen odkopávat.

90+1
    Oba týmy mají před sebou poslední tři minuty, které jsou nastaveny nad rámec druhé půle.

90
    Domácí diváci jsou hodně nespokojeni, jelikož Levante s rozehrávkou ve středu hřiště vůbec nepospíchá.

89
    Míč přilétl z levé strany na penaltový puntík, Roque Santa Cruz ale nasměřoval míč na dobře postaveného Fernándeze.

89
    Kameni chytil centr do svých rukavic a okamžitě poslal míč na své spoluhráče, kteří získali jubilejní dvacátý rohový kop.

88
    Pro Levante se rýsoval zajímavý rychlý protiútok, ovšem na několika hráčích hostů už je zřetelné, že toho mají plné zuby.

87
    O rozehrávku se postaral Castillejo, po jehož centru vznikl před Fernándezem velký závar. Santa Cruz, ke kterému se míč dostal, ale v klíčové fázi podklouzl.

86
    Následuje něco, co už tu dlouho nebylo. Devatenáctý rohový kop ve prospěch Málagy.