FC Hlučín
3:2 (1:2)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 13.09.2014, 11:00Celostátní liga staršího dorostu

Hlučín si připisuje první výhru v celostátní dorostenecké lize. Hlavně za výkon v druhém poločase si domácí zaslouží pochvalu. (13:12:17)

42
    Domácí snižují! MARTIN MACEJ dostal výbornou nahrávku a tváři v tvář překonal hostujícího brankáře! – 1:2

12
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté hned v úvodu zvyšují stav! Přímo z rohového kopu se trefil MARTIN KREJČÍŘ! – 0:2

10
    Hosté se dostávajì do vedení! Autorem branky je JAKUB KUČERA. – 0:1

1

FC Hlučín: Kolenko – Rychnovský, Dendis, Mládek, Fuciman, Pospíchal, Grossmann, Líbař, Ivan, Lischka, Macej
    Náhradníci: Krumpholz – Krivčík, Matějek, Foitzik, Jančík

FC Zbrojovka Brno: Floder – Praks, Svoboda, Koláčný, Kučera, Krištof, Jakeš, Skoupý, Sedláček, Jura, Krejčíř
    Náhradníci: Klement – Zukal, Sokol, Kroutil, Minařík, Janošek, Pelikán

Rozhodčí: Priesol – Duda, Černoevič.

FC Zbrojovka Brno:
    Hosté z Brna se momentálně nacházejí na 11. místě tabulky se ziskem 11 bodů. Venku dokázalo Brno zvítězit dvakrát, stejným počtem venku i prohrálo. Minulé kolo hrálo Brno v Opavě, kde zvítězilo 2:1.

FC Hlučín:
    Domácí tým se nachází po osmi odehraných kolech na posledním místě tabulky s 2 body. Minulý týden zajížděl Hlučín do Pardubic, kde nakonec gólem v posledních minutách neudržel bezbrankovou remízu. Doma ještě Hlučín nebodoval, uvidíme jak si povedou dnes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.