Chomutov – Jihlava | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Třebíč – Litoměřice | 3:2 (po pr.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 4:5 (kon.) |
Most – Benátky n/J | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Prostějov | 0:2 (kon.) | | | Šumperk – Motor ČB | 7:4 (kon.) |
Havířov – Kladno | 2:5 (kon.) |
Chabarovsk – Omsk | 0:4 (kon.) | | | Vladivostok – Barys | 3:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Ufa | 3:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Riga | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Chanty-Mansijsk – Petrohrad | 3:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Jekatěrinburg | 2:0 (kon.) |
Nižněkamsk – Jokerit | 5:7 (kon.) | | | Soči – Kazaň | 0:5 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Magnitogorsk | 0:1 (0:2 po s.n.) |
Vsetín – Nový Jičín | 2:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 0:2 (kon.) | | | Opava – SHK Hodonín | 5:2 (kon.) |
Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 5:4 (kon.) | | | Technika Brno – SK Karviná | 1:0 (kon.) |
Česko – Kolín | 3:2 (kon.) |
MHK Spartak – K. Vary | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Zvolen – Slovensko U20 | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Prievidza – Pov. Bystrica | 1:1 (pře.) | | | Trnava – Spišská N. Ves | 8:6 (kon.) | | | Michalovce – Senica | 8:1 (kon.) |
SR 18 – Topoľčany | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Bardejov – Lipt. Mikuláš | 5:3 (kon.) | | | Detva – Prešov | 3:2 (kon.) |
Budapešť – Nové Zámky | 5:6 (po pr.) |
konec
Admiral Vladivostok
3:2
(2:1, 1:1, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Branky a nahrávky:
2. Gynge, 12. Gynge (Gorošanskij), 32. Gorošanskij (Gynge) – 8. Dawes (Boyd), 25. Rachmanov
Rozhodčí: Karabanov, Ščeňjov – Kučava, Novikov
Diváci: 5 400
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Nalimov (Ahonen) – Kolář, Naumenkov, Osipov, Pyett, Zemčjonok, Kuzmin, Kožokin – Lisin, Ugarov, Zubov – Bergfors, Gynge, Gorošanskij – Sokolov, Sigarjov, Li – Gorškov, Ušenin Vl., Ušenin Vj..
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Blochin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Cerenok, Ryspajev, Ibraibekov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Starčenko, Antropov – Žajlauov, Upper, Pouškarjov – Gavrilin, Rachmanov, Rymarev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Blochin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Cerenok, Ryspajev, Ibraibekov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Starčenko, Antropov – Žajlauov, Upper, Pouškarjov – Gavrilin, Rachmanov, Rymarev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Karabanov, Ščeňjov – Kučava, Novikov
Diváci: 5 400
Ondřej Jícha
@OndraJicha