Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 3:4 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jokerit 5:7 (kon.) | Soči – Kazaň 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 0:1 (0:2 po s.n.)
Admiral Vladivostok
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 17.09.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli vše a já se na Vás těším opět zase v 17 hodin, kdy startuje utkání Jaroslavl – Jekatěrinburg. (13:28:43)

Vladivostok to ale přežil a raduje se tak vůbec z prvního vítězství v sezoně a maže ze svého konta nulový bodový zisk, který trval do dneška. Po tomto zápase je jasné, že už bodovaly všechny týmy v KHL. Astana si za dnešní porážku může sama díky vlastní nedisciplinovanosti.

60:00

59:46
    Navíc je vyloučen Logan za vražžení na hrazení.

59:31
    Hosté to i přesto zkoušejí bez brankáře.

59:19
    Je po nadějích Astany. Hosté dostávají menčí trest pro hřáčskou lavici. Tohle by měl Vladivostok již zvládnout.

59:01
    Vladivostok je stále ve třetině Astany, ta tak nemůže odvolat Laca z branky.

58:43
    Laco raději přikryl kotouč a tak se bude vhazovat v obraném pásmu hostů.

58:28
    Astana si bere oddechový čas.

58:26
    Mohlo bát rozhodnuto, ale Lisin nedokázal dostat puk do prázdné branky.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

56:17
    Hosté jsou kompletní.

55:33
    Vladivostok pouze drží kotouč a nikam nespěchá.

54:17
    Astana nedokáže zkrotit svou nedisciplinovanost a to jí zřejmě bude stát v dnešním zápase body. Za podražení dostává 2 minuty Blochin.

54:02
    Po delší době musel zasahovat také na druhé straně Nalimov.

53:16
    gagne neměl sílu zaútočit a tak pouze odevzdal puk do útočného pásma.

52:36
    Málem však branku dostala. Naštěstí pro hosty byl Laco pozorný.

52:20
    Astana zakládá další útok zpoza vlastní svatyně.

51:00
    Savčenko se vrací na led.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 2. Gynge, 12. Gynge (Gorošanskij), 32. Gorošanskij (Gynge) – 8. Dawes (Boyd), 25. Rachmanov

Admiral Vladivostok: Nalimov (Ahonen) – Kolář, Naumenkov, Osipov, Pyett, Zemčjonok, Kuzmin, Kožokin – Lisin, Ugarov, Zubov – Bergfors, Gynge, Gorošanskij – Sokolov, Sigarjov, Li – Gorškov, Ušenin Vl., Ušenin Vj..
    Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Blochin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Cerenok, Ryspajev, Ibraibekov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Starčenko, Antropov – Žajlauov, Upper, Pouškarjov – Gavrilin, Rachmanov, Rymarev.

Rozhodčí: Karabanov, Ščeňjov – Kučava, Novikov

Diváci: 5 400