Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 3:4 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jokerit 5:7 (kon.) | Soči – Kazaň 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 0:1 (0:2 po s.n.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 17.09.2014, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Ve 3. třetině jsme se přeci jen konečně dočkali gólu. Dlouhé dobývání Kováře prolomil až ve 55. minutě Jakovlev a poslal Jaroslavl do vedení. Pojistku poté ještě při power play Jekatěrinburgu přidal brankou do prázdné branky 2 vteřiny před koncem Averin. Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji krásný zbytek dnešního večera. (19:12:28)

60:00
    Jegor AVERIN - 2:0

59:58
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Pojistku a defenitivu vítězství potvrzuje do prázdné branky JEGOR AVERIN. Asistene: Sergej Plotnikov.

59:45
    Domácí drží puk a měli by to dotáhnout do vítězného konce.

58:48
    Jemelejev snižuje naději hostů na minimum. Za hákování je vyloučen na 2 minuty.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:40
    Jaroslavl drží puk na vlastních hokejkách a nikam nespěchá.

56:50
    Hostům již mnoho časů na vyrovnání nezbývá a budou muset otevřít hru.
    Jegor JAKOVLEV - 1:0

54:32
    Domácí celek se konečně dočkal vytoužené branky. JEGORU JAKOVLEVOVI sice první pokus nevyšel, ale zpoza branky mu opět přihrál Novotný a tentokrát se domácí útočník nemýlil a prostřelil Kováře. Asistence: Jiří Novotný, Martin Thornberg.

53:17
    na druhé straně musel být pozorný Kovář, který vytěsnil pokus Platta.

53:00
    Hosté teď přitlačili domácí celek k vlstní brance.

51:48
    Gólman Jaroslavle teď nevěděl, kde je puk. Nakonec z něj vypadl a dokutálel se těsně vedle pravé tyče.

50:58
    Nahození Viklunda od modré si vychitnal Sanford.

50:13
    Jaroslavl musí začínat od vlastní branky

48:05
    Lokomotiv je sice v útočném pásmu, ale přes obranný val před Kovářem lze vymýšlet velmi těžko.