Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Chomutov 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:2 (kon.)
Motor ČB – Kladno 2:0 (kon.) | Prostějov – Šumperk 2:5 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
Most – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
HC Benátky nad Jizerou
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 20.09.2014, 17:001. liga (ČR)

48:46
    V rohu za benáteckou brankou zůstal po souboji ležet Kampf a rozhodčí raději přerušil hru, vylučovat se však nebude.

44:58
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty pro domácího Jandejska za podražení.

44:35
    Hostující Růžička usedne k menšímu trestu za hákování.

35:01
    Benátky si zahrají v oslabení. Dvě minuty pro Krejčíka za sekání.

19:52
    Radek Havel z Chomutova půjde v závěru první části usednout k menšímu trestu za hákování.

09:42
    Domácí tým si zahraje po faulu před vlastní bránou v oslabení.

00:08
    Po osmi vteřinách hry domácí obránce Jiří Říha vyhodil puk z vlastního obranného pásma mimo hřiště a dostává za to dvě minuty.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 13. Skalický (Miškovský), 15. Miškovský (Vařecha, Skalický), 28. Mikyska – 14. Drtina, 52. Rýgl (Kämpf, Hřebejk)

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš – Pabiška, Říha, Plutnar, Kolmann, Ulrych, Jandejsek, Niko – Dlouhý, Skořepa, Špaček, Vařecha, Skalický, Ordoš, Miškovský, Krejčík, Bittner, Mikyska, Maďar.
    Piráti Chomutov: Hanuljak – Drtina, Skinner, Scalzo, Rutta, Šulák, Rýgl, Havel – Sinisalo, Dušek, McGregor, Hovorka, Růžička, Moore, Hřebejk, Kämpf, Kaše, Sikora, Gajovský.

Rozhodčí: Škrobák – Bosák, Kreuzer