Klášterec nO – Kolín 4:7 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:2 (kon.) | Přerov – SK Karviná 4:1 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 2:3 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Kobra 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Technika Brno 5:4 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 20.09.2014, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

58:55
    Po menší potyčce před brankou je vyloučen Tomáš Bláha za vysokou hůl. Hosté hrají přesilovou hru 4 na 3.

53:55
    Za brankou Stejskala se strhla mela. Hostující Zeman je vyloučen za hrubost a domácí Půlpán si jde odpočinout na dvě minuty za sekání.

52:09
    Domácí Jakubec je vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy.

50:32
    Přesně v polovině trestu domácích je vyloučena hostující střídačka za příliš mnoho hráčů na ledě. Poměr sil se tak vyrovná. Trest odsedí Tomáš Brokeš.

49:32
    Ovšem ne na dlouho. Vyloučen je Daniel Vlach za hákování a další početní výhoda Vlků bude pokračovat.

47:31
    Za vysokou hůl je vyloučen Martin Klement a domácí jdou opět do čtyř.

43:16
    Ovšem paradoxně na trestnou lavici usedne domácí Hamerský za podražení a Vlkům se naskýtá příležitost na vyrovnání.

37:53
    Šťastný se dostal do vyložené šance, ale předtím fauloval a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:33
    Za napadení je vyloučen Martin Klement a Vlci budou mít dvouminutovou přesilovou hru.

30:31
    Domácí si zahrají v početní výhodě. Za nedovolené bránění je vyloučen Pulec.

21:05
    Hosté jdou do čtyř. Za krosček si jde odpočinout Petrmichl.

14:38
    Jablonec si zahraje třetí přesilovou hru. Za podražení si jde na dvě minuty odpočinout domácí Patrik Fořt.

09:03
    Domácí budou mít možnost přesilové hry. Vyloučen je hostující Peřina na dvě minuty za držení hole.

04:14
    Domácí celek půjde opět do čtyř. Hamerský je vyloučen Hamerský a hosté mají další šanci v početní výhodě.

01:14
    Vlci si zahrají první přesilovou hru. Vyloučen je domácí Šťastný, který je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 24. Matějka (Bláha), 32. Filip (Hamerský, Fořt) – 11. Nevyhoštěný, 52. Nevyhoštěný (Pavlů), 61. Šulc (Tondr)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč – Jakubec (C), Filip, Fořt, Matějka, Bláha, Šťastný, Krsek, Vlach, Půlpán, Kadavý, Jirků, Srnský
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abrahám, Pokorný, Pulec – Šulc, Tondr, Nevyhoštěný, Demel (C), Stehno, Mulač, Brokeš, Frk, Homolka, Peřina, Vašek

Rozhodčí: Kareš – Špringl st., Špingl ml.