Barys – Novokuzněck 1:0 (po pr.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | Záhřeb – Toljatti 5:1 (kon.)
Medveščak Záhřeb
5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
Lada Toljatti
Neděle 21.09.2014, 18:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

54:44
    Početní převaha Medveščaku měla jepičí život, po osmi vteřinách přesilové hry byl vyloučen Andrew Hutchinson.

54:36
    Zahrají si však přesilovou hru, Karol Sloboda dostal dvě minuty za sekání.

46:40
    Mathieu Carle však následně Černikova podrazil a na dvě minuty (v případě, že se hosté neprosadí) usedá za katr.

32:34
    Trochu vzruchu nyní do zápasu možná přinese přesilová hra, kterou budou hrát domácí po faulu Vasilije Strelcova, jenž už usedá na trestnou lavici.

21:29
    Hosté si navíc zahrají početní převahu, dvě minuty za hákování dostal James Wright.

17:22
    Hosté si navíc zahrají početní převahu. Nathan Perkovich dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

12:23
    Domácí kapitán Andrew Murray dostal dvě minuty za sekání a to znamená jediné. Lada si zahraje první nezkrácenou přesilovku.

08:08
    Šarov zákeřně dohrál padajícího hráče Záhřebu, po čemž se strhla potyčka. Rozhodčí pochopitelně nemohl daný moment nechat bez povšimnutí a Šarova poslal na trestnou lavici.

04:20
    Nejenže se domácí nedokázali dostat do vážnější šance, navíc mají po početní převaze, dvě minuty za sekání dostal Brandon Segal.

03:31
    Šenfeld obral o kotouč Murrayho jen za cenu faulu, za což obdržel od rozhodčího dvouminutový trest. Domácí si zahrají první přesilovou hru.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 9. Hutchinson (Pelletier, Carle), 44. Anderson (Palushaj, Flood), 45. Pierre (Segal, Pelettier), 48. Wright (TS), 52. Perkovich (Anderson, Palushaj) – 21. Hunkes (Petrov, Černikov)

Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanich)- Carle, Martinovič, Mezei, Hutchinson, Katic, Flood- Glumac, Murray, Bjorkstrand- Wright, Thomas, Hedden- Segal, Pelletier, St. Pierre- Anderson, Palushaj, Perkovich
    Lada Toljatti: Ježov (5.Glass)- Vorobjov, Podhradský, Sloboda, Ogurcov, Šulakov, Hunkes, Stulov- Černikov, Petrov, Mastrjukov- Zaťovič, Šenfeld, Valujskij- Golubjov, Bočarov, Nikitěnko- Strelcov, Pjanov, Šarov

Rozhodčí: Ronn, Zacharov- Otmachov, Palej