Liberec – Bohemians juniorky 3:11 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:5 (kon.) | Chodov – Bulldogs 7:13 (kon.)
Vítkovice – Tatran 7:5 (kon.) | Florbal Primátor Náchod – Havířov 4:2 (kon.) | Ostrava – Florbal Ústí 3:12 (kon.)
Florbal Primátor Náchod
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Torpedo Havířov
Neděle 21.09.2014, 15:00 • SH TJ Náchod • G2 liga juniorů

59:59
    Vyloučen hráč Ondřej Bachtík z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.

53:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    Třáska našel parádní přihrávkou volného ERIKA ŠOCHMANA u pravé tyče, který neměl problém zamést míček za záda brankáře Astera. Asistence: Tomáš Třaska.

53:05
    Vyloučen hráč Lukáš Marel z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.

52:04
    Náchod právě vstřelil branku!
    FILIP HUŠEK tvrdou střelou propálil brankáře Nešťáka a vrací Náchodu tříbrankové vedení. Asistence: Jonáš Mědílek.

49:22
    Vyloučen hráč Marian Drobisz z družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.

45:35
    Vyloučen hráč Ondřej Malík z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.

45:32
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků.

36:42
    Hosté ukázali větší důraz v prostoru před brankou a jsou za to odměnění gólem z hole ERIKA ŠOCHMANA. Asistence: Marián Kloza.

30:54
    Stejná spolupráce jako u předchozí branky. Mědílek nahrával na ONDŘEJE BACHTÍKA, který překonává svou druhou trefou v utkání Nešťáka. Asistence: Jonáš Mědílek.

30:01
    Vyloučen hráč Tomáš Zíbr z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.

23:46
    ONDŘEJ BACHTÍK předvedl svůj střelecký um a vyslal projektil, který neměl brankář Nešťák šanci chytit. Asistence: Jonáš Mědílek.

08:13
    Marel našel krásnou přihrávkou DANIELA BALCARA, který pohotově uklidil míček za záda brankáře Havířova. Asistence: Lukáš Marel.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 9. Balcar (Marel), 24. Bachtík (Mědílek), 31. Bachtík (Mědílek), 53. Hušek (Mědílek) – 37. Šochman (Kloza), 54. Šochman (Třaska)

Florbal Primátor Náchod: Aster (Němeček) – Zíbr, Kovář, Malík, Matoulek, Bachtík, Mědílek, Gregorovič, Balcar, Macháček, Marel, Kováč, Hušek O., Janíček, Hušek F., Kaválek, Kováčik
    Torpedo Havířov: Nešťák – Dohnal, Gvuzd, Drobisz, Ošťádal, Kloza, Kraus, Holeš, Šochman, Folwarczný

Rozhodčí: Milan Baloun, Lukáš Čížek