Liberec – Bohemians juniorky 3:11 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:5 (kon.) | Chodov – Bulldogs 7:13 (kon.)
Vítkovice – Tatran 7:5 (kon.) | Florbal Primátor Náchod – Havířov 4:2 (kon.) | Ostrava – Florbal Ústí 3:12 (kon.)
Florbal Primátor Náchod
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Torpedo Havířov
Neděle 21.09.2014, 15:00 • SH TJ Náchod • G2 liga juniorů

Skončilo nám utkání G2 ligy juniorů, kde se dnes utkal domácí Náchod, který přivítal hosty z dalekého Havířova. Ve třetí části odskočili domácí opět na rozdíl tří branek zásluhou Huška. O minutu později snižoval Šochman, ale to bylo ze strany hostů vše a Náchod si tak připisuje body do tabulky. (16:55:20)

60:00

59:59
    Vyloučen hráč Ondřej Bachtík z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.

59:10
    Hosté jsou v tlaku, ale na branku Astera zatím nevyslali žádnou nebezpečnou střelu.

58:07
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:20
    Pouze do hostujícího gólmana pálil domácí Hušek.

54:55
    Malík se řítil z levé strany na branku Havířova, ale brankář Nešťák se proti jeho střele vytasil s perfektním zákrokem.

53:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    Třáska našel parádní přihrávkou volného ERIKA ŠOCHMANA u pravé tyče, který neměl problém zamést míček za záda brankáře Astera. Asistence: Tomáš Třaska.

53:05
    Vyloučen hráč Lukáš Marel z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.

52:04
    Náchod právě vstřelil branku!
    FILIP HUŠEK tvrdou střelou propálil brankáře Nešťáka a vrací Náchodu tříbrankové vedení. Asistence: Jonáš Mědílek.

51:22
    Hosté jsou kompletní a hraje se opět v plném počtu.

50:40
    Bachtík vyslal ránu na havířovskou branku, ale jeho rána byla z kategorie těch slabších.

49:22
    Vyloučen hráč Marian Drobisz z družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.

48:59
    Do boční síťky pálil hostující Šochman.

47:35
    Domácí jsou v plném počtu.

46:47
    Havířov rozehrál přesilovou hru výborně a tlačí domácí, kteří zatím odolávají.

45:35
    Vyloučen hráč Ondřej Malík z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.

45:32
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků.

41:29
    Janíček vystřelil z dobré pozice, ovšem jeho pokus skončil jen těsně vedle levé tyče Havířova.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině: Náchod 11 – 6 Havířov

V druhé části se dostali domácí zásluhou dvou branek Bachtíka do vedení 3:0. Ovšem hosté z Havířova kontrovali ke konci druhé části brankou Šochmana a tak buďme zvědavi, co nám přinese třetí třetina utkání.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhého dějství.

36:42
    Hosté ukázali větší důraz v prostoru před brankou a jsou za to odměnění gólem z hole ERIKA ŠOCHMANA. Asistence: Marián Kloza.

34:31
    Drobisz vypálil z nebezpečné situace, ale Aster byl připraven a míček kryje.

32:01

30:54
    Stejná spolupráce jako u předchozí branky. Mědílek nahrával na ONDŘEJE BACHTÍKA, který překonává svou druhou trefou v utkání Nešťáka. Asistence: Jonáš Mědílek.

30:01
    Vyloučen hráč Tomáš Zíbr z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.

28:01
    Náchodský brankář Aster si připsal důležitý zákrok, když lapil nebezpečný nahazovaný míček.

26:45
    Domácí Malík měl před sebou odkrytou hostující branku, ale míček se mu do ní nepodařilo dostat.

25:08
    Malík si poranil koleno, ale následný obstřik mu pomohl.

23:46
    ONDŘEJ BACHTÍK předvedl svůj střelecký um a vyslal projektil, který neměl brankář Nešťák šanci chytit. Asistence: Jonáš Mědílek.

23:29
    Obrana Náchoda byl málo důrazná a Třáska se dostal do dobré příležitosti, ale šanci neproměnil.

22:22
    Domácí mají více ze hry, ale chybí jim více přesnosti a pořádné zakončení.

21:09
    Z úhlu šel sám na branku Bachtík, ale jeho pokus chytá hostující Nešťák.

20:01

Střely na branku v 1. třetině: Náchod 12 – 3 Havířov

Je za námi první třetina, ve které domácí Náchod přehrával svého soupeře z Havířova. O jedinou branku se postaral domácí Balcar v deváté minutě. Do druhé části tak půjde Náchod s náskokem jedné branky.

20:00

19:31
    Náchodští hráči rozjíždí jeden z posledních útoků v první části.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

16:49
    Do protiútoku se hnali hráči Havířova. Skákavý míček ovšem netrefil Kraus a hostující akce tím skončila.

15:01
    Náchod tlačí svého soupeře, ovšem do vyloženějších šancí se nedostává.

13:19
    Drobisz vypálil po zemi, ale Aster si poradil bez větších problémů.

11:40
    Hosté šli do přečíslení dva na jednoho, ovšem díky špatné koncovce havířovských, se skóre nemění.

10:39
    Třáska namazal míček přímo na hůl domácímu Janíčkovi, který nabídnutou šancí pohrdl.

08:13
    Marel našel krásnou přihrávkou DANIELA BALCARA, který pohotově uklidil míček za záda brankáře Havířova. Asistence: Lukáš Marel.

06:18
    Zpoza branky hledal Zíbr svého spoluhráče Janíčka, který netrefil míček ideálně.

05:22
    Tvrdá rána Bachtíka skončila na masce Nešťáka.

05:10
    Domácí gólman Aster si připisuje první zákrok v utkání po střele jednoho z hostujících hráčů.

00:43
    Z úhlu mířil přesně do připraveného Nešťáka domácí Bachtík.

00:01

Florbal Primátor Náchod: Aster (Němeček) – Zíbr, Kovář, Malík, Matoulek, Bachtík, Mědílek, Gregorovič, Balcar, Macháček, Marel, Kováč, Hušek O., Janíček, Hušek F., Kaválek, Kováčik

Torpedo Havířov: Nešťák – Dohnal, Gvuzd, Drobisz, Ošťádal, Kloza, Kraus, Holeš, Šochman, Folwarczný

Rozhodčí: Milan Baloun, Lukáš Čížek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 9. Balcar (Marel), 24. Bachtík (Mědílek), 31. Bachtík (Mědílek), 53. Hušek (Mědílek) – 37. Šochman (Kloza), 54. Šochman (Třaska)

Rozhodčí: Milan Baloun, Lukáš Čížek