Děčín – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – SK Karviná 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Břeclav – Opava 3:5 (kon.) | Kolín – Tábor 1:5 (kon.) | Klatovy – Řisuty 2:5 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Bílina 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.)
Kobra – Nymburk 4:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
HK Nový Jičín
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Meo aréna • 2. liga skupina Východ

Utkání mezi Zubry z Přerova a Novým Jičínem je u konce. Hosté dlouho drželi těsné vedení, ale nakonec se domácímu celku povedlo ve 48. minutě zásluhou Goiše srovnat. Útočník Přerova překvapivou střelou zpoza branky nachytal brankáře Šrámka a remízový stav platil i v prodloužení. Tam nakonec rozhodl v čase 64:48 při přesilovce 4na3 obránce Pala. Dnes je to všechno, hezký zbytek soboty, napočtenou. (19:20:48)

64:48
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři rozhodují o výhře v utkání v prodloužení a připisují si druhý bonusový bod. Vlček nabil na modrou RADOMÍRU PALOVI, jehož dělovka prolétla přes klubko hráčů až do sítě. Asistence: Tomáš Vlček, David Šťastný.

63:50
    Domácí celek tlačí a tlačí v přesilovce. Šrámek fantastickým zákrokem vychytal na poslední chvíli dorážejícího Radka Procházku.

63:19
    Zubrům se nabízí šance, jak rozhodnout utkání již v prodloužení. Hosté hráli chvíli ve čtyřech a budou za to pykat. Trest za lavičku hostí odsedí Robin Gebauer (NJI)

61:37
    Oba celky působí z kraje prodloužení velmi opatrně. Čeká se na soupeřovu chybu.

61:20
    Flašar je zpátky na ledě, Nový Jičín je kompletní.

60:36
    Šťastného střela jen těsně minula levou horní část jičínské branky.

60:01

Oba celky si dnes rozdělí minimálně po jednom bodu. O tom druhém bonusovém se bude rozhodovat v prodloužení, či případných samostatných nájezdech.

60:00

59:56
    Procházkovu střelu na lapačku Šrámek v pohodě chytá. Nejspíše poslední buly ve třetí třetině.

59:34
    Vlčkova střela byla zblokovaná a Kacířovi se vzápětí povedlo vyhodit puk do bezpečí.

59:18
    Hosté si zároveň berou oddechový čas.

59:18
    Patrik Flašar (NJI) 2 minuty za podražení.

58:50
    Unikající David Šťastný si svoji aktivitou vynutil faul a Zubři budou hrát v závěru poslední třetiny přesilovou hru.

57:38
    Matouš Kratochvíl sahal po ležícím kotouči v předbrankovém prostoru, ale na kus černého nesmyslu nakonec nedosáhl.

56:24
    Zubři stále útočí a Jičín se neustále brání. Domácí by chtěli duel rozhodnout už v základní hrací době. Naopak hosté by nejspíše rádi získali minimálně bod.

55:39
    Goiš se chytře po kličce za brankou natlačil k levé tyči, odkud bekhendem našel pouze lapačku Lukáše Šrámka.

54:18
    Jičín se v těchto minutách dostává ke kotouči jen zřídka. Tlak domácího celku neustále sílí.

53:47
    Šrámek musel likvidovat i dorážku jednoho z domácích útočníků. Přerov se žene za druhou trefou, ale Šrámek je zatím zásadně proti.

53:32
    Kotouč se po střele Radka Procházky snesl přes vyrážečku Šrámka až na horní tyčku.

52:45
    Procházka se vrací ne led, Zubři jsou kompletní.

51:29
    Kolářovi se povedlo bekhendovým pokusem vyhodit kotouč až před branku Šrámka.

50:42
    Radek Procházka (PŘE) 2 minuty za hákování.

50:37
    Flašar se ocitl v nadějné šanci, když se ocitl sám před Slovákem, kde mu ale kotouč trošičku poskočil a z nadějné šance hostujícího útočníka sešlo. Vzápětí se bude ale vylučovat. Hosty čeká přesilová hra.

50:17
    Šrámek vytřepal kotouč z lapačky po svižné střele Radka Procházky.

49:12
    Dlouhou dobu se hrálo bez přerušení. Až po necelých dvou minutách musel Šrámek zasahovat proti jedovce Vlčka. Zubři se neustále tlačí do zakončení.

47:46
    Zubrům se přecijenom povedlo vyrovnat stav zápasu! JIŘÍ GOIŠ si lišácky počkal a nenápadným nahozením zpoza branky překonal překvapeného Šrámka. Bez asistence.

46:45
    Jičín v početní převaze vůbec neohrozil brankáře Slováka. Tragická přesilovka hostujícího celku je u konce.

44:41
    Matěj Málek (PŘE) 2 minuty za podražení.

43:33
    Domácí mají opět větší tlak, ale Jičín má dnes dobře organizovanou defenzívu.

42:28
    Zubři se usadili před brankou Šrámka. Vymyslet se jim ale za necelé dvě minutky menšího tlaku nic vážnějšího nepovedlo.

41:33
    Hosté početní výhodu využít nedokázali. Zbořil je zpátky na ledové ploše a domácí přecházejí do útočného pásma.

40:20
    Jičín stále dohrává přesilovou hru pět na čtyři.

40:01

Máme za sebou čtyřicet minut dnešního duelu a stav zůstává nezměněn. Zubři nedokázali dotáhnout jednobrankový náskok Nového Jičína a tento stav bude platit i na začátku posledního dějství. Třetí třetina začne přibližně v 18:36.

40:00

39:33
    Nový Jičín si zahraje v závěru druhé třetiny další přesilovou hru pět proti čtyřem. Mikuláš Zbořil (PŘE) 2 minuty vražení na hrazení.

39:10
    Kolář měl před sebou odkrytou branku, ale nedokázal do ní z otočky dorazit kus černé gumy.

38:44
    Hokejisté Nového Jičína vyhazují puk na zakázané uvolnění. Zubři se tlačí za vyrovnávací trefou, ale Šrámek má svoji branku stále uzamklou.

38:30
    Jičín vůbec v přesilovce nezahrozil a Kratochvíl se může vrátit zpátky do hry.

36:22
    Matouš Kratochvíl (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

35:28
    Menší tlak domácích ukončila až nepřesná Palova střela, když se kotouč snesl až do ochranné sítě. Vhazuje se ve středním pásmu.

33:49
    Šebek hledal v prostoru mezi kruhy ještě lépe postaveného Procházku, který už se ale ke kotouči nedostal. Hosté následně vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

32:47
    Kotouč přešel přes všechny čáry, píská se zakázané uvolnění domácího celku.

32:30
    Zubři nedokázali využít ani tuto početní výhodu, Jičín je opět v plném počtu.

31:40
    Palovo nepovedené nahození vypadlo brankáři Nového Jičína z lapačky. Následně se tvrdě do kotouče opřel Osina, ale ani ten Šrámka nepřekonal.

31:09
    Následuje buly po pravé ruce Šrámka.

30:46
    Procházka a vzápětí ani Zbořil nedokázali na brankovišti překonat klečícího Šrámka. Oba přerovští hráči se snažili důrazně dotlačit puk do sítě, ale bez úspěchu.

30:22
    Zubrům se nabízí další přesilová hra. Potrestán je Marian Kacíř (NJI) 2 minuty za hru vysokou holí.

29:21
    Šrámek si dokázal poradit i s jemnější střelou obránce Osiny.

28:53
    Šrámek si s ledovým klidem pohlídal lehoučké nahození jednoho z přerovských. Vhazuje se opět před jeho svatyní.

28:27
    Na ledě toho zatím k vidění moc není. Oba celky neustále nahazují kotouče na brankáře, kteří s nimi nemají sebemenší problémy.

26:34
    Přerovští jsou hodně na kotouči, ale stále se jim nedaří překonat výborného Šrámka.

26:02
    Zubrům schází potřebné štěstíčko v koncovce. Zdeněk Sedlák nepřekonal Šrámka ani na dva pokusy z bezprostřední blízkosti.

25:30
    Kratochvíl si před Šrámkem přibrzdil a zkusil střelu na lapačku. Brankář hostí jeho úmysl přečetl a úspěšně nájezd soupeře likviduje.

25:30
    Šimon Kratochvíl měl na čepeli vyrovnávací trefu! Útočník Zubrů ale nedokázal brankáře Šrámka překonat. Následně bylo po faulu Kacíře nařízeno trestné střílení.

24:20
    Zubři nedokázali potrestat vyloučení Vnenka a Nový Jičín je kompletní.

23:26
    Ani Jičín v přečíslení nedokázal ohrozit brankáře Slováka a posléze se bude vhazovat ve středním pásmu.

22:40
    Procházka se nabízel spoluhráčům v útočné třetině. Kotouč ale nedostal a do útoku míří v přečíslení hosté.

22:09
    Lukáš Vnenk (NJI) 2 minuty za sekání.

21:30
    Zbořil dobruslil nahozený kotouč, který skončil v moci pozorného Šrámka.

20:46
    Menší tlak Zubrů ukončila důrazná dorážka z hokejky Davida Šťastného.

20:10
    Střela Goiše se odrazila od pravé tyčky před brankovou čáru, kde ale dojíždějící útočník Zubrů ani z otočky nestihl dorazit puk za dezorientovaného Šrámka.

20:01

Úvodní třetinu zajímavého utkání vyhráli překvapivě hosté, kteří se dostali do vedení díky přesné dorážce Gogolky. Zubři měli více ze hry, ale brankáře Šrámka zatím prostřelit nedokázali. Druhá třetina začne cca v 17:45.

20:00

19:40
    Flašar je zpátky na ledě, hostující celek je kompletní.

19:18
    Andrýskovo nahození tečoval těsně vedle levé tyčky dobře postavený Blinka.

18:50
    Jičín hraje ve čtyřech.

17:40
    Patrik Flašar (NJI) 2 minuty za vysokou hůl. Přerov bude hrát devět vteřin pět na tři.

15:49
    Zubrům se naskytne první početní výhoda. Jakub Hruška (NJI) 2 minuty za sekání.

14:28
    Lukáš Šrámek opět zasahuje lapačkou proti jedné z jedovatých střel přerovského obránce.

13:34
    Rychlý průnik zakončil Jiří Goiš prudkou střelou na Šrámkovu lapačku.

13:17
    Další pumelice z hole přerovského obránce a další skvělý zákrok hostujícího brankáře.

12:50
    Palovu ostrou ránu vychytal pozorný Šrámek dobrým zákrokem ramenem. Vhazuje se opět před brankou hostů.

12:32
    Šimon Kratochvíl dobruslil nahozený kotouč a brankář Šrámek ho raději přikryl pod lapačku.

11:52
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hosté udeřili v přesilové hře a překvapivě se dostávají do vedení. Menšího rozruchu na přerovském brankovišti využil důrazně dorážející JAROMÍR GOGOLKA, kterému se podařilo protlačit puk mezi betony brankáře Slováka. Bez asistence.

10:52
    Nový Jičín si zahraje přesilovou hru. Šimon Kratochvíl (PŘE) 2 minuty za vražení.

9:44
    Slovák kontroluje lapačkou i nahození Mikšana.

8:37
    Jiří Slovák si připisuje vůbec první kontakt s kotoučem. Brankář Zubrů si zákrokem lapačkou v pohodě pohlídal Uhlárovo nahození.

7:19
    Zubři jsou jasně lepším celkem na ledové ploše, ale recept na brankáře Šrámka zatím nemohou najít.

6:37
    Horákova střela z levého kruhu jen prosvištěla přes brankoviště Zubrů.

5:39
    Jičín se snaží ohrozit branku Slováka, ale brankář Zubrů zatím zasahovat nemusel.

5:18
    Šrámek musel být v pozoru proti skákavé Vlčkově střele.

4:26
    Dostálek se posouval do dobré střelecké příležitosti, kterou ale ve finální fázi proměnit nedokázal.

3:34
    Palovo prudké nahození z mezikruží orazítkovalo pouze mantinel za brankou Šrámka.

2:26
    Jičín se zatím do vážnější šance zatím neprotlačil. Slovák na vážnější zákrok stále čeká.

1:29
    Střela Radomíra Paly byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se u branky Nového Jičína.

0:35
    Zubři jsou v úvodních minutách aktivní a Šrámek si již připsal na své konto několik úspěšných zákroků.

00:01

HC ZUBR Přerov: Slovák (Vojtek) – Pala, Osina, Vlček, Mašíček, Kudělka, Andrýsek, Zbořil – Goiš, Sedlák, Dostálek – Šebek, R. Procházka, D. Šťastný – Málek, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl – Blinka, Kolář, Školoud.

HC Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Gebauer, Mráz, Kacíř, Kabeláč, Žák, Flašar, Hruška, Mikšan, Lehečka, Vašut, Zdeněk, Gogolka, Horák, Hanák, Vnenk, Cabák, Uhlár.

Rozhodčí: Kika – Góňa, Wesley.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.