Děčín – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – SK Karviná 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Břeclav – Opava 3:5 (kon.) | Kolín – Tábor 1:5 (kon.) | Klatovy – Řisuty 2:5 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Bílina 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři rozhodují o výhře v utkání v prodloužení a připisují si druhý bonusový bod. Vlček nabil na modrou RADOMÍRU PALOVI, jehož dělovka prolétla přes klubko hráčů až do sítě. Asistence: Tomáš Vlček, David Šťastný.

63:19
    Zubrům se nabízí šance, jak rozhodnout utkání již v prodloužení. Hosté hráli chvíli ve čtyřech a budou za to pykat. Trest za lavičku hostí odsedí Robin Gebauer (NJI)

59:18
    Hosté si zároveň berou oddechový čas.

59:18
    Patrik Flašar (NJI) 2 minuty za podražení.

58:50
    Unikající David Šťastný si svoji aktivitou vynutil faul a Zubři budou hrát v závěru poslední třetiny přesilovou hru.

55:39
    Goiš se chytře po kličce za brankou natlačil k levé tyči, odkud bekhendem našel pouze lapačku Lukáše Šrámka.

53:32
    Kotouč se po střele Radka Procházky snesl přes vyrážečku Šrámka až na horní tyčku.

50:42
    Radek Procházka (PŘE) 2 minuty za hákování.

47:46
    Zubrům se přecijenom povedlo vyrovnat stav zápasu! JIŘÍ GOIŠ si lišácky počkal a nenápadným nahozením zpoza branky překonal překvapeného Šrámka. Bez asistence.

44:41
    Matěj Málek (PŘE) 2 minuty za podražení.

40:20
    Jičín stále dohrává přesilovou hru pět na čtyři.

39:33
    Nový Jičín si zahraje v závěru druhé třetiny další přesilovou hru pět proti čtyřem. Mikuláš Zbořil (PŘE) 2 minuty vražení na hrazení.

39:10
    Kolář měl před sebou odkrytou branku, ale nedokázal do ní z otočky dorazit kus černé gumy.

36:22
    Matouš Kratochvíl (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

30:22
    Zubrům se nabízí další přesilová hra. Potrestán je Marian Kacíř (NJI) 2 minuty za hru vysokou holí.

26:02
    Zubrům schází potřebné štěstíčko v koncovce. Zdeněk Sedlák nepřekonal Šrámka ani na dva pokusy z bezprostřední blízkosti.

25:30
    Kratochvíl si před Šrámkem přibrzdil a zkusil střelu na lapačku. Brankář hostí jeho úmysl přečetl a úspěšně nájezd soupeře likviduje.

25:30
    Šimon Kratochvíl měl na čepeli vyrovnávací trefu! Útočník Zubrů ale nedokázal brankáře Šrámka překonat. Následně bylo po faulu Kacíře nařízeno trestné střílení.

22:09
    Lukáš Vnenk (NJI) 2 minuty za sekání.

20:10
    Střela Goiše se odrazila od pravé tyčky před brankovou čáru, kde ale dojíždějící útočník Zubrů ani z otočky nestihl dorazit puk za dezorientovaného Šrámka.

17:40
    Patrik Flašar (NJI) 2 minuty za vysokou hůl. Přerov bude hrát devět vteřin pět na tři.

15:49
    Zubrům se naskytne první početní výhoda. Jakub Hruška (NJI) 2 minuty za sekání.

11:52
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hosté udeřili v přesilové hře a překvapivě se dostávají do vedení. Menšího rozruchu na přerovském brankovišti využil důrazně dorážející JAROMÍR GOGOLKA, kterému se podařilo protlačit puk mezi betony brankáře Slováka. Bez asistence.

10:52
    Nový Jičín si zahraje přesilovou hru. Šimon Kratochvíl (PŘE) 2 minuty za vražení.