Vsetín – Havířov 8:1 (kon.) | Mountfield HK – Kolín 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 0:0 (18:30)
Ústí n/L – Hvězda Praha 6:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
HC Hvězda Praha
Pátek 03.10.2014, 19:15 • Ústecká aréna • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček, Klement

HC Hvězda Praha: Havel (Pomahač) – Pečenka, Hrdlička, Horevaj, Hradil, Křížek, Krivokapič, Hyršl, Klíma, Jindra, Bartoš, Erbert, Vrchota, Šrámek, Smejkal, Veselý, Picálek, Šťastný, Kocánek

Rozhodčí: Pavel Wűrtherle, David Klouček, Jaroslav Beránek.

Oba týmy jsou již na ledě s jediným cílem – vyhrát!

00:01

00:21
    Po vhazování se domácí ujímají puku a jsou do útočného pásma. Hra přerušena z důvodu posunuté brány hostů.

01:12
    Hosté se přesouvají do útočného pásma a nepouští domácí k puku.

02:14
    Hvězda právě vstřelila branku!
    Po útoku domácích a střele na hostujícího brankáře Havla se Hvězda Praha uvolnila a střelou z mezikruží dostal svůj tým do vedení ADAM HYRŠL! Asistence: Jan Jindra, Adam Klíma

03:34
    Jakub Hrdlička (HVP) vyloučen na dvě minuty za hákování. Domácí tak mají větší možnost vyrovnat.

04:00
    Miroslav Straka (UNL) střílí, ale bránu netrefil.

04:08
    Hostům se daří vyhodit, ale jen do středního pásma.

04:50
    Zakázané uvolnění domácích.

05:03
    I přes přesilovou hru domácích, jsou v útočném pásmu hosté, ale ne na dlouho.

05:30
    Podražení se dopustil Matyáš Kašek (UNL) a odsedí si tak 2 minuty na trestné lavici.

05:34

06:24
    Hosté střílí a Kosina má plné ruce i nohy práce.

06:47
    Kosina sevřel puk na prsou.

07:05
    Zakázané uvolnění hostí.

07:11
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí vyrovnávají i přes početní nevýhodu! Po přihrávce Marka Macka se trefuje pod horní tyč PETR STRNAD. Asistence: Marek Macek, Martin Zdvořáček

07:30

09:04
    Lukáš Bartoš (HVP) si odsedí dvouminutový trest za držení spoluhráče.

10:10
    Hostí vyváží puk za bránu domácích.

10:22

11:04

11:30
    Vyhození na Kosinu. Vhazuje se po jeho pravici.

12:10
    Střelu Jakuba Suchana Havel chytá!

12:45
    Jan Trončínský (UNL) vyloučen na dvě minuty za držení hole. Hosté si zahrají přesilovou hru.

13:22
    Domácí drží puk ve středním pásmu a nepouštějí hostující hráče k útoku.

13:49
    Adam Klíma vstřelil z kruhu a Kosina těžko ale úspěšně chytil puk do lapačky.

15:45
    Stanislav Šrámek (HVP) střelil z velké blízkosti branky, ale trefil pouze brusli domácího obránce.

17:00
    Ani jeden z týmů se nedostává k nebezpečné střele.

17:54
    Adam Hyršl střílí z levého kruhu, Kosina si vyjel z brány a puk má mezi betony.

18:42
    Domácí se na chvíli podívali do útočného pásma až za Havla.

19:05
    Vyloučení. Jan Hucek faluloval protihráče loktem a tak si domácí zahrají 2 minuty v početní nevýhodě.

20:00

V první třetině jsme mohli vidět dva góly. Za stavu 1:1 odjíždějí hráči do kabin. Hosty poslal do vedení ve třetí minutě Adam Hyršl. Domácí odpověděli po 5 minutách, Petr Strnad přesnou střelou vyrovnal. V druhé třetině bude hrát první minutu domácí tým oslabení. Druhá třetina začne přibližně ve 20:00.

20:01

20:13
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu.

20:30
    Pavel Pečenka (HVP) střelil od modré, ale trefil pouze betony Kosiny.

21:05

21:44
    Z domácího týmu vyloučen Matyáš Kašek na dvě minuty za krosček.

22:40
    Domácí vyhazují do útočného pásma a šetří tím důležité vteřiny v oslabení.

23:44

24:00
    Marek Macek střílí z levého kruhu, Havel ale pozorně chytá.

24:19
    Po několikátém pokusu se ze skrumáže před bránou trefuje MATYÁŠ KAŠEK. Dostává tím domácí do jednobrankového vedení. Asistence: Marek Macek, Ondřej Kopta

26:02
    Domácí se drží v útočném pásmu a Josef Havel musí být pozorný.

27:17
    Marek Macek si objel bránu a střelil na Havla, který opět skvělým zákrokem střelu zneškodnil.

27:52
    Ofsajd hostí.

28:12
    Přesnou a tvrdou střelou mezi betony se trefil po přihrávce Daniela Řídele JAKUB SUCHAN! Domácí tak vedou již o dvě branky. Asistence: Daniel Řídel

29:47
    Icing hostí.

30:25
    Jan Smejkal (HVP) střílel z mezikruží, ale trefil pouze protihráče.

31:30
    Oba týmy střídají a Slovan zakládá útok.

32:38
    Lukáš Vykouk střelil z pravého kruhu, ale Havel chytá.

33:03
    Úmyslný ofsajd hostí.

33:13
    Miroslav Straka si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

34:20
    Kosina chytá všechny střely! A není jich málo!

35:30
    Ondřej Kopta (UNL) prokličkoval přes obranu hostů a dostal se až před Havla, ten však vyráží.

37:09
    Hra se přelévá ze strany na stranu, z důvodu mnoha nepřesností na obou stranách.

38:03
    Křížnou ranou z kruhu se za záda Havla trefuje JAKUB SUCHAN. Domácí tak vedou o tři branky. Asistence: Daniel Řídel.

39:52
    V posledních vteřinách druhé třetiny útočí hosté. Ale již nestíhají vystřelit.

40:00

Ve druhé třetině se gólově prosadili jen domácí a to dokonce třikrát. I přes několik šancí hostů, ani jeden z hráčů týmu Hvězda Praha nedostal kotouč za záda domácího brankáře. Třetí třetina začne přibližně ve 20:44.

40:01

40:08
    Do útoku se opět pouští domácí Slovan.

41:00
    Hosté se podívali do útočného pásma, ale na dlouho se tam neudrželi. Domácí udávají tempo hry.

42:11
    Tohle hostům rozhodně nepomůže. Jan Smejkal (HVP) vyloučen za hákování. Domácí si tak zahrají 2 minuty přesilovou hru.

44:11
    Hosté v plném počtu. Domácí přesilové hry nevyužívají.

44:35
    Vyloučen opět hráč hostujícího týmu. Michal Vrchota si odsedí 2 minuty za hru vysokou holí.

45:46
    Opět puk mimo ledovou plochu.

46:35
    Ani druhou přesilovou hru domácí nevyužívají, i přes několik šancí nepropustil Kosina ani jednu střelu.

47:57
    Po prodrání se do dobré pozice se trefuje levého kruhu JAROSLAV BENDA. Hostům se tak snižuje šance na vyrovnání. Bez asistence.

49:10
    Martin Zdvořáček si obkroužil bránu, ale jeho skvělou střelu Havel zneškodnil.

50:49
    Kombinace Kopty a Vykouka (UNL) měl Havel opět těžký úkol chytit nebezpečnou střelu. Tento úkol však zvládl na jedničku.

52:45
    Marek Macek opět ohrozil svatyni hostů. Havel ji však chrání.

53:11

53:16
    Nenudí se ani Kosina a musí také zakročovat.

53:40
    Vyloučen domácí kapitán Jan Trončínský na dvě minuty za hákování.

54:23
    Hosté využívají přesilovou hru a snižují vedení domácích! ADAM HYRŠL se trefuje za záda Kosiny, pomocí přihrávek Adama Klímy a Pavla Pečenky. Asistence: Adam Klíma, Pavel Pečenka.

54:46
    Lukáš Bartoš (HVP) vyloučen za sekání na 2 minuty.

55:33
    Hosté si zahrají více než minutu ve třech vyloučen Kryštof Kocánek (HVP) na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště.

55:46
    ONDŘEJ KOPTA zvyšuje opět vedení domácích o 4 branky a tím tak snižuje šanci hostů k vyrovnání. Asistence: Petr Strnad, Jaroslav Benda

57:33

58:12
    Vhazuje se po pravici Havla u puku je Slovan. Hosté nemají již příliš času.

59:32
    Do konce utkání si domácí zahrají v početní nevýhodě. Ondřej Kopta (UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

60:00

Ze začátku utkání jsme mohli vidět velké množství šancí na straně hostů, které se v průběhu hry postupně zmenšovalo. I když hned ve třetí minutě vedli 1:0 poté se až do 55. minuty prosazovali domácí. Dokázali vstřelit 5 branek a po gólu hostujícího Adama Hyršla na 5:2 dokázal domácí celek skórovat ještě jednou na 6:2. Za tohoto stavu tak skončilo celé utkání. (21:33:22)

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 8. Strnad (Macek, Zdvořáček), 25. Kašek (Macek, Kopta), 29. Suchan (Řídel), 39. Suchan (Řídel), 48. Benda, 56. Kopta (Strnad, Benda) – 3. Hyršl (Jindra, Klíma), 55. Hyršl (Klíma, Pečenka)

Rozhodčí: Pavel Wűrtherle, David Klouček, Jaroslav Beránek