Vsetín – Havířov 8:1 (kon.) | Mountfield HK – Kolín 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 0:0 (18:30)
Ústí n/L – Hvězda Praha 6:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
HC Hvězda Praha
Pátek 03.10.2014, 19:15 • Ústecká aréna • Liga juniorů

59:32
    Do konce utkání si domácí zahrají v početní nevýhodě. Ondřej Kopta (UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

55:33
    Hosté si zahrají více než minutu ve třech vyloučen Kryštof Kocánek (HVP) na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště.

54:46
    Lukáš Bartoš (HVP) vyloučen za sekání na 2 minuty.

53:40
    Vyloučen domácí kapitán Jan Trončínský na dvě minuty za hákování.

44:35
    Vyloučen opět hráč hostujícího týmu. Michal Vrchota si odsedí 2 minuty za hru vysokou holí.

42:11
    Tohle hostům rozhodně nepomůže. Jan Smejkal (HVP) vyloučen za hákování. Domácí si tak zahrají 2 minuty přesilovou hru.

33:13
    Miroslav Straka si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

21:44
    Z domácího týmu vyloučen Matyáš Kašek na dvě minuty za krosček.

19:05
    Vyloučení. Jan Hucek faluloval protihráče loktem a tak si domácí zahrají 2 minuty v početní nevýhodě.

12:45
    Jan Trončínský (UNL) vyloučen na dvě minuty za držení hole. Hosté si zahrají přesilovou hru.

05:30
    Podražení se dopustil Matyáš Kašek (UNL) a odsedí si tak 2 minuty na trestné lavici.

03:34
    Jakub Hrdlička (HVP) vyloučen na dvě minuty za hákování. Domácí tak mají větší možnost vyrovnat.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 8. Strnad (Macek, Zdvořáček), 25. Kašek (Macek, Kopta), 29. Suchan (Řídel), 39. Suchan (Řídel), 48. Benda, 56. Kopta (Strnad, Benda) – 3. Hyršl (Jindra, Klíma), 55. Hyršl (Klíma, Pečenka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček, Klement
    HC Hvězda Praha: Havel (Pomahač) – Pečenka, Hrdlička, Horevaj, Hradil, Křížek, Krivokapič, Hyršl, Klíma, Jindra, Bartoš, Erbert, Vrchota, Šrámek, Smejkal, Veselý, Picálek, Šťastný, Kocánek

Rozhodčí: Pavel Wűrtherle, David Klouček, Jaroslav Beránek