Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 04.10.2014, 17:002. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Svoboda) – Finkes, Gulda, Matušenko, Šimek, Tomiga, Zábojník, Fišera – Baroš, Kundrátek, Kysučan, Martiník, Randýsek, Slovák, Sprušil, Škumát, D.Varga, Mar.Varga
    Trenér: Jan Vavrečka

HC LVI Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Beneš, Svoboda, Novák, Dittrich, Hóss, Kacetl, Zháňal, Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Bláha, Prudek, Buhaj, Čápek, Papp, Kučera
    Trenér: Michal Konečný.

00:01

00:49
    Zakázané uvolnění domácích.

00:53
    První úspěšný zákrok si připisuje gólman Vydržel.

01:06
    Dobrá šance břeclavských, následné zmatky řeší domácí obrana.

01:41
    Buly před Vydrželem.

01:45
    Puk v ochranné síti a buly ve středním pásmu.

02:07
    Břeclav se tlačí do útoku a je zatím aktivnějším týmem.

02:39
    Hodně nebezpečná situace se teď odehrávala před domácí brankou, brankář Vydržel s pomocí domácí obrany však tuto situaci nakonec vyřešil.

03:07
    Znovu břeclavští v útoku, střela byla ale zblokována.

04:19
    Do dobré pozice si najížděl hostující Nováček, domácí obránce byl ale pozorný a včas střelu stačil zblokovat.

05:15
    Hra se teď odehrávala především ve středním pásmu, následně si do solidní pozice vybruslil hostující Kučera, brankář Vydržel chytá.

05:46
    Za hákování vyloučen na dvě minuty hostující Tobola. Valmez si zahraje přesilovou hru.

06:39
    Domácí zatím kombinují v útočném pásmu ale vyloženou příležitost si zatím nevypracovali.

07:17
    Dobrou střelu zkoušel domácí Baroš, ani následná dorážka se neujala.

09:01
    Teď je v útočném pásmu Břeclav, dobrá tečovaná střela jde mimo.

09:21
    Břeclavští už se radovali z gólu, ale puk zřejmě nepřešel brankovou čáru, rozhodčí rozpažil.

10:15
    Za Vydrželem teď zazvonila tyč.

10:38
    Hosté jsou zatím aktivnějším týmem, domácí se dostávají jen sporadicky do útočných akcí.

10:57
    Střelu hostujícího Kubáče chytá Vydržel bez větších problémů.

11:30
    Vargovu střelu vyráží Šurý.

11:56
    Střela nápřahem Šimka jde mimo hostující klec.

12:47
    Za podražení vyloučen hostující Dittrich na dvě minuty.

13:24
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A domácí se v přesilové hře gólově prosazují. Gulda napřáhl a MIROSLAV ŠKUMÁT tečoval, hostující gólman byl bez šance.
    Asistence: Petr Gulda, Martin Varga.

14:56
    A Valmez se znova tlačí do útoku.

15:39
    Do dobrého brejku se teď dostali břeclavští hráči, Vydržel pozorný. Následně icing domácího celku.

15:44
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Po nahození a následné teči srovnává stav utkání KRISTIAN KUČERA.
    Asistance: Dominik Tobola.

16:39
    A přesilovku si zahrají také hostující hráči. Na dvě minuty vyloučen domácí Finkes za sekání.

17:00
    Slovák nejprve dobře zblokoval střelu a následně puk vyhodil z pásma.

17:20
    Domácí znovu vyhazují.

17:55
    Břeclavi se přesilovka zatím vůbec nedaří.

18:26
    Až teď se hosté dostávají do pásma, následně zkoušel velmi nebezpečnou střelu Kučera ale přestřelil.

18:48
    Střelu od modré Dittricha vyráží Vydržel.

19:00
    Domácí Tomiga vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

19:42
    Hosté se dostávají do nebezpečných pozic ale chybí jim zatím finální přihrávka či střela.

19:52
    A domácí vyhazují.

20:00

20:01

20:36
    Nahození od Červenky na teč kryje Vydržel bez problémů, tečovat nikdo nestačil.

21:00
    Dobrá teč hostujícího Toboly, domácí gólman nemusel zasahovat.

21:17

22:13
    Martiník se sám dostal do výborné šance až před Šurého. Nedal, byl však faulován, domácí si zahrají přesilovku. Na dvě minuty odchází hostující Buhaj za sekání.

23:10
    Dobrá kombinace Bobrů, Šurý ale chytá.

23:44
    Dobrá teč Guldovy střely jde mimo. Hosté se následně osvobozují.

24:37
    Buly v útočném pásmu Valmezu.

24:41
    Za hru vysokou holí je vyloučen domácí Kysučan.

25:10
    David Varga v oslabení ujel po křídle a z úhlu prověřil Šurého, ten si připisuje úspěšný zákrok.

25:57
    Teč Nováčka jde mimo, tohle byla nebezpečná situace.

26:46
    Spuršil vyhazuje a domácí jsou kompletní.

27:36
    Hosté si přesilovku zkusí znovu. Za držení je na dvě minuty vyloučen domácí Kundrátek.

27:52
    Podobná situace jako u předchozího vyloučení, hned zkraje oslabení ujel po křídle Vojtěch Baroš, zkoušel napřáhnout ale netrefil bránu.

28:23
    Buly ve středním pásmu.

29:20
    Hostům se přesilovka nevede.

30:23
    Nebezpečná situace před domácí bránou, vše řeši brankář Vydržel.

30:58
    Zakázané uvolnění domácího celku.

31:20
    Hra se teď přesouvá ze strany na stranu, zároveň je však plná nepřesností, šancí moc nevidíme.

32:03
    Randýsek střílel na Šurého, ten chytá. Buly po jeho pravici.

32:40
    Dvakrát teď pálil na Vydržela Směřička, dvakrát s problémy domácí brankář vyráží.

32:49
    Břeclav otáčí stav utkání. Hostující MARTIN MIKLÍK napřáhl a zamířil přesně do sítě.
    Asistence: Dominik Tobola.

33:33
    Domácí si teď aktivní hrou vynutili hned dva fauly. Valmez tak bude hrát přesilovku pět na tři a tím tedy velkou šanci na vstřelení branky. Na trestnou odchází hostujcí Dittrich a Prudek, podražení a hákování.

33:33
    Zároveň vyloučen také domácí Škumát za nesportovní chování, deset minut osobní trest.

35:00
    Domácím se takhle dvojnásobná převaha zatím vůbec nedaří přetavit v šance, natož góly.

35:20
    Zábojník pálil od modré, mimo.

35:45
    Hosté v plném počtu. Touto nabídnutou šancí domácí doslova pohrdli.

36:58
    Buly před Šurým.

38:01
    Do brejku dva na jednoho se řítili hostující hráči, domácí však stačili tuto situaci dobruslit.

38:59
    Za hákování vyloučen na dvě minuty domácí Finkes. Břeclav má šanci na konci třetiny zvýšit svůj náskok.

39:08
    Domácí vyhazují.

39:40
    Od modré pálil Dittrich, následně nebezpečně doráželi hostující hráči, nakonec puk v lapačce Vydržela.

39:59
    Těsně před sirénou ještě velmi nebezpečně dotírali hostující hráči před brankou Vydržela, jejich snažení nakonec ukončila siréna.

40:00

40:01

40:52
    Střela od modré Miklíka šla jen do připravených betonů Vydržela.

41:31

41:37
    Bobři se proháčkovali do útočného pásma a vybojovali vhazování před hostujícím gólmanem.

41:56
    Offsajd hostů.

42:43
    Břeclav je natlačená v útočném pásma a dělá domácí obraně slušné starosti.

43:29
    Miklík si vybruslil až do střelecké pozice, v dobré šanci ale minul bránu.

44:33
    Po velmi pěkné souhře hostujících hráčů se dostal sám před domácího brankáře ONDŘEJ KUBÁČ a zkušeně blafákem jej i překonal.
    Asistence: Radek Zháňal, Lukáš Nováček.

46:39
    Za podražení vyloučen hostující Zháňal. Bobři mají šanci na snížení skóre.

46:48
    Hosté ihned vyhazují.

47:40
    Domácí musejí opět začínat až od vlastní brány.

48:21
    Střela Kundrátka zblokována do ochranné sítě. Buly v útočném pásmu Valmezu.

49:24
    Přečíslení dva na jednoho hostů vyřešil obranným zákrokem obránce Tomiga, hosté se tak nedostali ani k zakončení.

50:08
    Martiník nahazoval a Šurý drží puk v rukavici. Vhazovat se bude v útočném pásmu Bobrů.

50:53
    Icing hostů.

51:29
    V těsné blízkosti před Vydrželem byl hostující Červenka, Vydržel však jeho pokus vyrazil.

52:41
    Domácí jsou teď mírně aktivnějším týmem, Břeclav však nebezpečně hrozí z brejkových situací.

52:42
    Oddechový čas pro hosty.

53:23
    Domácí se pokoušejí překvapit hostující obranu dlouhýma přihrávkama, břeclavská obrana je však pozorná.

54:45
    Domácí hráči ne a ne se dostat do brankových příležitostí. Břeclavská obrana je skutečně velmi pevná.

55:47
    Veliká šance hostujícího Kučery, který pálil z úhlu do odkryté brány, Vydržel s velkou dávkou štěstí kryje.

56:22
    Za nedovolené bránění vyloučen na dvě minuty domácí Martin Varga, Bobrům se tak komplikují plány na vyrovnání zápasu.

56:55
    Střela švihem Dittricha šla mimo Vydrželovu bránu.

57:39
    Síly na ledě se srovnají. Za hru vysokou holí si dvě minuty na trestné odsedí hostující Dittrich.

57:39
    V tomtéž čase si domácí vyžádali oddechový čas.

58:22
    Domácí jsou kompletní a začíná jejich zkrácená přesilovka.

58:34
    Vhazování před Šurým.

58:34
    Domácí to zkouší v šestí bez brankáře.

58:46
    Tečovaná střela jednoho z domácích jde mimo bránu, následně s trochou štěstí Šurý likviduje odražený puk.

58:50
    Hosté vyhazují.

59:48
    Domácí honí puk po rozích a nemůžou se dostat do šance. Břeclav hraje v plném počtu.

60:00
    Konec zápasu. (19:10:44)

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 14. Škumát (Gulda, Mar.Varga) – 16. Kučera (Tobola), 33. Miklík (Tobola), 45. Kubáč (Zháňal, Nováček)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Beneš, Svoboda, Novák, Dittrich, Hóss, Kacetl, Zháňal, Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Bláha, Prudek, Buhaj, Čápek, Papp, Kučera
    Trenér: Michal Konečný