Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)

57:39
    Síly na ledě se srovnají. Za hru vysokou holí si dvě minuty na trestné odsedí hostující Dittrich.

56:22
    Za nedovolené bránění vyloučen na dvě minuty domácí Martin Varga, Bobrům se tak komplikují plány na vyrovnání zápasu.

55:47
    Veliká šance hostujícího Kučery, který pálil z úhlu do odkryté brány, Vydržel s velkou dávkou štěstí kryje.

46:39
    Za podražení vyloučen hostující Zháňal. Bobři mají šanci na snížení skóre.

44:33
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Po velmi pěkné souhře hostujících hráčů se dostal sám před domácího brankáře ONDŘEJ KUBÁČ a zkušeně blafákem jej i překonal.
    Asistence: Radek Zháňal, Lukáš Nováček.

38:59
    Za hákování vyloučen na dvě minuty domácí Finkes. Břeclav má šanci na konci třetiny zvýšit svůj náskok.

33:33
    Zároveň vyloučen také domácí Škumát za nesportovní chování, deset minut osobní trest.

33:33
    Domácí si teď aktivní hrou vynutili hned dva fauly. Valmez tak bude hrát přesilovku pět na tři a tím tedy velkou šanci na vstřelení branky. Na trestnou odchází hostujcí Dittrich a Prudek, podražení a hákování.

32:49
    Břeclav otáčí stav utkání. Hostující MARTIN MIKLÍK napřáhl a zamířil přesně do sítě.
    Asistence: Dominik Tobola.

27:36
    Hosté si přesilovku zkusí znovu. Za držení je na dvě minuty vyloučen domácí Kundrátek.

24:41
    Za hru vysokou holí je vyloučen domácí Kysučan.

22:13
    Martiník se sám dostal do výborné šance až před Šurého. Nedal, byl však faulován, domácí si zahrají přesilovku. Na dvě minuty odchází hostující Buhaj za sekání.

19:00
    Domácí Tomiga vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

16:39
    A přesilovku si zahrají také hostující hráči. Na dvě minuty vyloučen domácí Finkes za sekání.

15:44
    Po nahození a následné teči srovnává stav utkání KRISTIAN KUČERA.
    Asistance: Dominik Tobola.

13:24
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A domácí se v přesilové hře gólově prosazují. Gulda napřáhl a MIROSLAV ŠKUMÁT tečoval, hostující gólman byl bez šance.
    Asistence: Petr Gulda, Martin Varga.

12:47
    Za podražení vyloučen hostující Dittrich na dvě minuty.

10:15
    Za Vydrželem teď zazvonila tyč.

05:46
    Za hákování vyloučen na dvě minuty hostující Tobola. Valmez si zahraje přesilovou hru.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 14. Škumát (Gulda, Mar.Varga) – 16. Kučera (Tobola), 33. Miklík (Tobola), 45. Kubáč (Zháňal, Nováček)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Svoboda) – Finkes, Gulda, Matušenko, Šimek, Tomiga, Zábojník, Fišera – Baroš, Kundrátek, Kysučan, Martiník, Randýsek, Slovák, Sprušil, Škumát, D.Varga, Mar.Varga
    Trenér: Jan Vavrečka

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Beneš, Svoboda, Novák, Dittrich, Hóss, Kacetl, Zháňal, Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Bláha, Prudek, Buhaj, Čápek, Papp, Kučera
    Trenér: Michal Konečný