Hokejová Liga mistrů (7. října 2014) (kon.)
Hokejová Liga mistrů (7. října 2014)

Úterý 07.10.2014, 12:00Hokejová Liga mistrů

22:31
    Z českých celků dokázal zvítězit pouze Zlín, který na domácím ledě přehrál německý Berlín poměrem 4:2.

21:26
    PSG Zlín – Eisbären Berlin 4:2

Český celek opět odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek. Čtvrtý gól domácích přidal Roman Vlach, pro kterého je to již druhá branka v dnešním utkání.

21:21
    Pardubice ukončily druhou třetinu s dvougólovým náskokem. Italskému celku se sice podařilo snížit, ale ve 36 minutě Nahodil tvrdou ranou rozradostnil hrstku pardubických fanoušků, která dorazila až do Bolzana.

21:17
    PSG Zlín – Eisbären Berlin 3:2

Český celek se dokázal prosadit a zvýšit své vedení na dvě branky, avšak hned poté berlínští lední medvědi vrací úder, Zlín tedy stále vede jen o jednu branku.

20:47
    Pardubice vedou o dvě branky. Hned ze začátku druhé třetiny dopravil kotouč za brankovou čáru Ščotka, který tvrdou ranou od modré čáry překvapil gólmana Hübla.

Naopak Zlín o své vedení přišel, v 36. minutě mu ho vzal Mulock.

19:53
    Do vedení se ve třinácté minutě dostává Zlín zásluhou Popelky!

19:12
    Finský celek zvládá koncovku zápasu lépe. V 55. minutě se prosadil Dave Spina!! Vítkovice mají na vyrovnání velice málo času.

19:05
    Deset minut před koncem zápasu SaiPa vyrovnává. Rony Ahonen od modré propálil Dolejše.

18:50
    Třinec prohrává už o čtyři branky. Pekka Jormakka se prosadil podruhé v utkání a zvyšuje náskok svého týmu.

18:24
    Tappara má zápas s Třincem pevně ve svých rukách, třetí branku přidává hned na začátku druhé třetiny Jormakka.