Irsko – Gibraltar 7:0 (kon.) | Skotsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Arménie – Srbsko 1:1 (kon.) | Polsko – Německo 2:0 (kon.) | Finsko – Řecko 1:1 (kon.)
Sev. Irsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Albánie – Dánsko 1:1 (kon.)
Irsko
7:0 (3:0)
Gibraltar
Sobota 11.10.2014, 18:00 • Dublin Arena, Dublin, Irsko. • Kvalifikace ME

70
    Dvacet minut před koncem je tu poslední střídání domácí ekipy. Robbie Brady přichází do útoku místo záložníka Stephena Warda.

63
    Dvojité střídání v domácím týmu. Z placu odchází střelec hattricku Robbie Keane, který přepouští místo na hřišti kolegovi z útoku Darylu Murphymu. Zároveň nahrazuje Wese Hoolahana útočník Kevin Doyle. Domácí tak budou hrát zhruba třicet minut v novém útočném složení.

60
    Třetí střídání hostí. Gólman Jordan Perez si užívá ovací dublinského stadionu a přepouští své místo v brance Jamiemu Robbovi.

57
    Druhé střídání hostů, kteří by si přáli na chvíli zastavit brankostroj Irska. Kapitán Roy Chipolina odchází ze hřiště a přenechává místo na hřišti Yoganu Santosovi. Kapitánská páska je nyní na ruce Josepha Chipoliny.

46
    Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Rafael Bado, přichází Robert Guiling.

Tomáš Lysý

Branky: 6. Keane (McGeady), 14. Keane (Hoolahan), 18. Keane (pen.), 46. McClean (Keane), 51. Perez (vla.), 53. McClean (Keane), 56. Hoolahan

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 5:1.
    Irsko: Forde – Meyler, O´Shea, Wilson, Ward (70. Brady) – McGeady, Hendrick, Gibson, McClean – Hoolahan (63. Doyle), Keane (C) (63. Murphy).
    Náhradníci: Elliot, K. Westwood – Whelan, Pilkington, Quinn, Long, Brady, Doyle, Murphy, Stokes, Walters, Clark.

Gibraltar: Perez (60. Robba) – Wiseman, R. Casciaro, R. Chipolina (C) (57. Santos), J. Chipolina – Payas – Perez, Bado (46. Guiling), Walker, Gosling – L. Casciaro.
    Náhradníci: Robba, Coleing – Artell, Sergeant, Santos, Garcia, Lopez, K. Casciaro, Priestley, Hernandez, Guiling, Bosio.

Rozhodčí: Leontios Trattou – Michael Soteriou, Charalambos Charalambous – Sotiris Viktoros (všichni Kypr)

Diváci: 35123