Karlovy Vary B – Ústí n/L 0:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary B
0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 12.10.2014, 13:10 • Zimní stadion v Sokolově, Boženy Němcové 1780, Sokolov • Regionální liga mladšího dorostu

Slovan dnes vyhrál v Sokolově nad Karlovými Vary "B" v poměru 6:0. Jakub Štochl, Sebastian Dörner i Dmytro Batryn zaznamenali po dvou přesných trefách.

Pro dnešní den je to ode mě vše a teším se na počtenou opět někdy příště.
    Hezký zbytek dne. Tereza Košťálová (15:30:20)

60:00

57:59
    Pavel Koco (KVB) si musí odsedět dvě minuty v boxu trestoměřičů za zdržování hry. Vyhodil puk mimo hřiště.

57:02
    Oddechový čas pro hosty.

56:30
    Karel Štěrba (KVB) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

55:24
    Martin Doubek (KVB), Pavel Farar (KVB) a Mario Tipán (UNL) obdržují dvě minuty za hrubost.

53:37
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Autorem branky je JAKUB ŠTOCHL. Asistence: Erik Mareš.

51:13
    Jaroslav Vašíček (KVB) potrestán dvěma minutami za hákování, zároveň Tomáš Jílek (KVB) získává osobní trest za nesportovní chování.

49:30
    Pavel Farar (KVB) inkasuje dvouminutový trest za sekání.

47:41
    Sebastian Dörner (UNL) obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.

46:41
    Daniel Zavřel (KVB) inkasoval menší trest za nedovolené bránění.

40:01

Ve druhé části zůstalo konto domácího Lejčíka čisté, ale Slovan vstřelil dvě branky.

40:00

38:40
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Tomáš Čermák a Erik Mareš.

30:16
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Tomáš Čermák a Jakub Štochl.

Dnešní utkání sleduje 36 diváků.

29:35
    Michal Maydl při nájezdu selhal, Ondřej Lejčík zůstává nepřekonán.

29:35
    Trestné střílení provede Michal Maydl.

29:35
    Za sevření puku v brankovišti Pavlem Vidličkou (UNL) bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch domácích.

27:20

26:54

25:20
    Dmytro Bytryn (UNL) dostává dvě minuty za hrubost.

24:56
    Michal Fečo (KVB) odpykává dvouminutový trest za hrubost.

20:01
    Střídání v brankovišti domácích. Jana Radostu střídá Dominik Heger.

20:01

V první třetině hosté převálcovali Karlovy Vary třemi góly a tím získali značný náskok před druhou dvacetiminutovkou.

20:00

19:22

18:55
    Gól v oslabení! Autorem branky je DMYTRO BATRYN. Asistence: Marek Veselý a Martin Štěpánek.

17:18
    Jakub Herák (UNL) si musí odsedět dvě minuty za podražení.

14:15
    Autorem branky je JAKUB ŠTOCHL. Asistence: Marek Veselý.

12:56
    Autorem branky je DMYTRO BATRYN. Asistence: Pavel Gottfried.

08:57

06:57
    Hráčská lavice Karlových Varů dostává dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Lisý (KVB).

00:01

HC Energie Karlovy Vary "B": Radosta (Heger) – Koco, Doubek, Cankov, Zavřel, Kořán, Štěrba – Šťastný, Maydl, Jílek – Pašek, Hafijanič, Jaroslav Vašíček – Bubeliny, Navrátil, Lisý – Fečo, připraven Farar. Trenér: Rostislav Kurfürst.

HC Slovan Ústí nad Labem: Lejčík (J. Volke) – Štochl, E. Mareš, M. Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, Chmela – Dörner, T. Čermák, M. Veselý – Batryn, Herák, Harkabus – Tipán, Gottfried, Janoušek – Patera ml. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: doplníme.

Z technických důvodů budeme z utkání přinášet jen důležité informace.

Poslední vzájemné zápasy HC Energie Karlovy Vary "B" a Slovanu Ústí nad Labem (sezóna 2012/2013):

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Energie Karlovy Vary "B" 16:1 (5:0, 6:0, 5:1)
    HC Energie Karlovy Vary "B" – HC Slovan Ústí nad Labem 5:4 sn (4:0, 0:2, 0:2 – 0:0 – 1:0)

Začátek sezóny z pohledu obou celků:

1. kolo:

HC Stadion Litoměřice – HC Energie Karlovy Vary "B"
    5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
    2. kolo:
    Chomutov "C" – HC Energie Karlovy Vary "B"
    3:7 (1:2, 2:3, 0:2)
    3. kolo:
    HC Energie Karlovy Vary "B"
    – Chomutov "B"
    3:6 (0:1, 1:2, 2:3)
    4. kolo:
    HC Příbram – HC Energie Karlovy Vary "B"
    1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
    5. kolo:
    – SK HC Baník Most
    8:1 (1:0, 3:1, 4:0)
    6. kolo:
    HC Junior Mělník – HC Energie Karlovy Vary "B"

5:3 (0:1, 5:1, 0:1)

Příjemné sobotní odpoledne ze Sokolova, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 7. kola ELIOD ligy mladšího dorostu. Mladší dorostenci HC Energie Karlovy Vary "B" vyzvou mladší dorost HC Slovan Ústí nad Labem.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 13:10 hod.

Stadion:
    Zimní stadion v Sokolově, Boženy Němcové 1780, Sokolov;
    souřadnice: 50°10'18.282" s. š., 12°39'9.439" v. d.;
    kapacita: 5 000 míst

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 13. Batryn (Gottfried), 15. Štochl (Veselý), 19. Batryn (Veselý, Štěpánek), 31. Dörner (Čermák, Štochl), 39. Dörner (Čermák, Mareš), 54. Štochl (Mareš)

HC Energie Karlovy Vary B: Radosta (21. Heger) – Koco, Doubek, Cankov, Zavřel, Kořán, Štěrba – Maydl, Jílek, Pašek – Hafijanič, Jaroslav Vašíček, Bubeliny – Navrátil, Lisý, Fečo, připraven Farar. Trenér: Rostislav Kurfürst.

Rozhodčí: Pýcha – Vilhelm, Peumschmid