Itálie – Slovensko 3:1 (kon.) | Chorvatsko – Anglie 1:2 (kon.) | Německo – Ukrajina 2:0 (kon.)
Portugalsko – Nizozemsko 5:4 (kon.) | Španělsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Island – Dánsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Francie 4:1 (kon.)
Španělsko
1:2 (0:1)
Srbsko
Úterý 14.10.2014, 18:00 • Stadion Ramona de Carranzy, Cádiz • Kvalifikace ME U21

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji příjemný večer. (20:06:05)

Střely na branku: 6:3
    Střely mimo branku: 11:3
    Rohové kopy: 8:1
    Žluté karty: 3:6

Jsme svědky dalšího obrovského překvapení v rámci mezinárodního fotbalu. Tentokrát jsou obětmi supervýsledku mladíci ze Španělska.
    Španělé byli celý zápas lepší, avšak po vlastní brance Ňígueze se nemohli dlouho dostat do velké šance. Až v 91. minutě se trefil Pablo Sarabia a zdramatizoval zápas. Minutu po něm měl stoprocentní šanci El Haddadi, jenže skvěle chytající Dmitrović zachránil Srby a z protiútoku udeřil Kostić a poslal tak srbské mladíky na ME 2015, na kterém tedy bude chybět Španělsko, které vyhrálo dva poslední evropské šampionáty.

90+6

90+6
    Isco ještě předvedl zbytečný faul a je dalším hráčem se žlutou kartou.

90+5
    Rohový kop pro domácí končí po faulu na Dmitroviće hvizdem hlavního rozhodčího.

90+4
    Střelec Kostić inkasuje ještě žlutou kartu za svlečení dresu.
    KOSTIć - 1:2

90+4
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Předhozí stoprocentní šance musí Španěly mrzet o to víc, žez rychlého brejku propálil Arrizabalagu FILIP KOSTIĆ. Asistence: Aleksandar Kovačević

90+3
    Munir El Haddadi byl úplně sám před Dmitrovićem, ale ten ho fenomenálně vychytal!
    SARABIA - 1:1

90+1
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Ale je tady vyrovnávací branka. K vidění bude ještě obrovské drama! Nabídka PABLA SARABII prošla celým pokutovým územím a zapadla přesně k tyči.

90
    Německý sudí nastavuje pět minut. Tohle už Španělé podle mě otočit nestihnou.

90
    Isco předal na hranici vápna míč Óliveru Torresovi, který minul bránu hostů tak o pět metrů.

89
    Skvělá práce Mijailoviće, který opět vybojoval faul na svou osobu.

88
    Španělé získali balón a rychle míří k Dmitrovićovi.

87
    Španělé se nemohou dostat k míči. Nyní fauloval Sergi Gómez.

86
    Sergi Roberto ztratil míč a protiútok hostů zastavil faulem. Rozhodčí Zwayer mu ukazuje žlutou kartu.