Nové Zámky – Dunajská Streda 1:3 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
0:3 (0:2)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Úterý 14.10.2014, 15:30 • MFK Zemplín Michalovce • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Je tu koniec a po skóre 0:3 postupujú hráči hostí – Zlaté Moravce. Tie dokázali skvelo využiť v prvej dvadsaťminútovke dva priame kopy a rýchlo sa dostali do vedenia. Michalovce boli koncom prvého a aj celý druhý polčas lepším mužstvom. Držali hostí pod tlakom a mali viacero šancí na skórovanie. Moravce si držali obranu pevnú ako kameň a hlavnú zásluhu na tom mal brankár Novota. Ten viacerými skvelými zákrokmi podržal svoj tím. Michalovce sa snažili, ale dnes to nevyšlo. Nesmú sa hanbiť za dnešný výkon. S konštatovaním. že sme videli veľmi dobrý futbal na vysokej úrovni sa s vami lúčim a prajem pekný večer. (17:26:52)

90+3

90+2
    Zlaté Moravce si ustrážili dnešný náskok a je tu koniec.

90+1
    Domáci priaznivci už pomaly odchádzajú, nemôžu sa pozerať na tento stav. Michalovce spálili ďalšiu šancu.

90
    Tubonemi predviedol strelu z otočky a tej nechýbalo veľa. Je tu nadstavenie.

89
    Turíkov center predĺžil Tubonemi. Našiel len Leška, ale aj ten bol ďaleko a zdržal celú rozohrávku.

88
    Hostia sa dostali do rýchleho protiútoku. Raška predviedol ďalší dobrý zákrok a zamedzil zvýšeniu čísla v kolónke hostí.

86
    Hlavný rozhodca si dnešným výkonom mnoho sŕdc domácich priaznivcov nezískal. Aj v 86.minúte neusmernil hráčov a tí nevedeli čo majú robiť.

85
    Hráči Zlatých Moraviec si z hráčov Michaloviec chceli spraviť dobrý deň. Mali šancu skórovať do prázdnej brány, no namiesto toho si rýchlo nahrávali v päťke. Raška predviedol skvelý zákrok a vysmial hráčov hostí.

84
    Strela Kuncu bola veľmi nepresná. Vykopávať bude znova Novota.

83
    Rozohrávka hostí trvá dlho predlho a každou sekundou sú bližšie ku postupu.

82
    Dnešné stretnutie sleduje 925 divákov.

81
    Po dlhom čase sa dostali na útočnú polovicu hráči hostí. Valenta si nepripísal ďalší gól. Raška skúsene chytil.

80
    Posledných desať minút dnešného stretnutia je pred nami. V nich sa budú domáci snažiť o nemožné, t.j. strelenie troch gólov.

79
    Vernon De Marco poslal tvrdú strelu pod brvno, dnes skvelo chytajúci Novota ju vytlačil na roh.

78
    Zemplínčania stále pred šestnástkou súpera, stále sa im nedarí nájsť recept na domácu obranu hostí.

77
    De Marcova hlavička nezmenila skóre. Novota chytil loptu do rukavíc.

76
    Domáci ešte neskladajú zbrane. Majú približne štvrťhodinu na strelenie troch gólov.

75
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Nikolić, prichádza Gregora.