Česko – Rusko 0:3 (kon.)
Česko
0:3 (0:1)
Rusko
Úterý 14.10.2014, 15:00 • Shamrock Park • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Střely celkem: Česko 4:14 Rusko.
    Střely na branku: Česko 1:7 Rusko.
    Střely mimo branku: Česko 3:7 Rusko.
    Rohové kopy: Česko 5:2 Rusko.
    Zákroky brankářů: Česko 4:1 Rusko. (16:56:20)

Rozhodčí Gözübüyük dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Česko nestačilo na Rusko a podlehlo mu 0:3. Rusové šli do vedení ve 33. minutě, když Šejdajev překonal Nemravu. Češi se snažili a ve 42. minutě volali po vyrovnávací brance, avšak Toml brankáře Rudakova nepřekonal. Do druhého poločasu nastoupili Rusové opět silní a v 64. minutě navýšil vedoucí skóre, to se totiž trefil Žemaletdinov. No a v 84. minutě si druhý svůj druhý gól připsal Šejdajedv. Český tým toho dnes příliš nepředvedl a zajímavé šance ani neměl, jen snad v 89. minutě, když Batka trefil brankovou konstrukci. Rusko zvítězilo zaslouženě. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90+2

89
    Januška zahrával rohový kop a centrem našel Batku, který se dostal ke střele, avšak trefil pouze brankovou konstrukci. To byla obrovská šance Česka.

86
    Volný přímý kop si vzal na starost Chodžanijazov a rozhodl se pro střelu, avšak ta mu nesedla a balon se mezi tři tyče nevešel.

86
    Aleš Matějů vyfasoval žlutou kartu a Rusko bude zahrávat volný přímý kop.

84
    Rusko právě vstřelilo branku!
    RAMIL ŠEJDAJEV dnes podruhé překonává Nemravu a posílá Rusko do tříbrankového vedení. Na gól přihrával Golovin.

83
    Nicméně Česi se s balonem dlouho nepomazlili a znovu ho odevzdali svému soupeři.

81
    Standardní situaci si vzal na starost Januška, který rozehrál nakrátko a Česko se pohybuje s balonem ve středu hřiště.

81
    Faulovaný byl Zorvan, a tak bude Česko rozehrávat.

80
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází ukáš Sadílek, přichází Jiří Januška.

79
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Aleksandr Zujev, přichází Aleksej Gasilin.

78
    Šejdajev dnes poněkolikáté v akci, avšak i tentokrát Nemrava jeho pokus likviduje.

77
    Rusové získali míč pro sebe a okamžitě vyrazili do protiútoku. Dobrou přihrávku obdržel Gulijev a poté vystřelil, ale jeho pokus byl nepřesný.

75
    Sadílek zahrával volný přímý kop, ale ani Česko svého soupeře neohrozilo.

75
    Chodžanijazov zahrával volný přímý kop, ale nikdo ze spoluhráčů se k centrovanému míči nedostal. Navíc Paršikov pak fauloval.