Kladno – Chomutov 3:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 6:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 1:3 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 2:1 (po pr.) | Havířov – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Zlín – Třinec 1:0 (kon.)
Olomouc – Vsetín 0:0 (odl.) | Jihlava – Písek 8:0 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:6 (kon.)
Slavia – Letňany 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 3:6 (kon.)
Berani Zlín
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 18.10.2014, 14:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

59:51
    Komplikace pro domácí. Strmiska usedá na trestnou za podražení.

59:14
    Třinec hraje bez gólmana.

52:44
    Strmiska šel se svým kolegou do přečíslení. Jeho nahrávka, ale jen o kousek nenašla hůl zlínského útočníka, který byl jinak v dobré palebné pozici.

48:53
    Hrehorčák byl před Lingem, udělal kličku, zlínský brankář už ležel a z úhlu se snažil dostat puk do sítě. Ten poskakoval někde na brankovišti a odtud ho domácí poslali alespoň na modrou.

40:09
    Hned po buly musel čelit Ling střele Poruby z kruhu. Navíc útočník Třince se poté dostal do konfliktu se Sirotou. Na trestnou ale usedá Roman s Werbikem, za držení protihráče.

34:28
    Werbik si počíhal na přihrávku a z první vypálil na hranici kruhu. Hlaváč však stačil přemístit svůj beton a podržel svůj tým.

32:57
    Hákování Hamana rozhodčí viděl a tak třineckému hráči uděluje dvě minuty.

30:45
    Dlabaja hledal zpoza brány přihrávkou Mika, ale ten jeho pas těsně minul. Jinak by zřejmě trefil odkrytou síť.

28:00
    Sirota fauloval Porubu a ten se rozjel k nájezdu. Párkrát si prohodil kotouč, naznačil rameny kličku a zvolil střelu na lapačku, která ale končí mimo.

28:00
    Máme tady trestné střílení pro Třinec!

23:38
    Dobrá šance Třince. Útočník hostí dostal přihrávku před bránu, ale jeho střela z první skončila mimo. Na trestnou ale usedá Karafiát, který obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

19:19
    Opět drží ševce nad vodou Ling! Radzienciak se dostal za domácí obranu, jel sám na zlínského brankáře, ale ten jeho záměr vystihl a lapil kotouč do lapačky.

15:19
    Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty hostující Kofroň.

14:52
    Ling dvakrát skvěle zasáhl. Nejprve po rána z kruhu vyrazil kotouč a poté se strhla přetlačovaná kolem jeho brány. Ke kotouči se nakonec dostal Stuchlík, měl před sebou odkrytou klec, ale Ling se stačil rychle zvednout, přemístit a vyrazit jeho střelu.

13:00
    Dlouhou pasáž bez přerušení zastavuje faul Zlína. Jenáček vyhodil puk mimo kluziště z vlastní obranné třetiny a jde na trestnou za zdržování hry.

10:57
    Flok byl v dobré palebné pozici na kruhu a před ním už stál jen Ling, ale svou ostrou ránu poslal jen na zadní mantinel.

08:39
    Peška posílal kotouč před branku, kde si na přihrávku najel Strmiska, ale byl asi až příliš blízko brankáři a tak puk poslal jen do betonu Hlaváče.

05:43
    Ovšem přesilovka Zlína končí. Peška si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění. Bude se tedy hrát 4 na 4.

05:06
    Další vyloučení na straně Třince. Dvě minuty si odsedí Roman za hrubost.

03:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí přesilovku využívají. Poté co Oceláři vyhodili puk až k Lingovi, dostal NICOLAS WERBIK puk do jízdy, z kruhu vystřelil a našel mezírku ve výstroji Hlaváče. Asistence: Martin Padrnos, David Peška.

01:41
    Za podražení na trestnou putuje hostující Adámek, který si odsedí dvě minuty. Zlín si zahraje první přesilovku zápasu.