Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers využívají přesilovou hru! Streit nabil do levého kruhu CLAUDU GIROUXOVI, který ihned vypálil a Lehtonenovi prošel puk mezi jeho betony. Asistence: Mark Streit, Jakub Voráček.

62:09
    Jenže dvě minuty za hákování dostává Trevor Daley (DAL), a tak budou Flyers hrát další přesilovku proti třem.

59:57
    Jamie Benn (DAL) dostává dvě minuty za zahraní puku rukou po vhazování.
    Michael RAFFL - 5:5

56:07
    Tak to je neuvěřitelné co se nyní v Dallasu děje. Hosté se dostali do svého útočného pásma, kde Voráček nahrál do pravého kruhu MICHAELU RAFFLOVI, který ještě chtěl přihrát puk svému spoluhráči, ale touš si do vlastní sítě srazil Daley. Asistence: Jakub Voráček, Mark Streit.
    Jason SPEZZA - 5:4

55:00
    Dallas právě vstřelil branku!
    Jenže Stars si své vedení berou okamžitě zpět! Jordie Benn vypálil od modré čáry a jeho střela sice nemířila do hostující brány, ale kotouč zde dokázal tečovat u tyče stojící JASON SPEZZA, který vstřeluje svůj první gól v dresu Stars. Asistece: Jordie Benn, Tyler Seguin.
    Jakub VORÁČEK - 4:4

54:14
    Flyers vyrovnávají stav utkání! Giroux nahrál mezi kruhy Schutzovi, jehož střelu dokázal Lehtonen vyrazit svou lapačkou přesně na hůl JAKUBA VORÁČKA, který už jej dopravil za záda domácího brankáře. Asistence: Nick Schultz, Claude Giroux.
    Andrew MacDONALD - 4:3

48:32
    Flyers využívají přesilovou hru! Read přihrál kotouč na modrou čáru, kde ho Del Zotto posunul na ANDREWA MACDONALDA, jehož dělovka skončila až za zády domácího brankáře. Asistence: Michael Del Zotto, Matt Read.

46:39
    Philadelphia bude hrát přesilovou hru, protože Jordie Benn (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

43:34
    Matt Read (PHI) dostává dvě minuty za vražení na hrazení, a Dallas tak bude hrát svou třetí přesilovou hru v utkání.
    Jamie BENN - 4:2

39:29
    Tak to je parádní koncovka ze strany Stars v druhé třetině! Dallas nahodil puk do útočného pásma, kde jej v rohu kluziště vybojoval Spezza na Seguina, který touš ihned poslal před bránu Flyers, kam si najížděl JAMIE BENN, jenž poslal puk přesně pod břevno Masonovy brány. Asistence: Tyler Seguin, Jason Spezza.
    Trevor DALEY - 3:2

38:33
    Stars využívají přesilovou hru! A skoro totožně, jako tu první. Spezza opět nahrál k pravé tyči Seguinovi, jenž však tentokrát úmyslné nahrával zcela volnému TREVORU DALEYMU, jenž se svou pohotovou střelou překonal Masona. Asistence: Tyler Seguin, Jason Spezza.

38:17
    Dallas bude hrát svou druhou přesilovou hru a opět je to potom co bylo příliš mnoho hráčů Flyers na ledě.

32:39
    McKenzie postrčil puk na Hemského, který se z pravé strany hnal na Masona, ale český útočník netrefil touš mezi tři tyče hostující brány.

24:02
    A tak se následně do úniku hnal Giroux, kterému se však nepodařilo překonat Lehtonena.
    Erik COLE - 2:2

22:46
    Tak to byla nádherná akce domácích! Dillon dlouho držel puk za svou bránou a následně jej poslal až skoro do útočného pásma na Horcoffa, který z levé strany poslal puk před bránu Philadelphie, kde si najel ERIK COLE, jenž už usmernil touš za Masonova záda. Asistence: Shawn Horcoff, Patrick Eaves.

17:42
    Giroux byl zcela sám mezi kruhy a už se mohl zeptat Lehtonena, kam to chce, ale kanadský útočník zcela minul domácí bránu.

16:05
    Flyers budou navíc hrát přesilovou hru, protože dvě minuty dostává domácí kapitán Jamie Benn (DAL).
    Brayden SCHENN - 1:2

15:09
    Flyers otáčejí vývoj utkání!!! Od modré totiž vystřelil L. Schenn a jeho střelu srazil Jo. Benn přesně na hůl BRAYDONA SCHENNA, který už jen poslal puk do odkryté brány Dallasu. Asistence: Luke Schenn, Steve Mason.
    Sean COUTURIER - 1:1

13:16
    Flyers velice rychle vyrovnávají! MacDonald vystřelil od modré čáry a jeho pokus dokázal tečovat Umberger a puk sice nemířil do brány Stars, ale u brány se do něj ještě vložil SEAN COUTURIER, který už dopravil touš až do domácí svatyně. Asistence: R.J. Umberger, Andrew MacDonald.
    Trevor DALEY - 1:0

11:32
    Stars využívají přesilovou hru! Spezza přihrál na levou stranu Seguinovi, který mu chtěl vrátit puk před hostující bránu, ale touš prošel až na TREVORA DALEYHO, jenž ihned vystřelil a dostal puk až do hostující brány. Asistence: Tyler Seguin, Jason Spezza.

10:51
    Na ledě nyní bylo příliš mnoho hráčů v bílém, a tak si lavička Philadelphie vysloužila dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

08:58
    Mason nyní vyrazil střelu Roussela přesně na hůl Seguina, jenž však se svou dělovkou trefil tyč hostující klece!

06:46
    Je tu první vyloučení v utkání. Na trestnou lavici míří domácí Tyler Seguin, který dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Daley (Seguin, Spezza), 23. Cole (Horcoff, Eaves), 39. Daley (Seguin, Spezza), 40. Benn (Seguin, Spezza), 55. Spezza (Benn, Seguin) – 14. Couturier (Umberger, MacDonald), 16. B. Schenn (Schenn, Mason), 49. MacDonald (Zotto, Read), 55. Voráček (Schultz, Giroux), 57. Raffl (Voráček, Streit), 63. Giroux (Streit, Voráček)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Nemeth, Connauton – Ja. Benn, Seguin, Eaves – Cole, Spezza, Hemský – Garbutt, Eakin, Roussel – Horcoff, Fiddler, McKenzie.
    Trenér: Lindy Ruff.

Philadelphia Flyers: Mason (41. Emery) – Grossmann, Streit, MacDonald, Schultz, Del Zotto, L. Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – B. Schenn, Bellemare, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, VandeVelde, Jones.
    Trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Devorski, Dwyer – Gibbs, Panchich

Diváci: 18 532