Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Arizona Coyotes
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
St. Louis Blues
Neděle 19.10.2014, 03:00 • Gila River Arena • NHL

Děkuji vám za pozornost a loučím se s vámi, někdy příště u dalšího onlajnu na počtenou! (05:49:23)

3. Lauri Korpikoski (ARI) 1+0

Střely na branku: 25:36 (7:15, 8:8, 10:13)

Dnešní utkání sledovalo 11100 diváků.

Zápas nám skončil a Blues si díky skvělému výkonu dokráčeli pro dva body!
    Do vedení se dostali v 18. minutě po brance Davida Backese v přesilové hře. Další gól padl až ve 32. minutě, když se prosadil Alexander Steen. O 72 sekund později navýšil na 3:0 v přesilové hře Jaden Schwartz. Ten otevřel i skóre třetí třetiny, když se trefil po 55 sekundách jejího průběhu. V 51. minutě se dokázali prosadit i domácí, když přesilovou hru využil Lauri Korpikoski. O chvíli později se ovšem opět radovali hráči St. Louis, když svou první branku v NHL dal Jori Lehterä. A aby toho nebylo málo, 3 sekundy před koncem utkání dovršil Jaden Schwartz hattrick gólem na konečných 1:6.

60:00
    Jaden SCHWARTZ - 1:6

59:57
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné, Blues dnes hráli čtyři přesilové hry a všechny se jim podařilo využít! A co tomuto gólu přikládá na kráse je dovršený hattrick JADENA SCHWARTZE, který dorazil střelu Shattenkirka! Asistence: Kevin Shattenkirk, Jori Lehterä.

59:40
    Tarasenko dostal loktem do obličeje, za což Kyle Chipchura (ARI) pochopitelně obdržel dvě trestné minuty.

59:15
    Yandleův pokus mířil vysoko nad bránu.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

58:35
    Lindströmův pas před branku zblokoval Smith hokejkou.

58:01
    Nyní Oshie dostával přihrávku od Steena, na puk ovšem nedosáhl.

57:46
    Oshie se krásně uvolnil a zakončoval bekhendem, jenže puk pouze prolétl před Smithem.

57:24
    Sražený kotouč do ochranné sítě v útočném pásmu St. Louis.

56:59
    Před Ottem odehrál do bezpečí puk brankář Smith.

56:28
    Přečíslení 2 na 1 zakončoval po hattricku hladový Schwartz, Smith ale puk vyrazil ramenem!

56:02
    Dělovka Connora Murphyho končí v lapačce Allena!

55:45
    Erat neprošel přes dobře bránícího Berglunda.

55:22
    Allen zalehl puk a hra je přerušena, následuje komerční přestávka.

55:15
    Gagnerova přihrávka byla pro spoluhráče až moc dlouhá.

54:22
    Doan s Boedkerem v útočném pásmu bojovali o puk, obránci Blues ale byli v tomto souboji lepší.

54:05
    Shattenkirk bekhendovou přihrávkou hledal Backese, pas na něj ale neprošel.

53:55
    Bouwmeester mířil nad.

53:35
    Střelu Michálka Allen ukryl v lapačce.

53:26
    Erat se dostal ke střele a taktéž bránu netrefil.

53:08
    Chipchura ztratil puk ve vlastním pásmu a Schwartz mohl střílet, jenže branku minul.

52:45
    Kojoti jsou evidentně opaření a nedokážou se prosadit v útočném pásmu.
    Jori LEHTERÄ - 1:5

52:02
    Blues přesilovku využívají a opět odskakují na rozdíl čtyř branek! Přihrávku po levé straně dostal JORI LEHTERÄ, který propálil Smithe a vstřelil tak svou první branku v NHL! Asistence: Alexander Steen, Kevin Shattenkirk.

51:14
    A další vyloučení, tentokráte faulovali ale domácí, konkrétně Martin Erat (ARI).
    Lauri KORPIKOSKI - 1:4

50:28
    Arizona právě vstřelila branku!
    Kojoti se přecijen prosazují a snižují na 1:4! Ekman-Larsson nahrál na Doana, který stál za brankou a skvěle našel LAURIHO KORPIKOSKIHO, který propálil Allena a připravil ho tak o čisté konto! Asistence: Shane Doan, Oliver Ekman-Larsson.

50:17
    Doan se pokusil dotlačit puk za Allena zpoza branky, ten se ale nenechal!

49:51
    Střelu Ekman-Larssona taktéž Allen vyráží.

49:28
    Yandleův pokus vyrazil Allen před sebe.

49:14
    Za krosček je vyloučen Alexander Steen (STL).

49:10
    Dobrá střela Michaela Stonea od modré skončila v lapačce Jakea Allena.

48:36
    Doanova přihrávka z pravé strany nenašla správného adresáta.

47:38
    Schwartzova střela byla zblokována, puk se ale dostal ke Steenovi, který mířil nepřesně.

47:13

47:00
    Yandleův pas na Korpikoskiho byl příliš dlouhý.

46:14
    Doan posílal kotouč před branku, Allen ho ale podržel.

46:02
    Boedkerův pokus zblokoval Pietrangelo.

45:40
    Ekman-Larsson střelou zápěstím míjí.

45:22
    Vermette se dostával k dorážce, jenže Allen spolu s obránci udržel kotouč!

45:13
    Jaden Schwartz (STL) je vyloučen za podražení.

44:36
    Backes v dobré šanci šel po straně sám na brankáře, překvapivě ale volil přihrávku na Steena, který v této šanci ale minul!

44:26
    Pokus Stonea vyrazil Allen.

44:03
    Gagnerova střela šla vedle brány.

43:19
    Domácí dostali puk do útočného pásma, ale už neměli možnost si tam s ním pohrát.

43:04
    Tarasenko se krásně dostal k zakončení z mezikruží, Smith puk udržel.

42:47
    Bouwmeesterova střela šla mimo.

42:42
    Pokus Iana Colea drží v náruči Mike Smith.

42:33
    Steen si sjížděl z levé strany, ale svou střelou trefil pouze boční síť.

42:10
    Steve Ott (STL) a Kyle Chipchura (ARI) pochopitelně za tuto bitku inkasují pětiminutové tresty.

42:10
    Kyle Chipchura a Steve Ott shodili rukavice a poprali se, bitka skončila spíše remízou!

42:02
    Domácím se vůbec nedaří dostat se do útočného pásma.

41:17
    Steen dostal přihrávku před odkrytou branku, ale Smith dokázal vyrážečkou puk vyrazit nad branku!
    Jaden SCHWARTZ - 0:4

40:55
    A hned po vhazování dávají hosté svou čtvrtou branku! Jori Lehterä vyhrál buly přímo na hůl JADENA SCHWARTZE, který střílí svou dnešní druhou branku! Finský útočník si díky asistenci připisuje první bod v NHL. Asistence: Jori Lehterä.

40:52
    Hosté vyrazili do protiútoku, který po přihrávce od Lehteräho zakončoval Schwartz střelou přímo do Smithe.

40:01

Třetí třetina se nám blíží ke svému začátku.

Střely na branku: 15:23 (7:15, 8:8)

Skončila nám druhá třetina, ve které si hosté ze St. Louis vybojovali tříbrankové vedení. Nejprve se ve 32. minutě prosadil Alexander Steen, o minutu a 12 sekund později ho napodobil Jaden Schwartz.
    Za hosty dnes řádí především Vladimir Tarasenko, který si připsal asistence na všechny tři branky.

Třetí třetina začne přibližně v 5:03.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:46
    Ani on ovšem nezabránil dobré šanci hostů. Střelu Oshieho z dálky lapil Mike Smith!

39:30
    Michálek se objevuje zpět na ledě!

39:21
    Backesova přihrávka v přečíslení 2 na 1, které krásnou přihrávkou založil Oshie, byla zblokována.

39:11
    Dobrý pokus Korpikoskiho byl tečovaný, Allen ale podržel puk.

39:02
    Tvrdou ránu Gagnera udržel Allen.

38:38
    A protiútok zakončil střelou Jordan Leopold, Smith puk vyráží.

38:28
    Chipchura operoval v útočném pásmu, o puk ale přišel.

38:01
    Až do teď, kdy puk na střídačku vyhodil Antoine Vermette.

37:56
    A hosté se stále drží v útočném pásmu.

37:40
    Steen bojuje za brankou o puk.

37:13
    Hra se přerušuje pro přihrávku rukou, kterou se provnili hráči Arizony.

36:39
    A další.

36:22
    Zakázané uvolnění Arizony.

35:42
    Yandle střelou z dobré pozice minul branku Jakea Allena!

35:24
    Korpikoski uháněl sám dopředu, ale Jackman ho dobrým obranným zákrokem obral o kotouč.

35:13
    Střela Alexe Pietrangela sražená do ochranné sítě nad branku. Následuje komerční přestávka.

34:30
    Vermette dostal přihrávku do dobré pozice, ale měl problémy se zpracováním puku. Jeho následný pokus zblokoval Jay Bouwmeester.

34:17
    Steen za brankou prohrál souboj a přišel o kotouč.

33:57
    Střelu Ekman-Larssona zblokoval bránící Reaves.

33:28
    Domácí vyhazují puk na zakázané uvolnění.
    Jaden SCHWARTZ - 0:3

32:54
    Hosté přesto tuto přesilovou hru využívají! Tarasenko našel krásnou přihrávkou JADENA SCHWARTZE, který si v poklidu zpracoval kotouč a následně propálil Smithe! 0:3! Asistence: Vladimir Tarasenko.

32:39
    Tarasenko hledal před brankou Backese, přihrávka na kapitána Blues ovšem neprošla.

32:28
    Tarasenko přihrával rukou a hra byla tedy přerušená, Blues jsou navíc vykázáni z pásma.

32:19
    Michálek se ale po ošetření zvedá a dobruslí sám na střídačku. Není ale jisté, jestli bude ve hře pokračovat.

32:19
    Tarasenkův pokus zblokoval Michálek, který následně v bolestech zůstal ležet na ledě a hra se přerušuje.

32:08
    Hosty tento gól nabudil a Backes byl faulován za brankou. Dvě minuty pro Chrise Summerse za hrubost (ARI).
    Alexander STEEN - 0:2

31:42
    Blues se dostávají do dvoubrankového vedení! Tarasenkův pokus nejprve Smith dokázal vyrazit, k puku se ovšem dostal David Backes, který našel ALEXANDERA STEENA, jenž střelou z první překonal domácího brankáře a upravil tak na 2:0! Asistence: David Backes, Vladimir Tarasenko.

31:05
    Střela Tarasenka z dobré pozice byla sražena vedle branky.

30:50
    Ekman-Larsson se protlačil k zakončení, které ale zblokoval Pietrangelo.

30:46

30:30
    Ofsajd domácího týmu zastavil rodící se akci.

30:16
    Kevin Shattenkirk (STL) a Martin Erat (ARI) jsou pochopitelně vyloučeni na pět minut za šarvátku.

30:16
    Schwartze se rozhodl potrestat Kevin Shattenkirk, který na zem v souboji svalil Martina Erata!

30:09
    A opět. Schwartz vyhodil puk za cenu inkasování tvrdého hitu.

29:53
    Hosté se dokázali osvobodit od tlaku Kojotů.

29:29
    Střelu Ekman-Larssona z první Allen vyráží.

29:10
    K volnému puku před brankou se dostal Mikkel Boedker, ale jeho střelu z první Allen zlikvidoval!

28:51
    Blues hned na začátku oslabení vyhazují až za Smithovo branku.

28:46
    Ale ne na dlouho. Domácí teď zatlačili svého soupeře a vybojovali faul. Patrik Berglund (STL) dostává dvě minuty za hákování.

28:39

28:12
    Po střele Ekman-Larssona dorážel na brankovišti Gagner, Allen ale udržel kotouč!

27:49
    Hosté se osvobozují po výhozu Shattenkirka.

27:34
    Boedker střelou z otočky opět míjí!

27:04
    Boedker si vyměnil puk s Yandlem a poté minul branku!

26:39
    Hanzal se z ledu zvedal velmi těžce a do kabiny byl doprovozen za asistence spoluhráčů. Nevypadá to s ním vůbec dobře.

26:39
    Po Stoneově pokusu se snažil dorážet Hanzal, ovšem Allen puk udržel. To ovšem s pomocí faulu Jordana Leopolda (STL), který si odsedí dvě minuty.

25:53
    Podobně to udělal i Smith po pokusu Backese na druhé straně.

25:44
    Boedkerovu střelu si pohlídal Allen.

25:18
    Ott s Backesem se po obrovské chybě domácích při střídání dostali do velké šance, když šli ve dvou sami na brankáře! Druhý jmenovaný ale střelou z první zcela minul branku!

25:01
    Ott nahrával na Reavese, ten ale ze vzduchu nedokázal kotouč zpracovat.

24:35
    Kotouč se od mantinelu odrazil opět do hlediště. Bude se vhazovat v útočném pásmu Blues.

24:11
    Nyní se Keith Yandle dostal dokonce ke střele, která se od zadního mantinelu odrazila až pod Allena, který puk raději podržel.

23:41
    Yandle si nyní poradil s dobrým forčekingem Schwartze. A ne jednou.

23:33
    Puk byl po odpalu jednoho z bránících hráčů Arizony ztečován na tribunu.

23:25
    Střelecký pokus Oshieho zamířil mimo.

22:53
    Reavesův pas na Colea byl příliš prudký a puk došel až k Allenovi.

22:21
    Smith poslal dlouhý pas na McMillana, jenž chtěl vylepšit situaci přihrávkou na Vitaleho, ten ale na puk nedosáhl.

22:00
    V útočném pásmu velmi dobře operoval Jori Lehterä, neměl ovšem dostatečnou podporu spoluhráčů.

21:22
    Patrik Berglund vjel do útočného pásma až po svém spoluhráči – ofsajd.

21:05
    Steen se pokusil přihrávkou vylepšit situaci hostů při útočné snaze. Nevyšlo to.

20:45
    Coleův pokus vyrazil Smith do ochranné sítě nad ledem.

20:38
    Hanzal dostával přihrávku do dobré šance, ale zakončit nedokázal.

20:01

Podle posledních informací dnes už Paul Stastny hrát nebude.

Střely na branku: 7:14

První třetina je u konce, Blues po ní vedou 1:0. V celé třetině byli aktivnějším týmem, až to v 18. minutě během přesilové hry svým důrazem korunoval David Backes, který po Schwartzovo přihrávce před branku dorazil kotouč poté, co se to nepodařilo Tarasenkovi.

Druhá třetina začne přibližně ve 4:02.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:15
    Korpikoski chtěl přihrávkou vylepšit pozici pro jednoho ze spoluhráčů, puk se ale přes obránce Blues nedostal.

19:01
    Allen podržel kotouč, bude se vhazovat po jeho levici.

18:26
    Klinkhammer se snažil probít ke kotouči, ale nedokázal to. Obránci ho ubránili.

18:08
    Ofsajd St. Louis.

17:58
    Pietrangelo tvrdou dělovkou trefil tyčku Smithovy branky!

17:42
    Gól i po shlédnutí videozáznamu platí, St. Louis tedy vede 1:0!

17:42
    Rozhodčí ještě zkoumají opakovaný záznam hry!
    David BACKES - 0:1

17:42
    Hosté se prosazují a jdou do vedení 0:1! Po Steenově zmíněné dělovce mimo vrátil puk před branku Schwartz, kde se svým důrazem nejprve nedokázal prosadit Tarasenko, ale poté už to dokázal DAVID BACKES! Asistence: Vladimir Tarasenko, Jaden Schwartz.

17:35
    Steenova dělovka šla mimo.

17:24
    Za nedovolené bránění je vyloučen Oliver Ekman-Larsson (ARI). Budeme svědky první přesilové hry v dnešním utkání.

16:50
    Icing domácích.

16:32
    A Oshie se poté probil k zakončení, jenže v rozhodující chvíli minul branku Mikea Smithe!

16:23
    Ott dostal puk do útočného pásma.

16:09
    Na druhé straně zakončoval útok Doan, Allen podržel puk a následuje čtvrtá komerční přestávka.

15:59
    Berglund svým pokusem zcela minul bránu.

15:44
    Hráči St. Louis teď zajímavě kombinovali v útočném pásmu, finální přihrávky ale byly vždy zblokovány.

15:01
    Leopold dostal přihrávku do dobré pozice, jenže jeho střelu zblokoval Michálek.

14:45
    Backes si ze strany sjel ke Smithovi a poté vystřelil. Puk šel ale mimo.

14:09
    Korpikoskiho střela neprošla přes bránící hráče.

13:22
    Dobrý pokus Jadena Scwartze vyrazil Smith hokejkou!

13:00
    Teď se ale hosté dopustili chyby v defenzivě a potrestat jí chtěl Shane Doan, proti tomu byl Jake Allen.

Střely na branku 4:10 dokazují dosavadní převahu Blues.

12:41
    Berglundův pokus drží Smith v lapačce. Následuje další komerční přestávka.

12:28
    Icing Kojotů.

12:16
    Schwartz poslal skvělou zadovku na Tarasenka, který vystřelil z první, Mike Smith se ale stačil přesunout!

11:45
    Protiútok Coyotes zakončil střelou Klinkhammer, Allen jí zneškodnil.

11:37
    Backesova zadovka na Oshieho byla přečtená.

10:46
    Berglund ve velké šanci před Smithem nedokázal překonat domácího brankáře!

10:30
    Smith následně vyráží i střelu Shattenkirka od modré.

10:18
    Patrik Berglund se dostal k zakončení bekhendem, které nakonec vyrazil Smith!

09:51
    Schwartzův pas na Tarasenka byl sražený na střídačku.

09:28
    Vermette střelou z první mířil nad bránu.

09:19
    Ofsajd Arizony a komerční přestávka.

08:42
    McMillan se přes Shattenkirka dostal k zakončení, bránu ale minul.

08:30
    Backese obral v útočném pásmu o puk David Moss.

08:09
    Gagnerova střela z mezikruží sražená vedle branky.

07:23
    Nebezpečný Boedker před brankou, tentokráte puk vyráží Allen!

07:09
    Vermetteova střela byla ztečována Boedkerem mimo!

06:18
    Backes se snažil dostat přes bránící hráče, Hanzal ho ale obral o puk.

05:58
    McMillan sjížděl ze strany až před branku, ale jeho střelu bez problémů pokryl Jake Allen.

05:32
    Komerční přestávka.

05:20
    Jackmanova přihrávka na Steena šla do ofsajdu.

04:30
    Smith nyní vytáhl povedený zákrok lapačkou proti Tarasenkovo střele.

04:18
    Shattenkirk se krásně uvolnil podél pravého mantinelu a nahrával před branku, kde byl Lehterä. Puk na něj ale neprošel.

03:49
    Hanzal spěchal za pukem a předvedl povedený hit, kotouč ale nevybojoval a tak jdou dopředu opět Blues.

03:03
    Hosté se dostali sami z útočného pásma, neboť Pietrangelo na modré čáře nezachytil přihrávku.

02:51
    Oshieho pas před branku zblokoval Michálek.

02:21
    Nyní Lapierre posílal přihrávku před branku, nenašel ale žádného ze spoluhráčů.

01:51
    Lapierre za brankou přišel o kotouč.

01:30
    Nyní se hosté nedostali přes střední pásmo.

00:59
    Smith udržel střelecký pokus Lindströma. Mezitím Paul Stastny zamířil do šatny z neznámého důvodu.

00:30
    Erat dostal přihrávku před branku a střelou z první minul.

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledové ploše, resp. na střídačkách. Utkání nám brzy začne!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Summers, Murphy – Boedker, Vermette, Doan – Klinkhammer, Hanzal, Erat – Korpikoski, Gagner, Chipchura – McMillan, Vitale, Moss

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Cole, Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Leopold – Berglund, Backes, Oshie – Steen, Stastny, Lindström – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Kowal, LaRue – Racicot, Cvik.

Blues jsou opět považování za jednoho z favoritů. Zatím na svém kontě mají po třech zápasech tři body.

V prvním duelu hráli Blues s Rangers, finalistovi Stanley Cupu ovšem podlehli 2:3. Následně doma přivítali Calgary a vyhráli 4:1. Další duel sehráli s LA a ačkoliv měli v zápase 43 střel, tak prohráli 0:1 po nájezdech. Jonathan Quick opět zářil.

Nejproduktivnějším hráčem je letní posila Paul Stastny (1+3). Obránce Kevin Shattenkirk je v produktivitě klubu druhý se třemi asistencemi.

Doposud všechny zápasy odchytal Brian Elliott, který z 67 střel inkasoval čtyřikrát. Dnes by měl poprvé v sezoně dostat prostor Jake Allen.

Arizona zatím odehrála tři zápasy a dvakrát zvítězila. Třikrát z toho hrála doma.

V úvodním utkání podlehla 2:6 Winnipegu, poté ale zdolala Kings v prodloužení 3:2. Naposledy vyhrála přestřelku s Edmontonem 7:4.

Produktivitu týmu vede Mikkel Boedker se šesti body (5+1). Nejproduktivnějším obráncem je Keith Yandle (0+4).

Dva ze tří zápasů odchytal Mike Smith, který z 54 střel inkasoval až desetkrát. Jeho kolega Devan Dubnyk chytal v zápase s LA a z 26 střel propustil za svá záda pouze dvě.

V týmu působí hned trio Čechů. Martin Erat má na svém kontě zatím 1 branku a 2 asistence, stejně jako jeho jmenovec Hanzal. Zbyněk Michálek si připsal jednu asistenci.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 51. Korpikoski (Doan, Ekman-Larsson) – 18. Backes (Tarasenko, Schwartz), 32. Steen (Backes, Tarasenko), 33. Schwartz (Tarasenko), 41. Schwartz (Lehterä), 53. Lehterä (Steen, Shattenkirk), 60. Schwartz (Shattenkirk, Lehterä)

Rozhodčí: Kowal, LaRue – Racicot, Cvik

Diváci: 11100