Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (3:2 po s.n.) | Novokuzněck – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Viťaz 2:3 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 3:2 (1:0 po s.n.) | Jokerit – Ufa 2:4 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 3:2 (kon.) | Petrohrad – Omsk 3:2 (po pr.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
po s.n. (3:2)
Admiral Vladivostok
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HK Soči
Neděle 19.10.2014, 08:00 • Fetisov hall • KHL

Skončilo utkání, které bylo na branky nesmírně chudé. O vítězi utkání musely rozhodovat samostatné nájezdy, když svítilo na svételné kostce skóre 0:0 po prodloužení. Domácím vystřelil vítězství v šesté sérii Richard Gynge a získal tak pro domácí druhý bod z dnešního utkání. (10:28:54)

GYNGE - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem vítězné branky je RICHARD GYNGE.

6. série
    3:2
    Gynge prostřelil Tomáše Pöpperleho mezi betony a rozhoduje tak o vítězství Admiralu.

6. série
    2:2
    Ščitovův pokus vytěsnil Nalimov nad branku.

5. série
    2:2
    Zubov neproměnil kličkou do bekhendu ani svůj druhý pokus.

5. série
    2:2
    Anisin se neprosadil mezi betony Nalimova.

4. série
    2:2
    Domácí Bergfors si počínal zkušeně a dává branku.

4. série
    1:2
    Už to vypadalo, že Nalimov udrží pokus Peterssona, ale kotouč se nakonec dokutálel do branky.

3. série
    1:1
    Lapenkov jel velmi pomalu a jeho bekhend si Nalimov pohlídal.

3. série
    1:1
    Gynge udělal to samé, co dva hráči před ním. Ani on se střelou neuspěl.

2. série
    1:1
    Petersson zkusil také střelu a nebyl úspěšný.

2. série
    1:1
    Sokolov nic nevymýšlel a vystřelil, ovšem branku vůbec netrefil.

1. série
    1:1
    Anisin to provedl výborně a vyrovnává stav nájezdů.

1. série
    1:0
    Kapitán domácích vymíchal Pöpperleho a zavěsil do branky.

Samostatné nájezdy začínají.

O bonusovém bodu budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy, které za pár okamžiků začnou.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:16
    Z pravé strany se snažil zakončit Petersson, ale domácí obránci mu to překazili.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:40

63:08
    Domácí jsou stále v pásmu a tlačí hostující trojici.

62:32
    Zubovova rána zprava mířila vedle levé tyče.

62:09
    Soči vyhazuje do středního pásma.

61:49
    Pöpperle skvěle vyrazil na brankovišti pokus jednoho z domácích hráčů.

61:40
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

61:40
    Pozor. Bude se vylučovat. Hostující Petersson je vyloučen na dvě minuty za hákování a možná to bude rozhodující vyloučení.

60:53
    Střela Koláře od modré nebyla pro Pöpperleho problémem.

60:31
    Nepřesná přihrávka na Zubova zastavila útok domácích.

60:01

Po šedesáti minutách jsme se nedočkali žádné branky a utkání nám bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním a sedm vteřin před koncem se bude vhazovat po levé ruce Nalimova.

59:31
    Kotouč má za svou brankou Wilson, který hledá, komu by přihrál.

59:06
    Hráči Soči nahazují kotouč do útočného pásma, kde se ovšem neusadili.

58:32
    Díky nepřesné rozehrávce hostů, se bude vhazovat před Pöpperlem. Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Na pravé straně se dostal ke kotouči Pyett a v dobré šance nepřekonal výborného Pöpperleho.

56:39
    Domácí jeli 3 na 2. Konstantin Sokolov zvolil střelu a neudělal dobře, jelikož netrefil hostující svatyni.

55:36
    Lapenkova rána neprošla vůbec na branku. U kotouče jsou domácí.

54:43
    Šiškanov se neprosadil přes Pyetta v útočné třetině.

53:56
    Hosté zazlobili v útočném pásmu, když donutili Nalimova k zákroku, ovšem u puku jsou opět domácí, kteří se ženou dopředu.

53:14
    Vladivostok začíná opět od své branky. Přechod do útočného pásma se jim příliš nedaří.

52:23
    Anisin vystřelil za modrou čárou, ale jeho pokus tečovali obránci Admiralu do ochranné sítě.

51:38
    Lapenkov vypálil ihned z buly a Nalimov nevěděl, kde má kotouč.

51:20
    Šiškanov drží kotouč v útočném pásmu, toho brání Volodin. Ovšem hostující útočník byl úspěšnější a donutil Nalimova k zákroku.

50:41
    Vjačeslav Ušenin vypálil golfem z pravé strany, ale Tomáš Pöpperle si je dnes velmi jistý v brankovišti. Pokus ruského útočníka chytá do výstroje.

50:01
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby.

49:42
    Z levé strany přihrával Makarov na úplně volného Zubova, k tomu se nakonec kotouč vůbec nedostal.

49:21
    Makarov uklouzl při útočném snažení.

48:39
    Hosté se dostali do pásma, ale Volodin získal touš a vyvezl ho ven do středního pásma.

47:24
    Zubov vyzkoušel z levé strany pozornost českého brankáře, který jeho pokus vyrazil mimo branku.

46:41
    Vladivostok v posledních chvílích vůbec nepůjčuje kotouč svému soupeři.

45:53
    Domácí se dostali ihned do útočné třetiny, kde operují v okolí hostujícího gólmana.

45:32
    Volodin je zpět na ledě a pokračujeme v plném počtu.

45:03
    Anisimov přihrál na modou na Wilsona, který ovšem trefil prvního hráče před sebou.

44:31
    Kotouč je za brankou Pöpperleho a domácí mohou v klidu vystřídat obranou čtveřici.

44:09
    Hosté se dostali do pásma, kde kombinují.

43:32
    Domácí Volodin je vyloučen za hrubost a hosté si zkusí další přesilovou hru.

43:32
    Nalimov raději zalehl kotouč, před dotírajícím Anisinem.

42:44
    Hraje se zatím opatrný hokej ve třetí třetině. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla mrzet.

42:00
    Oba celky hrají v plném počtu.

41:26
    Domácí byli až moc rychlí a byl jim odpískán ofsajd.

40:53
    Lisin zatáhl kotouč do pásma, ale domácí se musí opět bránit rychlému protiútoku hostů.

40:26
    Do útočné třetiny se dostali hráči Soči, ale dlouho se tam nezdrželi.

40:01

Je za námi druhá perioda, ve které jsme se rovněž nedočkali branky. Hraje více, než vyrovnaná a jediná chyba může rozhodnout o osudu dnešního utkání.

Vyloučen je hostující Krutov na dvě minuty a na druhé straně si jde odpočinout domácí Ugarov. Oba dva dostávají trest za hrubost, když po skončení třetiny vznikla menší potyčka.

Na konci druhé třetiny dohrál zbytečně Krutov svého spoluhráče a vyvolal tím menší melu. Pravděpodobně se bude vylučovat.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:33
    Hosté tlačí svého soupeře na konci druhé třetiny.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:02
    Nalimov nastavil lapačku a našel v ní kotouč, který vyslal jeden z hostujících obránců, od modré čáry.

37:19
    Alexandr Kuzněcov se přehnal skrze hostujícího obránce a forhendem zakončil z pravé strany. Dnes velmi spolehlivý Pöpperle vyráží jeho pokus vedle branky.

36:24
    Hosté se ubránili oslabení a hra bude pokračovat s plným počtem hráčů na obou stranách.

35:45
    Soči se opět osvobozuje, když Ščitov neudržel kotouč na modré čáře.

35:24
    Gynge napálil pouze prvního hráče před sebou, který kotouč vyhodil do středního pásma. Domácí se následně snažili dostat rychle zpět, ale zastavil je odpískaný ofsajd.

34:53
    Bergfors se snažil dostat před branku a zakončit což se mu ovšem nezdařilo, nicméně domácí zůstávají v pásmu na kotouči.

34:24
    Je tu další vyloučení. Tentokrát na hostující straně. Na dvě minuty je vyloučen Anisin, který se provinil sekáním.

32:16
    Sigarjov nemohl hrát, jelikož byl v ofsajdu.

31:32
    Z pravé strany se snažil zakončit Warn, ačkoliv byl tísněn, tak se mu to jednou rukou podařilo. Nicméně Nalimov byl u své tyče připraven.

31:07
    Admiral přežil oslabení a Lisin je zpět na ledě.

30:25
    Domácí opět vyhazují přes všechny čáry.

29:48
    Domácí se zatím dobře brání a hosté musí zakládat další útok od Pöpperleho.

29:07
    Lisin dostává dvouminutový trest za sekání a Soči si zahraje dvouminutovou přesilovou hru.

28:23
    Domácí se snaží zklidnit hru a drží kotouč na svých hokejkách.

27:51
    Na druhé straně se dostal do úniku Richard Gynge, kterého Pöpperle vychytal svým levým betonem.

27:25
    Nalimov musel zasahovat, jelikož se na něho z levé strany řítil Saprykin.

26:30
    Makarov nenašel před brankou Nesterova a hosté se osvobodili vyhozením kotouče do středního pásma.

25:50
    Sigarjov nahodil kotouč do pásma, ale tam byli rychlejší hostující obránci.

24:53
    Hosté se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinovali, nicméně do šance se nedokázali dostat.

23:19
    Bergfors si rychle vyjel před Pöpperleho, kterého nepřekonal mezi betony. To byla dobrý šance domácího útočníka.

23:01
    Před branko se dostal ke střele Byvalcev, ale rychle k němu přistoupili hostující obránci a zablokovali střelu domácího forwarda.

22:23
    Hostující hráči se provinili zakázaným uvolněním.

21:34
    Krjukov měl kotouč za svou brankou a hledal, komu by přihrál.

20:54
    Domácí se ubránili a hrají opět v plném počtu.

20:34
    Hosté pokračují ve své početní převaze. Také se Soči ihned nastěhovala do útočného pásma, kde rozjíždí kolotoč.

20:01

Je za námi první třetina, ve které jsme se dočkali několika vyloučení, ale nikoliv branky. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, kde se vyznamenávají oba brankáři.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:56
    Hráči v bílých dresech operují v útočném pásmu. Nalimov musel zasahovat u své levé tyče.

19:20
    Před dotírajícím Lapenkovem raději Nalimov přikrývá kotouč a nechává přerušit hru.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:54
    Bude se vylučovat. Za podražení vyfasoval dvouminutový trest Richard Gynge a hostům se naskýtá na konci první části, přesilová hra.

18:35
    Domácí Osipov zakládá útok od své vlastní branky.

17:53
    Veliký závar před brankou domácích. Krutov se Saprykinen se snažili dotlačit kotouč za ležícího Nalimova, což se jim nakonec nepodařilo a před brankou vznikla menší strkanice.

16:52
    Koledov se snažil prokličkovat skrze domácí obránce. To se mu nakonec nepodařilo a hráči Vladivostoku se ihned otočili a podnikli rychlý protiútok.

15:52
    Na druhé straně je odpískán ofsajd domácímu mužstvu.

15:25
    Hosté jsou v útočném pásmu, ale díky dobře pracující obraně domácí se nemohou dostat ke střele.

14:41
    Krjukov je na ledě a hraje se tak opět s pěti hráči na obou stranách.

14:11
    Pöpperle chytá ránu Zubova od modré a raději nechává přerušit hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

13:32
    Ovšem hostům se daří záhy vyhodit kotouč až za branku Nalimova.

13:09
    Domácí se usadili v pásmu, kde kombinují, ale nemohou se dostat do zakončení,

12:41
    Je tu další vyloučení na straně Soči. Krjukov je vyloučen za držení a Vladivostok si tak zkusí hru v další přesilové hře.

11:03
    Zpoza branky dostal Clay Emmerton přihrávku před branku, odkud vypálil na Nalimova, který kotouč nakonec chytá do své výstroje.

10:17
    Wilson je na ledě a hraje se opět s plým počtem hráčů.

09:39
    Ovšem nyní Saprykin vyvezl kotouč a na led naskočily čerstvé síly hostujícího celku.

09:08
    Hostům se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma, ale obranná čtyřka nestihla vystřídat.

08:36
    Po střele domácího kapitána, Zubova, musel zasahovat Pöpperle, který nakonec raději kotouč podržel v lapačce.

08:17
    Za držení je vyloučen hostující Clay Wilson a domácí tak mají k dispozici další přesilovou hru. Dokáží ji využít?

06:40
    Domácí oslabení přežili a hrají opět v plném počtu.

06:24
    Cory Emmerton prověřil Nalimova z levé strany, ale pro toho nebyla tato střela hostujícího hráče, problémem.

05:14
    Hosté hrají v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.

05:00
    Achmetov se dostal před Nalimova a zkusil blafák do bekhendu, který mu skvěle zlikvidoval domácí brankář.

04:40
    Síly na ledě se vyrovnají. Za držení je vyloučen domácí Lisin.

04:08
    Soči se dobře brání a kotouč již několikrát hosté vyhodili ven z pásma.

03:14
    Nikita Ščitov je prvním hráček, který je dnes vyloučen. Domácí si tak zkusí přesilovou hru.

03:11
    Hostující gólman musel zasahovat a vhazovat se bude po jeho levici.

02:42
    Na druhé straně se dostal sám před Pöpperleho Alexej Byvalcev, ale českého gólmana neprostřelil.

02:16
    Max Warm se snažil zakončit bekhendem, ale jeho střela neprošla na branku.

01:12
    Admiral se dostal do útočné třetiny, ale dlouho se tam nezdržel.

00:16
    Hosté byli úspěšnější na úvodní buly a ihned se dostali do útočného pásma.

00:01

Obě mužstva jsou na modrých čárách a po následných ceremoniích se bude moci dnešní utkání začít.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Lisov, Osipov, Kolář, Pyett, Volodin, Glazkov, Kuzmin – Lisin, Bergfors, Gynge, Sokolov, Ugarov, Makarov, Nesterov, Sigarjov, Zubov, Kuzněcov, Byvalcev, Ušenin

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Wilson, Pervyšin, Plechanov, Jarvinen, Ščitov, Pautov – Krjukov, Krutov, Warn, Šiškanov, Krikunov, Ignatuškin, Petersson, Anisin, Achmetov, Emmerton, Lapenkov, Ščerbina, Saprykin

Rozhodčí: Bulanov, Jeřábek – Aljošin, Ivanov.

Československá stopa

Tomáš Pöpperle (Soči)

Jan Kolář (Vladivostok)

HK Soči

Soči je na čtrnácté pozici v západní konferenci, když dokázalo ze čtrnácti odehraných utkání vytěžit třináct bodů, za čtyři výhry, prohru po prodloužení a devět proher.

Andrej Pervyšin 5 (3+2)

Domácí Admiral má odehráno v letošním ročníku KHL již šestnáct utkání s bilancí čtyř výher, výhry po samostatných nájezdech a jedenácti proher. S celkovým počtem čtrnácti bodů se Chabarovsk nachází na poslední čtrnácté příčce východní konference.

Enver Lisin 9 (6+3)

Krásné, dobré ráno. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Admiral Vladivostok, který přivítá na svém ledě HK Soči. Úvodní vhazování je naplánováno na 8:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.